60
  • 60 59:38
    Meťák

SK Meťák České Budějovice - FBC Česká Lípa 5:4
branky: 16. Tomáš Bezpalec, 28. Tomáš Bezpalec, 35. Tomáš Bezpalec, 46. Filip Pírka, 57. Filip Pírka - 13. David Sedláček, 22. Jiří Drahoňovský, 43. Jan Zátka, 57. Samuel Vacek; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Daniel Švec 26 - Milan Švajcr 29; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:2
60:00 Komentář hostů Staněk Karel (Trenér): Dneska jsme sice byli více na balonu, ale hraje se na goly a těch dal soupeř o jeden víc. Srazily nás vlastní chyby, kdy jsme sopupeři dovolili skorovat dvakrát ve vlastní přeilovce. Musím pochválit místní halu v Chýnově, která je opravdu nádherná. Gratuluji soupeři a děkuji slečnám na časomíře za společnost.
60:00 Komentář domácích Pírka Filip (Trenér): Dnes musím klukům poděkovat za bojovnost a obětavost se kterou dnešní zápas odehráli. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:38 Timeout SK Meťák České Budějovice
56:40 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (5:4)
56:28 GÓL FBC Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #2 Samuel Vacek, asistoval #26 Martin Tejnor (4:4)
52:12 Vyloučen hráč #12 David Sedláček družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
45:39 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:3
42:20 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #26 Martin Tejnor (3:3)
42:14 Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil #21 Jan Zátka.
40:00 Střely ve 2. části: 16:14
34:27 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #26 Ondřej Kočka (3:2)
33:00 Vyloučen hráč #27 Jindřich Jásek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
27:57 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (2:2)
27:47 Vyloučen hráč #31 Martin Smudek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:23 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Jiří Drahoňovský, asistoval #21 Jan Zátka (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 6:9
15:47 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #83 Filip Pírka (1:1)
14:09 Vyloučen hráč #66 Václav Schneider družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
12:56 GÓL FBC Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #12 David Sedláček, asistoval #37 Matyáš Flekl (0:1)