• 54 53:24
    2
    Jakub PEKÁREK

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBS Olomouc 5:1
branky: 11. Jonáš Obermann, 14. Jonáš Obermann, 27. Miroslav Řehák, 44. Richard Kellenberger, 48. Richard Kellenberger - 10. Martin Ambrož; rozhodčí: Jaroslav Verner - Filip Novák; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Jiří Trojan 21 - Martin Navrátil 22; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:0
60:00 Komentář domácích: Dnes koncentrovaný výkon celých 60 minut proti týmu, který dobře bránil a snažil se hrozit hlavně z protiútoků. Celý zápas jsme hráli  lépe na balonku, což se na konci ukázalo na výsledku. Děkujeme soupeři
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): Bohužel nám to dnes vůbec nelepilo. Nemyslím si, že bychom odehráli vyloženě špatný zápas, ale z tolika šancí dát jen jeden gól je prostě šílenost. Soupeř byl velmi silný hlavně v důrazu na brankovišti, což rozhodlo zápas. Děkuji soupeři za zápas a za vstřícnost při změně termínu!
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
57:15 Pekárkovi to dnes nestřílí.
55:20 Domáci hrají v plném počtu.
53:24 Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
48:42 Vyloučen hráč #83 Martin Robert Horry družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi
47:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #12 František Jílek (5:1)
43:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #22 Jakub Dočekal (4:1)
40:40 Pekárek právě zabránil dvoum střelám hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:6
38:59 František Jílek právě nechutným způsobem zahodil svého soupeře.
38:58 Vyloučen hráč #12 František Jílek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
32:56 Ouředníčkova střela pouze do bloku.
28:08 Trojan chytil tutovou šanci.
26:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #40 František Urbánek (3:1)
24:01 Pekárek promáchnul prázdnou bránu.
23:27 Jílek právě olíznul domací palubovku.
20:57 Vyloučen hráč #63 Filip Ouředníček družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:10 Druhá třetina zahájena. Vhazování vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
17:22 Neuvěřitelný zákrok golmana hostí.
13:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #92 Jakub Pekárek (2:1)
12:31 Sokolové mají více ze hry.
10:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #37 Miroslav Řehák (1:1)
10:22 Hra je vysokém tempu
09:18 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #16 Martin Ambrož, asistoval #71 Matěj Romanovský (0:1)