59
  • 59 58:55
    Wizards

Torpedo Havířov - Wizards DDM SO Praha 10 6:5
branky: 25. Dominik Ryška, 36. Samuel Řezáč, 39. Alex Foltyn, 46. Jan Zaoralek, 52. Petr Buják, 57. Tobiáš Zipser - 24. Marek Smitka, 40. Tomáš Horáček, 47. Jakub Sedliský, 52. Vojtěch Göpfert, 53. Filip Černý; rozhodčí: Dominik Pustówka - Dalibor Jekielek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 29 - Adam Bednář 23; po třetinách: 0:0, 3:2, 3:3
60:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): Začnu dneska tím pozitivním. 3 body. Tím mohu také skončit. Hra bez ladu a skladu v nízkém tempu. Částečně to zapříčinilo i to, že někteří kluci měli v nohách už 2 zápasy. Dneska jsme se příliš nechávali unášet a soustředili se na věci, které jsme nemohli ovlivnit. Věřím, že zítra předvedeme lepší výkon. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu.
60:00 Komentář hostů Hlinák Jan (Trenér): Náročná cesta nás stále více sil, než jsme čekali. Utkání moc krásy nepobralo a bohužel jsme nebyli chopni kvalitu prokazovat delší úseky hry. Zítra máme co napravovat.
60:00 Střely ve 3. části: 14:15
59:40 Řezáč v tutovce nedal.
58:55 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
58:55 Wizards to zkouší bez brankáře.
58:00 Poslední dvě minuty.
56:23 GÓL Torpedo Havířov! 6:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #57 Tobiáš Zipser, asistoval #13 David Křižák (6:5)
56:23 Nakonec krásná kombinace až do prázdné brány. Snad tentokrát vydrží Torpedu vedení déle.
55:57 Zatím né moc povedené přesilovka.
54:42 Torpedo má šanci si vedení vzít zpět.
54:39 Vyloučen hráč #13 Matěj Kolář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hra rukou
53:12 Až moc soubojů, máme strach o zdraví aktérů.
52:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #30 Antonín Šubrt (5:5)
52:25 Máme vyrovnáno, Černý prostřelil vše co mu stálo v cestě.
51:38 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #97 Kryštof Počta (5:4)
51:38 Opět to domácím nevydrželo dlouho, v ponechané výhodě se vrací Wizards zpět na dostřel.
51:00 GÓL Torpedo Havířov! 5:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #98 Petr Buják, asistoval #52 Tomasz Grycz (5:3)
51:00 Buják doklepal míček za záda Bednáře a Torpedo si bere zpět dvoubrankové vedení.
50:35 Urbančíkovi střela nesedla.
49:20 Torpedo se ubránilo.
48:03 Zbytečně vyhrocený zápas z obou stran.
46:54 Vyloučen hráč #13 David Křižák družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
46:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský, asistoval #30 Antonín Šubrt (4:3)
46:02 Rychlá odpověď hostů, nadvakrát překonal Vilíma Sedliský.
45:33 GÓL Torpedo Havířov! 4:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #66 Jan Zaoralek, asistoval #58 Jan Chmiel (4:2)
45:33 Přihrávku Chmiela zpoza brány s přehledem uklízí Zaoralek.
44:36 Vilím dnes předvádí krásné zákroky.
43:11 Třetí třetina začala ve velkém tempu, šance vidíme na obou stranách.
42:45 Mrowiec nadvakrát Bednáře nepřekonal.
41:08 Střela Řezáče Bednářovi propadla, ale nedokutálela se do brány.
40:35 Teď mělo Torpedo štěstí, dorážka mířila pouze do boční sítě.
40:01 Třetí buly pro Wizards.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #63 Tomáš Horáček, asistoval #88 Matěj Bednář (3:2)
39:30 Teď už Vilím nic neviděl a neměl šanci.
39:18 Řezáč orazítkoval břevno.
38:58 Vilím s přehledem chyta!
38:57 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #55 Vojtěch Göpfert.
38:57 Sekání při střele, Wizards má výhodu trestného střílení.
38:03 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #65 Alex Foltyn, asistoval #19 Matěj Pezda (3:1)
38:03 Foltyn uklízí za ležícího Bednáře a máme tady poprvé vedení o dvě branky.
37:30 Hra se nám přiostřuje.
35:38 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #57 Tobiáš Zipser (2:1)
35:38 Řezáč střelou pod břevno nedává Bednářovi šanci!
35:00 Po dvou slepených golech v úvodu třetiny, máme zpět období půstu.
33:48 Střelu Foltyna tečuje Řezáč nad.
33:00 Hra je velmi vyrovnaná z obou stran.
31:33 Další zákrok Vilíma maskou, následná dorážka mířila nad.
28:30 Foltýn o kousek míjí pravou tyč.
27:30 Bednář podržel Wizards dvěmi zákroky.
24:43 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Dominik Ryška, asistoval #55 Vojtěch Mrowiec (1:1)
24:43 Pohledná akce domácích přiklepnutí Mrowiece uklízí za Bednáře pěkným blafákem Ryška.
23:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Marek Smitka, asistoval #38 Ruben Melchior Stibor (0:1)
23:25 Balonek doskákal za záda Vilíma a Wizards se ujímají vedení.
22:59 Míček se odrazil k volnému Novákovi, který skákavý míček neusměrnil do poloprázdné brány.
21:45 Po střele Počty zvoní za Vilémem tyč.
20:15 Rychlá střela Řezáče z otočky zablokována.
20:01 Druhé buly tentokrát pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
19:53 Poslední útok pro Torpedo.
17:53 Šanci Zipsera vychytal Bednář. Na druhé straně poté pěkný zákrok Vilíma.
17:15 Domácí mohli jít do přečíslení 2 na 1, ale přihrávka Mrowiece byla zablokována.
16:56 Tesně mimo.
16:53 Malá domů, Wizards mají volný úder z nebezpečné pozice.
15:47 Torpedo také v plném počtu.
14:50 Hosté v plném počtu a začíná jejích zkrácená přesilovka.
14:45 Při hře 4 na 4 aktivnější Torpedo.
14:22 Střela Warcholka ztečována těsně nad.
13:44 Vyloučen hráč #11 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
13:44 Síly na hřišti se vyrovnají, po dá se říct zbytečném záskoku.
12:56 Vyloučen hráč #97 Kryštof Počta družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za blokování florbalky
11:55 Ryška při své akci faulován, Torpedo má výhodu.
10:15 Torpedo stále nedokáže najít recept na dobře zorganizovanou obranu Wizards.
08:12 Bednář si připisuje první zákrok až v probíhající 9 minutě.
06:56 Druhý zákrok Vilíma helmou. Nebojí se do toho jít po hlavě.
05:37 Pohledná kombinace Wizards, skončila střelou těsně mimo branku.
04:57 Střelu Šubrta vyráží Vílím maskou.
04:00 Torpedo zatím bez jakékoliv střely.
02:00 Kombinace domácích zatím postrádají přesnost.
00:45 Úvodní pohodový zákrok pro Vilíma.
00:31 První střela hostí zblokována, následuje rozehrávka z rohu.
00:01 Úvodní buly pro hostující Wizards.