2:6
    Martin ŠULAJ
    (Kubík)

FBŠ SLAVIA Plzeň - Florbal Chomutov 2:6
branky: 54. Matěj Švácha, 58. Jakub Šedivý - 16. Marek Pleskač, 18. Tomáš Urban, 26. Adam Martin, 31. Adam Martin, 59. Adam Martin, 59. Martin Šulaj; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Filip Šrámek 18 - Jakub Fiala 20; po třetinách: 0:2, 0:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Polomis Jan (Vedoucí): Dnes kvalitní utkání, kterých bychom potřebovali v sezóně mnohem víc. Dnes jsme v úvodu začali lépe než v posledním utkání v Chomutově. Skvělý brankář soupeře a naše neproměnování šancí nás nenechali ovšem pustit do zápasu. Soupeř odskočil na rozdíl čtyř branek a my museli začít riskovat. Klukům děkuji za odmakanou třetí třetinu. Soupeři gratuluji za zaslouženou výhru. Děkuji pořadatelům a divákům.
60:00 Komentář hostů Bocian Martin (Trenér): Velmi kvalitní utkání, které jsme dnes velmi dobře zvládli směrem do obrany s podporou skvělého brankáře. Soupeř ve třetí třetině zvýšil tlak, ale dokázali jsme vyřešit i občasné nepřesnosti. Děkujeme soupeři za utkání a litujeme, že tu dnes nebyl náš expert na góly do prázdné brány.
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
58:46 GÓL Florbal Chomutov! 2:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Martin Šulaj, asistoval #84 František Tadeáš Kubík (2:6)
58:33 GÓL Florbal Chomutov! 2:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #45 Hubert Hais (2:5)
57:21 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (2:4)
57:21 Šedivý přesnou střelou snižuje na 2:4
56:55 Domácí to zkouší v šesti
56:25 Šrámek udržel naděje domácích na obrat, když chytl tvrdou střelu Podubeckého
56:15 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
55:29 Střílená přihrávka na Martina, který nabíhal před domácí branku. Balonek ze vzduchu nedokázal dobře trefit a ten tak skončil nad brankou
53:48 Tobiáš Franc krásně obešel dva soupeře, střelu pak zablokoval chomutovský obránce
53:31 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #45 Michal Fuchs (1:4)
53:31 Tak konečně! Matěj Švácha překonává Fialu a snižuje na 1:4
51:45 Další šance domácích, ale dnes se prostě v zakončení nedaří
50:54 Střela Adama Baxy jen těsně minula levou tyč
50:20 A teď se ani Francovi nepodařil z brankoviště překonat hostujícího brankáře
48:48 Šedivý se z rohu hřiště prokličkoval na střed do dobré pozice, ale trefuje pouze břevno chomutovské branky
30:36 GÓL Florbal Chomutov! 0:4
30:36 Na druhé straně se ale neuvěřitelnou střelou trefuje Adam Martin a je to už 0:4
30:28 Po dlouhé době zahrozili domácí, Fialu ale nepřekonali
29:11 Dolejší hezkou kličkou obešel napadajícího slávistu, střela mu ale potom sjela, a tak s ní Šrámek neměl žádný problém
26:21 Nepříjemnou střelu Dolejšího Šrámek vyráží, následnou dorážku zastavila obrana domácích
25:34 GÓL Florbal Chomutov! 0:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #87 Martin Jeníček (0:3)
25:34 Teď se ale trefuje Adam Martin a Chomutov vede už o 3 branky
25:30 Nevšímal se prokličkoval před domácí branku, byl ale tísněn domácí obranou a přestřelil
24:40 Na jedné straně zazvonila za Šrámkem tyč jeho branky, z protiútoku pak David Lácha branku Chomutova netrefil
23:02 Přečíslení Chomutova zakončil střelou do boční síťky Martin
20:00 Střely v 1. části: 5:8
19:27 Další krosová přihrávka hostů, střelu ale blokuje Marek Fuchs
18:45 Velký závar před brankou Chomutova, balonek ale nakonec proletěl těsně vedle levé tyče chomutovské branky
18:29 Na druhé straně z otočky střílí Šedivý, netrefuje ale branku
17:48 Po dalším krosu střílel Pleskač, naštěstí pro domácí těsně vedle
17:16 GÓL Florbal Chomutov! 0:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Tomáš Urban, asistoval #42 Filip Nevšímal (0:2)
17:16 Krásná kombinace Chomutova a Urban přesnou střelou nad nohu Šrámka zvyšuje na 2:0
15:58 Lácha proběhl podél mantinelu, Fialu ale nepřekonal
15:25 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #87 Martin Jeníček (0:1)
15:25 A nakonec hosté balonek vybojovali a po přihrávce Jeníčka otevírá skóre dnešního zápasu Pleskač
15:17 Aktivní napadání Chomutova znemožnil domácím rozehrát útok
14:30 Klidnější pasáž hry, kde se sice hra přelévá z jedné strany na druhou, ale žáadné šance nevidíme
12:17 Další těžký zákrok Šrámka. Chomutov i po konci přesilové hry zůstává usazen před domácí brankou
11:20 Domácí v plném počtu. z velkého brankoviště nebezpečně střílel jeden z hostujících hráčů. Šrámek chytá
10:53 Šrámek vyráží, následná dorážka hostů sice končí v brance, ale je pískán útočný faul. Slavia rozehrává
10:34 Hra 4 na 4 mnoho zajímavého nepřinesla, začíná 41 vteřin dlouhá přesilovka Chomutova
09:15 Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
09:15 Benda sekl protihráče, který běžel podél mantinelu a počet hráčů na hřišti se srovná
08:58 Střelu Matěje Šváchy blokuje obránce Chomutova
08:34 Vyloučen hráč #19 Jan Fator družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
08:21 Je signalizováno vyloučení, domácí budou mít přesilovku
05:41 Biněda zblízka trefuje pouze brankáře hostů
04:39 A opět se Michal Fuchs snažil prokličkovat do šance, tentokrát ho domácí obrana zastavila
02:02 Michal Fuchs se prokličkoval až před branku Chomutova, pak ale přestřelil
01:23 Už jsne viděli po jedné střele na každí straně. Oba brankáři zatím pozorní