8:4
    Jakub VAŘECHA
    ()

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Florbal Primátor Náchod 8:4
branky: 3. Michal Horák, 10. Michal Horák, 18. Tomáš Zeisel, 20. Adam Klusoň, 24. Adam Klusoň, 31. Michal Horák, 35. Adam Klusoň, 60. Jakub Vařecha - 3. Jan Majer, 19. Martin Hanuš, 32. Jan Majer, 52. Jakub Langpaul; rozhodčí: Zdeněk Mlčoušek - Jan Saňka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Matěj Buršík 21 - David Fröde 18; po třetinách: 4:2, 3:1, 1:1
60:00 Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér): Zápas rozhodla větší kvalita soupeře na míčku a to, že nám v klíčových útočných i obranných soubojích chyběl krok navíc. Děkuji všem aktérům na zápas.
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): S druhou třetinou jsme dnes spokojeni.V první a třetí jsme měli velké rezervy.Budem trpělivě pracovat a pomaličku se zlepšujem. Soupeři děkujeme za utkání a přejem pohodovou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:48 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 8:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha bez asistence (8:4)
57:51 Timeout Florbal Primátor Náchod
57:47 Hosté trefují tyč.
51:10 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul bez asistence (7:4)
51:10 Chybu Kocha hosté potrestali brankou.
49:15 Buršík je Lukáš Kril brněnského brankoviště.
44:17 Vařecha znovu mimo.
41:40 Gryc brousí rádius 27 jako Steve Yzerman.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
38:01 Vyloučen hráč #99 Jan Majer družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
38:01 Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za hrubost
34:53 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 7:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #15 Jakub Vařecha (7:3)
34:53 Klusoň kompletuje hattrick.
33:27 Eliáš palí mimo.
31:46 Buršík tam při golové střele ležel jako pytel brambor.
31:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #6 Jakub Vysoký (6:3)
31:33 Klusoň netrefuje prázdnou bránu.
31:30 Vařecha by dneska netrefil ani vrata od stodoly.
30:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 6:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #75 David Sláma (6:2)
30:57 Horák kompletuje hattrick.
27:21 Sláma netrefuje prázdnou bránu.
24:20 Princ Krasoň domácí sestavy (Sláma) bojuje o míček stejně jako jeho pohádková předloha bojovala o Fionu.
23:46 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 5:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #31 Michal Malec (5:2)
22:00 Dobrá střela Náchoda, ale Buršík bezchybný.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:2
19:42 Vařecha nad.
18:29 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #61 Martin Hanuš, asistoval #89 Antonín Donaj (3:2)
17:40 Tento zápas zatím připomíná tramvojové spojení mezi Litvínovem a Mostem.
17:15 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #47 Tomáš Zeisel, asistoval #67 Adam Klusoň (3:1)
16:05 Dobrý zákrok Buršíka.
14:30 Dobrá finta Eliáše
11:27 Dobrý backhand Vařechy.
11:03 Horák utočí na hattrick.
09:39 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák bez asistence (2:1)
09:39 Horák po chybě hostí zvyšuje na 2:1.
08:24 Zeisel netrufeje bránu z dobré pozice.
06:04 Buršík chýta nebezpečnou střelu Náchoda.
05:18 Vařecha po stahovačce zakončil, ale neúspěšně.
02:55 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:1
02:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
02:53 Po Zeiselově námazu se hosté radují poprvé.
00:56 Zájímavá střela Vařechy.