3:1
    Jan MAJER
    (Jakubský)

Florbal Primátor Náchod - SOKOLI Pardubice 3:1
branky: 41. Jan Majer, 42. Lukáš Prause, 58. Jan Majer - 49. Lukáš Drahný; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: David Fröde 22, Vojtěch Fof 0 - Vojtěch Ujec 16; po třetinách: 0:0, 0:0, 3:1
60:00 Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí): Vyrovnaný zápas, kdy oba týmy hráli precizně do obrany a nepouštěli se navzájem do gólových šancí. Zápas v náš prospěch rozhodl lepší vstup do třetí třetiny. Pak jsme ale měli v hluchou pasáž, kdy ná supeř dosta pod velký tlak. Ten jsme se štěštím i díky dobrým zákrokům našeho golmana ustáli. I přes tento výpadek je to pro velmi cenný zápas hlavně pro naše seběvědomí. Díky všem aktérům za zápas.
60:00 Komentář hostů Kvasil Petr (Asistent trenéra): Dnešní zápas rozhodlo proměňování šancí. Přes konrolu míčku po většinu zápasu jsme nebyli schopni dostávat se do více nebezpečných situací. V poslední třetině přibylo gólových šancí, ale opět nás trápilo finální zakončení, což rozhodlo.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:30 Skvělý výkon Náchoda především v obraně a vypadá to, že si odnesou první 3 body v sezóně!
58:00 Hosté hrají bez brankáře
57:15 Nedáš - Dostaneš! Hosté nevyužili nájezd a Náchod se záhy dostává do dvoubrankového vedení!
57:14 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #87 Adam Jakubský (3:1)
56:56 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #28 Tomáš Belej.
56:56 Střídání brankáře. Nový brankář #9 Vojtěch Fof družstva Florbal Primátor Náchod
54:40 Náchod bude hrát oslabení ve velmi nevhodnou dobu
54:39 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
54:30 Frode fantasticky vyřešil situaci 3 na 1!
53:55 Hosté pokračují ve velkém tlaku, náchodská obrana ale skvěle brání
52:00 Pardubice trefují horní tyč
50:30 Pardubice obstřelují domácí branku ze všech stran
49:30 Monster save Davida Frodeho!
48:42 Hosté dávají kontaktní branku
48:41 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #28 Tomáš Belej (2:1)
47:35 Pardubice jsou teď více na míčku a Náchod hrozí spíše z protiútoků
46:39 Náchodští skvěle ubránili další oslabení
45:40 Další skvělý zákrok Frodeho, který zatím drží čisté konto!
43:45 Jakubský měl další velkou šanci, ale trefil pouze Vysokého
41:50 Prause vyslal neskutečnou pumelici a Náchod se dostává do dvoubrankového vedení! Za zmínku stojí i hlasitá oslava Adama BÁlka!
41:49 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #85 Adam Balek (2:0)
40:23 Roztrhnul se nám tu pytel s góly a Náchod se dostává do vedení!
40:22 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #60 Jakub Kubásek (1:0)
40:01 Úvodní bule pro Náchod
40:00 Střely ve 2. části: 3:5
39:59 Oba týmy zvolily takzvaně Mourinhovu defenzivní taktiku a po dvou třetinách stále nepadla ani jedna branka
39:05 Jakubskému sjel míček z čepele
37:10 Donaj ve velké šanci nedosáhnul na balónek
35:15 Pardubice jsou ve druhé polovině druhé třetiny aktivnější než Náchod
33:20 Hosté rozehrávali úder z velkého brankoviště Náchoda, avšak neúspěšně
31:35 Chyba v náchodské rozehrávce nabídla Pardubicím velkou šanci, která zůstala neproměněna
29:45 Náchod je ve druhé třetině více na míčku
28:00 Jakubský hledal Majera před brankou, ale ten bohužel nedosáhl na míček
26:22 Náchod už hraje opět v plném počtu
25:30 Frode skvěle zlikvidoval střelu po křižné nahrávce
24:23 Uvidíme první přesilovku zápasu
24:22 Vyloučen hráč #35 Adam Kosař družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za špatné střídání
22:10 Donaj střílel z dobré pozice, ale gólman jeho střelu vyrazil
21:00 Náchodští museli hned ze začátku třetiny hasit nebezpečnou šanci hostů
20:01 Úvodní bule pro Pardubice
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:10 Frode vyrazil nebezpečnou střelu jednoho z útočníků Pardubic
17:20 Železo střílel od mantinelu, ale trefil jenom boční síť
15:25 Prause střílel od poloviny hřiště a chybělo jen pár centimetrů, aby se mohl radovat
14:30 Majer dal krásně umístěnou střelou první gól, který ale nebyl uznán kvůli vysoké holi
13:20 Pardubice jsou nyní více na míčku
11:30 Jakubský střílel z volného úderu, ale nedokázal dostat míček za záda hostujícího brankáře
10:00 Jebavý dobře vybojoval míček a ještě založil protiútok
08:30 Náchodu se už daří dostávat více do hry
07:00 Železo pálil na branku z dobré pozice, bohužel nepřekonal brankáře Pardubic
05:45 Další skvělý zákrok domácícho brankáře
03:50 Náchod teď zachránila branková konstrukce a následný pohotový zákrok gólmana Frodeho
01:55 Hosté zaznamenali první střelu na branku
00:01 Úvodní bule pro Náchod
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 6. kola 1. ligy juniorů. V náchodské Plechárně se v regionálních derby utká domácí Florbal Primátor Náchod a hosté Sokoli Pardubice.