• 64 63:24
    9:8
    (Jiříček)

Zlín Lions - Torpedo Havířov 9:8p
branky: 1. David Vodica, 20. David Vodica, 20. Jakub Holiš, 21. David Vodica, 27. Matěj Klímek, 44. David Vodica, 50. David Vodica, 52. Ondřej Balner, 64. David Vodica - 17. Tobiáš Zipser, 27. Matěj Pezda, 28. Dominik Ryška, 31. Jan Warcholek, 33. Jan Warcholek, 36. Tomasz Grycz, 41. Matěj Pezda, 45. Jan Warcholek; rozhodčí: Filip Havlík - Matěj Otáhal; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Alexandr Pujin 18 - Vojtěch Kolkop 13; po třetinách: 3:1, 2:5, 3:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): Dnes jsme dobře začali a vytvořili si náskok, o který jsme otřesným výkonem plným chyb v rozehrávce přišli. Ve třetí části jsme dokázali vyrovnat a nakonec rozhodnout v prodloužení, ale příště musíme hrát celý zápas stejně koncentrovaně. nDěkujeme soupeři i divákům.
65:00 Komentář hostů Pěgřimek Lukáš (Trenér): Dnešní zápas musel být atraktivní pro diváky ale o infarkt pro trenéry. Nejdřív jsme prohrávali o čtyři góly a pak senzačně otočili. Měli jsme zápas pod kontrolou ale vlivem drobných detailů v obraně šel zápas do prodloužení, kde vyhrál štastnější. Rozhodujícím faktorem bylo i to, že jsme nevyužili čtyři přesilové hry. Děkuji divákům za návštěvu a soupeři za utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 2:2
65:00 Ukončení prodloužení
63:24 GÓL Zlín Lions! 9:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (9:8)
63:24 Rozhodující branku střílí opětovně David Vodica.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Prodloužení 3 na 3
60:00 Střely ve 3. části: 13:4
57:49 Domácí jsou v pěti.
56:10 Domácí tým hraje opět oslabení, za špatné střídání.
55:49 Vyloučen hráč #54 Michael Dudek družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
51:50 Vyrovnávací branku střelil Ondřej Balner.
51:42 GÓL Zlín Lions! 8:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #69 Adam Štourač (8:8)
50:57 David Vodica dneska jede bomby. Střelil už pátou branku.
49:22 GÓL Zlín Lions! 7:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #21 Jan Veselý (7:8)
45:36 Vyloučen hráč #15 Václav Čeček družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
44:51 GÓL Torpedo Havířov! 6:8
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #58 Jan Chmiel (6:8)
43:27 Z rozehrané standartní situace střílí branku David Vodica. Pro něho dnes čtvrtý gol.
43:26 GÓL Zlín Lions! 6:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica bez asistence (6:7)
41:48 Domácí hráči nevstoupili do třetí třetiny šťastně, obdrželi branku.
40:16 GÓL Torpedo Havířov! 5:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #88 Vojtěch Petřík (5:7)
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
39:30 Při standartní situaci Jiříček mijí bránu.
38:22 Domácí jsou v pěti.
37:50 V oslabení domácích, mijí hráč číslo 57 prázdnou bránu.
36:22 Vyloučen hráč #73 Jaromír Hala družstva Zlín Lions na 2 minuty za hra rukou
35:28 GÓL Torpedo Havířov! 5:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #98 Petr Buják (5:6)
32:16 GÓL Torpedo Havířov! 5:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek bez asistence (5:5)
30:56 Při chybné rozehrávce domácích snižují hosté. Stav utkání 5:4
30:02 GÓL Torpedo Havířov! 5:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek bez asistence (5:4)
29:28 Hostující hráči po střelení branky zrychlili hru.
27:42 GÓL Torpedo Havířov! 5:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Dominik Ryška, asistoval #55 Vojtěch Mrowiec (5:3)
27:40 Po dlouhém výhozu brankáře střílí branku hostující hráč Matěj Pezda.
26:36 GÓL Torpedo Havířov! 5:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #1 Vojtěch Kolkop (5:2)
26:11 GÓL Zlín Lions! 5:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #69 Adam Štourač (5:1)
25:33 Adam Rek krásně vybojoval míček.
23:36 Hra začíná být rychlejší a pestřejší.
20:45 Balner ve vyložené šanci netrefuje.
20:06 GÓL Zlín Lions! 4:1
20:06 David Vodica se dočkal hattricku.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:45 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #69 Adam Štourač (3:1)
19:28 Vodica střílí svou druhou branku. Má asi dnes zaděláno na hattrick.
19:07 GÓL Zlín Lions! 2:1
18:30 Hostující tým po střelné brance ožil.
17:30 Hra se přelévá na obě strany.
16:33 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #57 Tobiáš Zipser, asistoval #11 Samuel Řezáč (1:1)
10:39 Hostující tým nevyužil přesilovku. Hraje se v pěti.
09:50 Adam Šťourač v úniku trefuje pouze golmana.
08:39 Vyloučen hráč #29 Ondřej Žůrek družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování
00:32 GÓL Zlín Lions! 1:0