4:6
    Matěj Ivo PÍREK
    (Romanovský)

FBS Olomouc - Wizards DDM SO Praha 10 4:6
branky: 13. Tomáš Štrbák, 36. Tomáš Jelínek, 45. Tomáš Jelínek, 57. Matěj Ivo Pírek - 11. Filip Černý, 24. Filip Černý, 39. Štěpán Novák, 43. Matěj Bednář, 44. Filip Černý, 55. Marek Smitka; rozhodčí: Jaromír Kubáč - Jiří Kroupa; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Šimon Nykl 19 - Eduard Vladař 16; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér): Nejen, že bych se opakoval, ale dneska jsme si zápas prohráli dokonce v jediné minutě třetí třetiny a navíc žákovskými chybami. Soupeř byl celou dobu aktivnější, ale rozhodně ne nijak zásadně lepší. Všechny góly jsme jim darovali žákovskými chybami. Pozitivně dnes mohu hodnotit přesilovky. Děkuji soupeři za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Hlinák Jan (Trenér): Dnes jsme částečně odčinili včerejší zápas. Už od vstupu do zápasu jsme byli lepší a soupeř se nás výsledkově držel díky přesilovým hrám, ve kterých nás trestal. V druhé polovině zápasu jsme začali proměňovat i některé šance a utkání si pohlídali. Děkuji soupeři za utkání a divákům za podporu,
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:43 Počtův únik zastaven.
58:51 Nykl se v bráně příliš dlouho neohřál po krátkém pobytu je opět odvolán na střídačku.
58:20 Vladař čelí náporu několika střel v krátkém časovém intervalu.
57:02 Ve hře bez brankáře Olomouc pokračuje.
56:37 GÓL FBS Olomouc! 4:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #54 Matěj Ivo Pírek, asistoval #71 Matěj Romanovský (4:6)
56:37 Hra bez brankáře pomohla Olomouci snížit. Ve hře bez br
55:55 Timeout FBS Olomouc
54:55 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #36 Marek Smitka, asistoval #88 Matěj Bednář (3:6)
54:55 Rozdíl ve skóre opět činí tři branky.
54:29 Nykl odrazil dvě po sobě jdoucí střely.
53:35 Míček jezdí mezi čepelemi domácích.
52:35 Sova nepustil Nováka ke střele.
51:47 Standartní situace hostů nenachází zakončení.
51:11 Kašparova střela odražena nohou Jaroše.
49:35 Míček doskákal až k Vladařovi. I on ztratil přehled o pozici míčku, brankovou čáru však nepřešel.
48:50 Wizards zahajují postupný přesun na polovinu soupeře.
48:09 Pírek rozehrává z rohu hřiště.
46:46 Sova našel Romanovského, ten však bránu nenašel, střela končí za mantinely.
44:28 GÓL FBS Olomouc! 3:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (3:5)
44:28 Jelínek svým druhým gólem dostává domácí zpátky do hry.
43:11 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý bez asistence (2:5)
43:11 Druhý gól v rychlém sledu zajišťuje poiprvé v zápase odskončení hostů o tři branky.
42:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #27 Lukáš Hadač (2:4)
42:16 Po Hadačově přihrávce Bednář zakončuje do prázdné.
41:45 Rozehrávka domácích z rohu není zakončena střelou.
40:32 Sovovi se nedaří vystřelit, promáchnul.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:54 Poslední střelu třetiny na straně hostů nekorunuje úspěch.
38:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (2:3)
38:43 Na střelu do pravého horního rohu je Nykl krátký.
38:11 Jarmarova střela nenachází angažmá v bráně soupeře. Vladař vetoval jakékoliv jednání.
35:14 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek bez asistence (2:2)
35:14 Druhá střela přesilové hry již byla zaměřena správným směrem, opět vyrovnáno.
34:55 Olomouc má problémy dostat se do útočného pásma.
33:26 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
33:26 Nepřehledná situace končí vyloučením. Trenér hostů vyjadřuje svou nespokojenost.
32:36 Olomouc v útočném pásmu.
31:40 Nykl si připisuje zákrok.
30:53 Vladař opět převzal vládu nad míčkem.
30:48 Standartní situace hostů končí nepřesnou nahrávkou.
28:57 Situace 3 na 1 pro domácí nekončí kýženým výsledkem.
28:32 Štrbák přebírá iniciativu, se Sovou si však nerozuměl a ke střele se nedostal.
27:01 Standartní situace domácích končí zblokovanou střelou.
26:34 Hra se přelévá ze strany na stranu. Sřely vidíme na obou stranách.
25:50 Večeřova nebezpečná střela nepřináší změnu stavu.
23:56 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #16 Štěpán Novák (1:2)
23:56 Prověřené duo mění skóre již podruhé.
21:46 Novák z předbrankového prostoru míjí bránu.
20:20 Jelínek hned na začátku třetiny nutí Vladaře zůstat ostražitý.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
18:49 Hosté nenechávají soupeře rozehrát.
17:45 Hit na Jelínka posunul i pořadatelský stolek o 5 cm dozadu. Jednalo se však o čistý zásah.
17:05 Nykl zachraňuje situaci.
16:17 Olomouc zůstává v útočném pásmu.
15:41 Vladař si připisuje další zákrok.
13:54 Domácí nepouští soupeře ke střele, ti však zůstávájí na útočné polovině.
12:49 GÓL FBS Olomouc! 1:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Štrbák, asistoval #20 Petr Sova (1:1)
12:49 Střelou "od modré" Štrbák srovnávává utkání.
12:15 Wizards se povedlo vymanit z olomouckého sevření.
11:09 Vyloučen hráč #36 Marek Smitka družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
10:52 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
10:52 Osa Novák-Černý přinesla prví branku utkání.
09:02 Standartní situace pro Olomouc končí střelou, stav nezměněn.
07:49 Novák prověřuje pozornost Nykla.
04:11 Jelínek si připisuje první nebezpečnou střelu proti hostům. Vladař byl ve střehu.
03:45 Olomouc zůstává pod tlakem.
02:13 Wizards zakládají útok.
01:31 Večeřova sřela zblokována, míček je za mantinely.
00:15 Hosté vítají hned v úvodu nebezpečnou střelou, Nykl je však připraven.