• 60 59:09
    2
    Jiří LEVÝ

FbC Plzeň - SK Meťák České Budějovice 11:0
branky: 7. Adam Denisov, 16. Adam Denisov, 18. Robin Papírník, 23. Patrik Hájek, 27. David Janovský, 39. Robin Papírník, 39. Robin Papírník, 53. David Janovský, 55. Patrik Hájek, 56. Vojtěch Mrvík, 59. Adam Denisov; rozhodčí: Dalibor Berka - Filip Moravec; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Petr Smazal 18 - Daniel Švec 35; po třetinách: 3:0, 4:0, 4:0
60:00 Komentář domácích Klán Martin (Trenér): Dnes jsme testovali kvalitu hostující betonárky. Za 3 body s čistou hlavou a přídělem do kasy za nulu. Díky soupeři za jednoduchý zápas.
60:00 Komentář hostů Pírka Filip (Trenér): Dneska nám totálně vyschl střelný prach. Gól by jsme nedali ani kdyby se hrálo 2 hodiny. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 18:11
59:59 A domácí završují zápas s čistým štítem.
59:09 Vyloučen hráč #18 Jiří Levý družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:09 Po přehnaném faulu u mantinelu si jde sednout Levý.
58:27 GÓL FbC Plzeň! 11:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Adam Denisov, asistoval #17 Jan Šik (11:0)
58:27 Druhý hattrick utkání si připisuje Adam Denisov.
56:11 Vyloučen hráč #17 Jan Šik družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
56:08 Rozhodčí má zvednutou levici a tentokrát bude vyloučení na straně domácích.
55:12 GÓL FbC Plzeň! 10:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #51 Vojtěch Mrvík, asistoval #69 Adam Denisov (10:0)
55:12 Desátý gól zápasu střílí Vojtěch Mrvík.
54:16 GÓL FbC Plzeň! 9:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Patrik Hájek, asistoval #14 Michal Ehm (9:0)
52:18 GÓL FbC Plzeň! 8:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #12 David Janovský, asistoval #91 Patrik Hájek (8:0)
52:18 Další bod do kanadského bodování si připisuje Janovský.
51:30 Ehmovu krásně mířenou dorážku blokuje Švec.
48:09 Fantastický zákrok Smazala zachránil jeho prozatím čisté konto.
45:56 Domácí přesilovou hru nevyužili. Aktivnějším týmem byli naopak hosté.
45:40 V této třetině jsou hosté mnohem aktivnější.
45:28 Smazala maskou vyráží další střelu.
44:29 Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #20 Tomáš Bezpalec.
44:29 Hosté si vybojovali trestné střílení, které provede hráč s číslem 20, Tomáš Bezpalec.
43:56 Vyloučen hráč #34 David Tomeš družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
43:56 Dalším provinilím na trestné lavici je Tomeš.
43:35 Další break hostí končí nepřesnou přihrávkou.
41:55 Schick střílí, znovu ale zasahuje Smazal.
40:48 Pírka střílí z půlky, střelu ale vyráží smazal.
40:01 Úvodní buly vyhrávají znovu hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 16:5
39:44 Tato přesilová hra zatím domácím nesedí. Hosté se dostávají do šancí.
38:59 Vyloučen hráč #40 Oliver Schick družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
38:43 GÓL FbC Plzeň! 7:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #66 Robin Papírník, asistoval #18 Jiří Levý (7:0)
38:43 A Papírník si připisuje hattrick. Asistuje znovu Levý.
38:06 GÓL FbC Plzeň! 6:0
38:06 Robin Papírník dává svůj druhý gól v tomto zápase.
37:25 Tomuto zápasu zatím udává tempo domácí FbC Plzeň.
36:52 Domácí nepřestávají tlačit v útočné části hřiště. Tlak je ale zatím bez úspěchu.
32:40 Ehm střílí břevno.
30:23 Hosté se teď dostali do velké šance, těsně před Smazalem jim ale míček sjíždí z čepele.
26:18 GÓL FbC Plzeň! 5:0
26:18 Domácí úsilí se konečně vyplácí a do branky zakončuje David Janovský.
25:50 Domácí v poslední minutě vystřelili asi desetkrát, Svec ale vychytal.
22:54 GÓL FbC Plzeň! 4:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Patrik Hájek bez asistence (4:0)
22:54 Krásná individuální akce Hájka končí gólem.
22:03 Střelu hostí vyráží Smazal.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 12:2
17:29 GÓL FbC Plzeň! 3:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #66 Robin Papírník bez asistence (3:0)
17:29 Přesilovou hru využívá Robin Papírník a FbC Plzeň odzkakuje na tříbrankový rozdíl.
17:02 Vyloučen hráč #54 Štěpán Taubr družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
15:57 GÓL FbC Plzeň! 2:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Adam Denisov, asistoval #7 Jiří Varta (2:0)
15:57 Po Vartově přihrávce Adam Denisov přidává další gól domácích.
15:15 Hosté na své půlce nebrání úplně čistě, rozhodčí to trestají velkým počtem domácích standardek.
13:40 Hosté se dostávají do breaku, Smazal ale zákeřnou střelu chytá.
11:20 Většína domácích střel dnes míří kamsi za bránu.
11:07 Benedikt střílí z třetiny, střelu chytá Švec.
09:50 Mrvík podruhé střílí, podruhé míjí bránu.
09:20 Hosté mají zatím problém dostat se do efektivního útoku.
08:38 Janovský svou přihrávkou zasahuje fanynku v hledišti.
06:57 GÓL FbC Plzeň! 1:0
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #69 Adam Denisov, asistoval #1 Petr Smazal (1:0)
06:57 Denisov pálí přesnou ranou do pravého horního rohu a dává první gól utkání.
03:34 Po Mrvíkově chybě už to vypadalo na break hostí, ti ale přihrávají přímo na Vartu.
01:41 Papírník se pokouší o střelu, míček ale míří mimo branku.
00:15 Na balónku se po úvodním buly drží domácí a rozjíždí první útok.
00:00 Dobrý podvečer dámy a pánové, za malý moment začne utkání CE ligy juniorů, ve kterém se představí domácí FbC Plzeň a hostující SK Meťák České Budějovice.