• 58 57:54
    4:7
    (Václavík)

Florbal Ústí - FBC Liberec 4:7
branky: 18. Ondřej Werner, 21. Štěpán Malý, 30. Jan Samuel Polák, 55. Ondřej Hubka - 13. Jakub Horák, 21. Michal Václavík, 24. Jakub Horník, 26. Tomáš Urban, 28. Jakub Horník, 47. Tomáš Urban, 58. Jakub Horník; rozhodčí: Pavel Váňa - Ondřej Hrubý; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Vojtěch Pražák 10 - Vilém Svrček 15; po třetinách: 1:1, 2:4, 1:2
60:00 Komentář hostů Salát Petr (Trenér): V oslabené sestavě jsme předvedli přesně ten výkon co jsem si představoval. Po většinu času jsme kontrolovali hru s míčkem na hokejkách a vytvářeli si příležitosti. Když už jsme nějakou chybu vymysleli, tak nás podržel dobře chytající Vilda. Díky soupeři, divákům i našim klukům za fajn zápas.
60:00 Komentář domácích Merta David (Trenér): Dnes od nás velmi dobré utkání, kdy jsme mohli získat nějaký bod, ale bohužel jsme udělali pár chyb a soupeř je svou šikovností dokázal proměnit. Vytváříme si šance, ale málokdy je dokážeme proměnit a to je další důvod, který nás sráží dolů. Každopadně i přes prohru musím kluky za dnešní výkon pochválit. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
57:54 GÓL FBC Liberec! 4:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #77 Michal Václavík (4:7)
56:44 Vyloučen hráč #20 Štěpán Sázavský družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
56:44 Vyloučen hráč #9 Tomislav Matějka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
55:49 Kimmer do bloku! Střeží Pražáka jako oko v hlavě!
54:05 GÓL Florbal Ústí! 4:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #73 Ondřej Hubka, asistoval #66 Štěpán Malý (4:6)
53:00 Dobosz vyslal výbornou střelu do Svrčka!
49:49 Kadlec měl dobrou akci na bránu, kterou ale bohužel nedokázal zakončit gólem.
48:45 Hubka ztratil míček, ale dokázal z této situace elgantně vybruslit a míček protihráči vypinknul.
46:33 GÓL FBC Liberec! 3:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #34 Petr Kukla (3:6)
46:33 Hostí ihned na domácí díky jejich přesilovce tlačí a taky se jim to vyplatilo.
46:15 Vyloučen hráč #23 Ondřej Werner družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
42:23 Urban trefuje břevno branky domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
38:00 Hruštinec padá k zemi, ale naštěstí to nevypadá na vážnější zranění.
36:53 Huber zachránil situaci před Pražákovo brankou a pokračoval na míčku.
33:22 Werner vybojoval míček zpět.
33:01 Pražák vyčapal.
30:51 Malý střílí úplně mimo branku Svrčka.
30:20 Hubka měl výbornou akci před bránou Svrčka!
29:30 Hruštinec poslal pěknou nahrávku mezi nohami do volného prostoru.
29:05 GÓL Florbal Ústí! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #39 Jan Samuel Polák, asistoval #63 Jan Dobosz (3:5)
27:51 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #20 Štěpán Sázavský (2:5)
25:54 Horník trefuje tyčku branky domácích.
25:34 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #29 Tomáš Urban, asistoval #20 Štěpán Sázavský (2:4)
24:58 Dusno před Pražákovo brankou.
23:11 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #69 Jakub Horník, asistoval #21 Richard Mizera (2:3)
21:03 Oba týmy jsou hned ze začátku druhé třetiny akční.
20:42 GÓL Florbal Ústí! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #15 Theodor Huber (2:2)
20:24 GÓL FBC Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #77 Michal Václavík, asistoval #46 Ondřej Faltus (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:19 Plechatý se dlouho pral o míček s dvěma protihráči.
18:05 A nakonec nám pěknou střelou dorovnává skóre Werner.
17:44 GÓL Florbal Ústí! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Ondřej Werner bez asistence (1:1)
17:16 Kimmer obránil Prážaka před protihráčem, kterému vypinknul míček.
14:51 Kimmer přkazil akci hráče hostí.
12:32 Nakonec Pražákovo brnění prolomil Horák.
12:02 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #88 Jakub Horák, asistoval #21 Richard Mizera (0:1)
09:39 Pražák byl velice pod tlakem po Václavíkovo střele.
04:58 Hruštinec po srážce s protihráčem tvrdě padá na zem.
04:23 Urban střílí nad bránu Pražáka.
01:45 Hostí si již otestovali Pražákovu pozornost.
00:52 Matějka se dostal do první střely zápasu.
00:01 Úvodní buly pro tým hostí.
00:00 Srdečně Vás vítám u dnešního zápasu.