5:1
    Petr DVOŘÁK
    (Dvořák)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Česká Lípa 5:1
branky: 4. Luboš Homolka, 14. Luboš Homolka, 39. Petr Dvořák, 50. Patrik Novotný, 56. Petr Dvořák - 55. Jakub Trepeš; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 2:1 + David Sedláček 4; využití: 1:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Adam Hejný 12 - Milan Švajcr 29; po třetinách: 2:0, 1:0, 2:1
60:00 Komentář hostů Staněk Karel (Trenér): Dnes odbojováno do poslední minuty. Taktickým výkonem  jsme se stále drželi ve hře, ale golman hostí nám dovolil skórovat pouze jednou a tak body právem zůstávají domácím. Děkuji za zápas.
60:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Ospalejším výkonem vzhůru ke 3 bodům. Potvrdili jsme pozici v tabulce, těšíme se na play-off. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domu.
60:00 Střely ve 3. části: 14:4
55:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #32 Adam Dvořák (5:1)
55:00 Hosté v oslabení překvapili a vstřelili první gol zápasu.
54:59 GÓL FBC Česká Lípa! 4:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #67 Jakub Trepeš, asistoval #23 Václav Drahoš (4:1)
51:59 Vyloučen hráč #12 David Sedláček družstva FBC Česká Lípa na 2+2 minuty za hrubost
49:09 Hosté přesilovku nevyužili, ale v plném počtu se prosadilo Milevsko.
49:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #32 Adam Dvořák (4:0)
46:18 Hosté opět mají přesilovku, nyní mají šanci se prosadit v tomto zápase.
46:17 Vyloučen hráč #99 Petr Dvořák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
38:54 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:0
35:16 Nyní mají hosté šance v přesilovce.
35:13 Vyloučen hráč #65 Lubomír Silvestr družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:44 Hra se přesouvá ze strany na stranu. Domácí mají mnoho šancí, ale nedaří se jim.
24:44 Hra pokračuje ve stejném tempu jako v první třetině.
20:00 Střely v 1. části: 10:3
19:16 Došwich má na konci třetiny šanci na další gol v přesilovce.
19:15 Vyloučen hráč #27 Jindřich Jásek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
15:57 Došwich si hosty vodí a pohrává si s nimi.
13:31 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #91 Luboš Homolka, asistoval #62 Petr Heřmánek (2:0)
12:30 Hra je převážně na půlce domácích, domácí více útočí.
09:21 Po prvním golu domácích se hosté více položili do hry.
03:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
02:21 Hra začínáj pomalije, hráči se snaží zjistit taktiku protihráču.