(Drahný)
  • 49 48:37
    2

SOKOLI Pardubice - FBS Olomouc 3:5
branky: 13. František Kadavý, 23. Jan Pek, 49. Petr Kvasil - 5. Tomáš Jelínek, 6. Martin Robert Horry, 6. Tomáš Jelínek, 37. Tomáš Jelínek, 41. Tomáš Jelínek; rozhodčí: Daniel Jireček - Filip Neumann; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Matějka 2 - Martin Navrátil 11; po třetinách: 1:3, 1:1, 1:1
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): Sice byly Pardubice více na míčku, ale to nic nemění na faktu, že jsme celý zápas dokázali skvěle takticky odehrát, jak do obrany, tak do útoku. Kluci k zápasu přistoupili velmi zodpovědně. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě, a proto se body vezou na Hanou! Každopádně bych chtěl ještě vyzdvihnout fair-play gesto domácího gólmana při našem 4. gólu. Tohle se podle mě jen tak nevidí, ale opravdu si toho cením! Děkuji soupeři za férové utkání.
60:00 Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra): Dneska jsme opět nastoupili laxně a začali jsme trochu plnit pokyny až ze stavu 0:3. Od 2.třetiny jsme začínali přebírat iniciativu ale naše střelby do bloku ale je to pořád stejná písnička dokola.  3. třetina už byla z naší strany hektické a chaotické. Kluci musí plnit věci na kterých pracujeme. Musíme se poučit. Díky soupeři a rozhodčím za zapas.
60:00 Střely ve 3. části: 1:1
56:35 Sokoli hrají v šesti bez brankaře
50:25 Adam Černý v přesilovce nezvládl střelit gol
48:44 Kvasil vydařenou akcí snižuje na 3:5
48:37 Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
48:32 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #25 Petr Kvasil, asistoval #44 Lukáš Drahný (3:5)
44:50 Adam Cibere před bránou zblokoval střely hostů
40:19 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #33 Matěj Pecha (2:5)
40:00 Vhazování i napotřetí vyhráli hosté
40:00 Střely ve 2. části: 5:3
36:44 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #71 Matěj Romanovský (2:4)
36:44 Hosté zvyšují náskok na 4:2 golem z dorážky
33:42 Machatý se pokusil o střelu
30:40 Matějka chytil střelu hostujících
28:27 Hanousek přerušil střelu Olomouce, která se nakonec nedostala k bráně
26:07 Olomouc nevyužila přesilovku
24:07 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:06 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jan Pek, asistoval #37 Vojtěch Král (2:3)
12:51 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý bez asistence (1:3)
12:51 František Kadavý zvládl bez asistence sřelit první branku Pardubic
12:25 Sokoli se snaži dostat pryč z tlaku Olomouce u jejich brány
10:25 Sokoli nevyužili přesilovku
09:57 Tomáš Belej neproměnil
09:14 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #87 Tomáš Jelínek.
07:55 Vyloučen hráč #83 Martin Robert Horry družstva FBS Olomouc na 2 minuty za zvedání florbalky
07:55 Kvůli zvedání florbalky bude Olomouc hrát na dvě minuty v oslabení
05:53 GÓL FBS Olomouc! 0:3
05:53 Druhou branku přidávají hosté z nahrávky zpoza branky.
05:16 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #83 Martin Robert Horry, asistoval #16 Martin Ambrož (0:2)
04:05 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #41 Antonín Mikulík (0:1)
04:05 Olomouc proměnila šanci v gol.
02:43 V šanci byl Machatý
00:00 Úvodní vhazování vyhrála strana Olomouce