• 60 59:59
    2
    vysoká florbalka

Wizards DDM SO Praha 10 - SOKOLI Pardubice 8:10
branky: 19. Antonín Šubrt, 23. Vojtěch Göpfert, 35. Lukáš Hadač, 41. Lukáš Tesařík, 42. Lukáš Tesařík, 42. Vojtěch Göpfert, 45. Štěpán Novák, 57. Štěpán Novák - 4. Tomáš Belej, 6. Tomáš Belej, 10. Michal Puchner, 19. Petr Křinka, 20. Adam Černý, 29. Michal Jeřáb, 32. Adam Černý, 33. Tomáš Macháček, 41. Tomáš Belej, 54. Max Malátek; rozhodčí: Marek Střída - Vojtěch Kos; vyloučení: 3 + Ruben Melchior Stibor 4 + Filip Černý OS:0; využití: 0:3; diváků: 23; zásahy brankářů: Eduard Vladař 17 - Jan Matějka 24; po třetinách: 1:5, 2:3, 5:2
60:00 Komentář hostů Krejčí Tomáš (Asistent trenéra): Dnešní zápas se hodnotí velice rozpačitě. První dvě třetiny jsme lepším týmem a plníme veškeré pokyny které si řekneme, ale do třetí třetiny natoupíme jam mistři světa a zbytečně ten zápas zdramatizujeme místo toho aby jsme ho dohráli v klidu, musíme se toho do budoucna poučit. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér): Prospaná první třetina nás stála zápas. Ve třetí třetině jsme předvedli výkon na který musíme navázat. Děkujeme soupeři za férové gesto.
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
59:59 Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za vysoká florbalka
56:48 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (8:10)
56:32 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
53:57 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:10
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #73 Max Malátek, asistoval #28 Tomáš Belej (7:10)
52:56 Vyloučen hráč #97 Kryštof Počta družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:36 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #13 Matěj Kolář (7:9)
44:36 Štěpán Novák nám ukázal, že se inspirival svými střeleckými schopnostmi od Ronalda.
41:23 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #13 Matěj Kolář (6:9)
41:23 Vypadá to, že pobyt Černého na trestné lavici týmu zatím jen prospívá.
41:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík z trestného střílení (5:9)
41:00 Tesařík chladnokrevně proměnil nájezd a není pochybu, že si dnešní večer užije.
40:52 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:9
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej z trestného střílení (4:9)
40:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #13 Matěj Kolář (4:8)
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
34:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #27 Lukáš Hadač, asistoval #63 Tomáš Horáček (3:8)
32:16 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #8 Tomáš Macháček, asistoval #21 Jan Nezval (2:8)
31:59 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #21 Jan Nezval (2:7)
31:01 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 - osobní trest
31:01 Vyloučen hráč #81 Filip Černý družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
31:01 Vyloučen hráč #38 Ruben Melchior Stibor družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2+2 minuty za hrubost
28:41 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #67 Jan Pek (2:6)
22:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #10 Jakub Sedliský (2:5)
22:16 Skvělé sólo Göpferta zařídilo druhý gól domácích.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:05 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:5
18:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #30 Antonín Šubrt, asistoval #81 Filip Černý (1:4)
18:49 Šubrt nekompromisně zakončil na zadní tyč a stahuje náskok Pardubic.
18:14 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #20 Adam Černý (0:4)
09:10 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #28 Tomáš Belej (0:3)
05:05 Wizards vstoupili do zápasu laxně
05:04 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #44 Lukáš Drahný (0:2)
03:20 Tesařík provedl skvělý obranný zákrok.
03:10 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
00:01 Úvodní bule vyhráli Wizards.