3:5
    Jakub VAŘECHA
    (Malec)

Wizards DDM SO Praha 10 - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 3:5
branky: 2. Filip Černý, 9. Štěpán Novák, 39. Matiáš Jaroš - 16. Daniel Málek, 30. Michal Malec, 43. Adam Petřivalský, 55. Matyáš Gryc, 60. Jakub Vařecha; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Eduard Vladař 29 - Matěj Buršík 20; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:3
60:00 Komentář hostů Procházka Miloš (Asistent trenéra): Co se soupeři musí přiznat je fyzická připravenost a výborně chytající gólman. Z naší strany nervózní výkon. Ve třetí třetině se začaly objevovat prvky, které ve hře chceme a díky bojovnému výkonu jsme v závěru zápas zvládli lépe. Do příště ale budeme chtít více naší hry.
60:00 Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér): Dnes se nám nedařilo předvádět výkon, jaký jsme chtěli a výsledek tomu odpovídá. Musíme zamakat abychom mohli opět vítězit.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
59:53 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #31 Michal Malec (3:5)
57:18 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
54:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #16 Jáchym Eliáš (3:4)
48:00 Poslední třetina je boj. Málo střel se vyhne blokům.
43:10 Skvělou kombinaci Stibor nedokázal dokončit.
42:50 Wizards stáhli na dvě lajny.
42:02 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #5 Adam Petřivalský, asistoval #22 Daniel Málek (3:3)
40:00 Střely ve 2. části: 11:15
38:37 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #86 Matiáš Jaroš, asistoval #81 Filip Černý (3:2)
38:37 Jarošův lob doletěl až do branky.
31:10 Hadač spálil svou první šanci.
30:00 Vladaře zachránila tyč.
29:34 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #15 Jakub Vařecha (2:2)
29:34 Hosté vyrovnali ze standardky.
27:56 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #16 Štěpán Novák.
27:56 Novák trefil pouze koleno hostujícího gólmana.
25:55 Vyloučen hráč #63 Tomáš Horáček družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za špatné střídání
23:45 Začala přesilovka Wizards.
23:42 Vyloučen hráč #9 Adam Šikula družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za špatné střídání
23:35 Skvěle odbráněné oslabení od Wizards.
21:45 Vyloučen hráč #86 Matiáš Jaroš družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 6:10
15:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #22 Daniel Málek, asistoval #15 Jakub Vařecha (2:1)
10:20 Filip Černý leží na zemi, snad bude v pořádku.
09:35 Jaroš skvěle zastavil únik Hattricku 2 na 1.
08:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (2:0)
08:01 Skvělá střela Nováka na přední tyč zařídila druhý gól domácích.
06:24 Vyloučen hráč #22 Daniel Málek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:24 Uvidíme první přesilovku utkání.
05:30 Zatím se nic moc neděje.
01:05 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:0
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #38 Ruben Melchior Stibor (1:0)
01:05 Skvělá orientace před brankou od Filipa Černého zajistila první gól utkání.