• 60 59:25
    2
    Richard KELLENBERGER

Torpedo Havířov - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:3
branky: 22. Samuel Řezáč, 27. Alex Foltyn, 28. Samuel Řezáč, 58. Tomasz Grycz, 60. Ondřej Urbančík - 12. František Urbánek, 20. Jakub Pekárek, 37. František Urbánek; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Kryštof Rusz 14 - Jiří Trojan 20; po třetinách: 0:2, 3:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): Další těžký zápas za námi. Myslím, že celý víkend nás nezastihl v herní pohodě. O to víc si cením, že jsme zápasy dotáhli do vítězného konce. V dnešním utkání první třetina z naší strany špatná. Ospalý, mdlý výkon dostal soupeře do hry. Udělali jsem nějaké změny, druhou třetinu strhli na svou stranu a soupeře výrazně přestříleli. Bohužel jsme ve třetí třetině natropili drobné chybky, a drama bylo na světě. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu. Od pátku do nedělě 3 zápasy, 3x drama. Zítra mě čeká pohovor na kardiologii. THvSrdci.
60:00 Komentář hostů Svoboda Vilém (Trenér): Pěkný vyrovnaný zápas až do úplného závěru, s blížícím se koncem bylo stále jasnější, že rozhodne jediný gól. Štastnější byli nakonec domácí, nás stál lepší výsledek herní výpadek ve druhé třetině a naopak nepotvrzení dobré hry a tlaku v úvodní desetiminutovce třetí třetiny. Děkujeme soupeřům a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
59:29 GÓL Torpedo Havířov! 5:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík, asistoval #11 Samuel Řezáč (5:3)
59:25 Vyloučen hráč #18 Richard Kellenberger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká florbalka
59:08 Poslední minuta třetí části.
58:57 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:40 Hosté v šesti hráčích v poli.
57:10 GÓL Torpedo Havířov! 4:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #60 Šimon Jandák (4:3)
57:10 Grycz backhandem doklepl a domácí jsou ve vedení!
55:01 Poslední pětiminutovka třetí třetiny.
53:12 Další neuznaná branka na straně domácích, tentokrát už to tak jednoznačné nebylo, skóre však zůstává dál vyrovnané.
51:50 Foltyn znovu střílí, Trojan včas u tyče.
50:19 Křižák znovu sám před brankou, zakončení se mu nepovedlo.
49:47 Křižák dává branku, která neplatí. Doklepnutí bylo z vysoké hole.
49:31 Další rychlý protiútok, Buják ale netrefil branku.
48:25 Foltyn unikal po křídle, Trojan podržel Vinohrady.
47:03 Břevno domácí branky, poté se míček odrazil jen těsně před brankovou čáru.
45:39 Kellenberger míjí pravou tyčku.
44:46 Ruszovi padal míček za hlavou do branky, na poslední chvíli jej vytáhl.
43:41 Jandákova střela zablokována.
43:05 Domácí v plném počtu.
42:12 Zaoralek zkušeně podržel míček a získal cenné vteřiny.
41:04 Vyloučen hráč #19 Matěj Pezda družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
40:54 Foltyn zleva, Trojan ramenem zasahuje.
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
39:00 Poslední minuta prostřední části.
36:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #36 Adam Gere (3:3)
36:55 Urbánek se dostal k odraženému míčku před brankou a pohodlně proměnil.
35:24 Pezda z velkého úhlu vyzkoušel pozornost Trojana.
34:08 Hosté jsou v plném počtu.
33:01 Na první minutu dostalo důvěru druhé přesilovkové komando, které drželo hosty hluboku v pásmu.
32:06 Další přesilovka pro domácí.
32:05 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
31:27 Foltynova jedovka jen do hostujícího gólmana.
29:57 Rusz si po dlouhé době připisuje zákrok.
27:49 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč z trestného střílení (3:2)
27:49 Řezáč povedenou kličkou posílá Torpedo do vedení!
27:49 Míček už propadal za hostující obranu, je z toho tresné střílení.
26:28 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #65 Alex Foltyn, asistoval #88 Vojtěch Petřík (2:2)
26:28 Foltyn se po zpracování míčku otočil a vyrovnává!
24:49 Grycz v rychlém protiútoku, Trojan opět na místě.
24:01 Zaoralek zleva, Trojan znovu zasahuje.
23:11 Foltyn nastřeluje tyč!
22:48 Domácí vstoupili do druhé části mnohem aktivněji a je jich plné hřiště.
21:02 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #88 Vojtěch Petřík (1:2)
21:02 Torpedo využívá přesilovku přesnou střelou Řezáče od mantinelu.
20:00 Střely v 1. části: 1:4
19:51 Vyloučen hráč #63 Filip Ouředníček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
19:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #92 Jakub Pekárek bez asistence (0:2)
19:09 Pekárek se uvolnil na mantinelu a ze středu trefuje přesně.
17:14 Grycz sám na středu, ani on ovšem netrefuje branku.
16:37 Domácí se ani v přesilovce nedokázali prosadit, hostující obrana odolává i díky několika povedeným blokům.
14:31 Foltyn míjí branku, hosté budou rozehrávat.
14:15 Vyloučen hráč #4 Dominik Šach družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
13:28 Řehák nastřeluje tyč!
11:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
11:34 Gere namazal zpoza branky přímo na hůl Urbánka, který otevírá účet dnešního utkání.
10:12 Buják sehrál na Tichého, ani teď nemusel Trojan zasahovat.
08:38 Další období první třetiny probíhá bez výraznějších šancí.
06:42 Warcholek našel Pezdu, ten ve slibné pozici netrefuje branku.
06:11 Torpedo trpělivě na míčku, čeká na skulinku v obraně hostí.
04:51 Foltyn se nedokázal prosmýknout přes obránce Vinohrad.
02:45 Warcholek těsně nad.
00:01 Úvodní buly utkání pro hosty z Vinohrad.