()
  • 60 59:17
    Zlín

Wizards DDM SO Praha 10 - Zlín Lions 5:2
branky: 21. Štěpán Novák, 34. Filip Černý, 55. Matiáš Jaroš, 57. Matiáš Jaroš, 60. Patrik Vachata - 39. Adam Jiříček, 44. David Vodica; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 13; zásahy brankářů: Eduard Vladař 29 - Marek Šiška 20; po třetinách: 0:0, 2:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér): Do zápasu jsme vstoupili dobře, ale chyběla nám kvalita v zakončení. Dobrá hra se pak v průběhu vytrácela a nebyla dle našich představ. Soupeře jsme zbytečně dostali do hry naším neproměňováním šancí a individuálními chybami. Naštěstí jsme v závěru vzpamatovali a utkání překlopili na naši stranu. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Vít Daniel (Trenér): První polovinu zápasu jsme se hledali a nebyli si schopni pořádně nahrát a předvést nějakou kombinaci. Pak jsme se ale zlepšili a hned po vyrovnání jsme byli lepším týmem. Bohužel jsme ale pak spálili spoustu šancí a domácí podržel golman. Zlomil nás smolný gol z dálky a už jsme nebyli schopni v křeči utkání otočit.
60:00 Střely ve 3. části: 8:14
59:53 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #45 Patrik Vachata bez asistence (5:2)
59:17 Timeout Zlín Lions
57:10 Lions začínají hrát zbytečně agresivně a nebezpečně.
56:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #86 Matiáš Jaroš, asistoval #10 Jakub Sedliský (4:2)
54:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
54:32 Jarošova pumelice zaplula do branky Lions.
53:45 Skvělý blok Koláře.
52:00 Vladař předvádí skvělý výkon.
47:15 Novák střelu ze standardky nevyužil.
45:54 Wizards úspěšně odbránili oslabení.
43:54 Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
43:15 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (2:2)
43:15 Jiříček našel Vodicu přes celé, ten svou šanci využil.
41:45 Stibor šanci po výhozu Vladaře nevyužil.
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
38:46 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #18 Matěj Bureš (2:1)
37:37 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #30 Antonín Šubrt.
36:57 Vyloučen hráč #97 Kryštof Počta družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hra rukou
36:57 Hosté si také zahrají první přesilovku utkání.
36:20 Zlín sehrál dobrou standardku, gól ale nevstřelil.
34:40 Novák zkoušel střelu z voleje, ale neúspěšně.
33:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #30 Antonín Šubrt (2:0)
33:28 Černý předvedl skvělý důraz před brankou a Wizards odskakují do dvoubrankového vedení.
32:35 Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:35 Uvidíme první přesilovku utkání.
30:10 Patrik Vachata si prokličkoval tři soupeře, nic si z toho ale nevytvořil.
28:30 Zápas se hraje ve mnohem větším tempu a nasazení než v první třetině.
28:20 Stibor netrefil odkrytou branku.
25:40 Smitka skvělě nahrál Novákovi na střelu, Novákovu střelu však Šiška chytil.
24:40 Kočař šanci před brankou nevyužil.
23:30 Wizards hrají mnohem lépe než v první třetině.
22:50 Šubrtova střela z poloviny nerozvlnila sítě branky hostů.
22:00 Standardku z velké blízkosti Zlín nevyužil.
20:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #36 Marek Smitka (1:0)
20:46 Wizards vybojovali vepředu balón a následující šanci využili.
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:30 Vladař uhasil zmatek před brankou.
18:30 Smitka před brankou netrefil balón.
14:30 Stibor a Černý nedokázali skórovat při úniku 2 na 1.
13:00 Zápas zatím nenabídl velké šance.
07:00 Wizards neproměňují své šance.
03:43 Novák trefil pouze břevno.