2
    Jan HOLOVEJ
    zdržování hry

FD Teplice - Florbal Chomutov 6:11
branky: 14. Štěpán Hájek, 17. Ondřej Rejcha, 18. Ondřej Knapík, 28. Jaroslav Vojíř, 38. František Novák, 56. Matěj Josef Kopřiva - 8. Martin Šnobr, 22. Jan Ibl, 23. Jan Holovej, 30. Václav Kordulík, 32. Tomáš Hennrich, 32. Martin Šulaj, 39. Tomáš Hennrich, 50. Jan Ibl, 50. Martin Šnobr, 57. Martin Šnobr, 60. Václav Kordulík; rozhodčí: Petr Dunaj - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Martin Vrba 4, Vít Jablonský 28 - Jan Leština 6; po třetinách: 3:1, 2:6, 1:4
60:00 Komentář hostů Bocian Martin (Trenér): Vyrovnané utkání, ve kterém jsme v první třetině doplatili na vlastní nedisciplinovanost. Od druhé tretiny z naší strany lepší výkon. Díky soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Mühlfait Martin (Trenér): Za dnešní zápas chci kluky pochválit. Odmakali celých 60 minut. Zvláštní poděkování patří dorostencům, kteří se rozhodně neztratili a byli platnými členy týmu.
60:00 Střely ve 3. části: 3:11
59:59 Vyloučen hráč #19 Jan Holovej družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za zdržování hry
59:57 GÓL Florbal Chomutov! 6:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Václav Kordulík, asistoval #34 Jan Ibl (6:11)
59:55 Hra létá z leva doprava. Chomutov nakonec převládá.
58:20 Chomutov na míčku. Nedává čádnou šanci Teplicům. Svoje šance zatím nevyužívají.
57:07 Míček drží Chomutov a hra se otáčí směrem k Teplicům.
56:42 GÓL Florbal Chomutov! 6:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #93 Hubert Hais (6:10)
56:05 Teplice opět doráží na Chomutov
55:50 GÓL FD Teplice! 6:9
Branku družstva FD Teplice vstřelil #18 Matěj Josef Kopřiva, asistoval #4 Štěpán Hájek (6:9)
49:42 GÓL Florbal Chomutov! 5:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #21 Martin Šulaj (5:9)
49:28 GÓL Florbal Chomutov! 5:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #71 Jan Leština (5:8)
49:25 Leština svým výhozem posílá míček před Teplickou bránu.
48:50 Nebezpečná střela Chomutova míří za bránu.
45:48 Holovej svoji střelou orazítkoval tyčku Teplické brány.
44:24 Chomutov drží míček a probojovává se k Teplické bráně.
42:35 Hra se odehrává převážně uprostřed a nikdo nepřevládá na vedení míčku
40:00 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají Teplice
40:00 Střely ve 2. části: 3:12
39:36 Chomutov na balónku. Několikrát střílí na Teplickou bránu.
38:08 GÓL Florbal Chomutov! 5:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Tomáš Hennrich, asistoval #19 Jan Holovej (5:7)
38:03 Šnobr na půlce získává od Teplic míček a míří na jejich bránu.
37:24 GÓL FD Teplice! 5:6
Branku družstva FD Teplice vstřelil #16 František Novák, asistoval #4 Štěpán Hájek (5:6)
37:08 Vojíř střílí na Chomutovskou bránu, střela je vykryta obranou.
36:15 Chomutov se drží míčku, neproměňuje několik šancí.
33:28 Teplická šance není proměněna, střela letí mimo hřiště.
32:42 Vyloučen hráč #29 Filip Nevšímal družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
31:26 GÓL Florbal Chomutov! 4:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #21 Martin Šulaj z trestného střílení (4:6)
31:25 Ottis před Teplickou bránou seká do protihráče, je z toho trestné střílení.
31:09 Timeout FD Teplice
31:09 GÓL Florbal Chomutov! 4:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #20 Tomáš Hennrich, asistoval #93 Hubert Hais (4:5)
29:59 GÓL Florbal Chomutov! 4:4
27:05 GÓL FD Teplice! 4:3
Branku družstva FD Teplice vstřelil #9 Jaroslav Vojíř, asistoval #90 Vojtěch Frolík (4:3)
27:03 Vojíř se neskutečnou kličkou dobírá k Chomutovské bráně
25:03 Tato třetina je co do počtu střel výrazně chudší, než první.
22:08 GÓL Florbal Chomutov! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jan Holovej, asistoval #21 Martin Šulaj (3:3)
22:08 Chomutov dvěma rychlými góly vyrovnává stav na 3:3
21:34 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #29 Filip Nevšímal (3:2)
20:00 úvodní buly druhé třetiny vyhrává Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 6:20
17:51 GÓL FD Teplice! 3:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #66 Ondřej Knapík, asistoval #9 Jaroslav Vojíř (3:1)
16:18 GÓL FD Teplice! 2:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #17 Ondřej Rejcha bez asistence (2:1)
16:15 Teplice využívají přesilovky a míří na bránu.
16:04 Vyloučen hráč #11 Václav Kordulík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
14:41 Vyloučen hráč #93 Hubert Hais družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení
14:41 Máme tady první přesilovku Teplic.
13:36 GÓL FD Teplice! 1:1
Branku družstva FD Teplice vstřelil #4 Štěpán Hájek, asistoval #17 Ondřej Rejcha (1:1)
12:55 Knapík opět na střele. Skóre zůstává.
11:10 Teplice se probijejí obranou, Knapík nevyužívá šance a míjí.
09:25 Hra se drží u Teplické brány.
07:48 GÓL Florbal Chomutov! 0:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #19 Jan Holovej (0:1)
06:39 Teplice rozehrávájí v rohu, přes polovinu se nedostávají a ztrácí míček.
04:50 Hájek vyjíždí proti Chomutovské bráně, míjí.
03:39 Chomutov stále tlačí na Teplice
02:53 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Vít Jablonský družstva FD Teplice
01:30 Na míčku převážně Chomutov
00:00 Úvodní buly vyhrál Chomutov