5:7
    Jan PEK
    (Nezval)

TJ Sokol Královské Vinohrady - SOKOLI Pardubice 5:7
branky: 2. František Jílek, 14. Jonáš Obermann, 25. František Urbánek, 36. Marek Honzák, 46. Miroslav Řehák - 8. Petr Křinka, 9. Lukáš Drahný, 43. Petr Křinka, 48. František Kadavý, 49. Lukáš Drahný, 55. Patrik Záruba, 59. Jan Pek; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Jiří Trojan 22 - Vojtěch Ujec 21; po třetinách: 2:2, 2:0, 1:5
60:00 Komentář hostů Krejčí Tomáš (Asistent trenéra): Dnes jsme byli od začátku lepším týmem v držení balonku, střelby a všech aspektech hry. Musíme vyzdvednout morál týmu kdy se za napříznivého stavu dokazál zvednou. Bohužel nás mrzí dvě věci zbytečné laciné chyby kdy obdržíme branky a proměňování 100% šancí. Pracujeme dál. Děkujeme skvělým fanouškům, soupeři a rozhodčím.
60:00 Komentář domácích Paštika Marek (Asistent trenéra): Škoda dobře rozehraného utkání. Děkujeme soupeři za zápas, přejeme šťastnou cestu domů a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
58:50 Domácí to zkouší v šesti
58:00 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
58:00 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:7
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jan Pek, asistoval #21 Jan Nezval (5:7)
58:00 Hosté svou přesilovku sehráli výborně a zvyšují svůj náskok
56:17 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za opakované přestupky
56:17 Řehák několikrát seknul svého soupeře a Pardubice tak mají přesilovku
55:47 Jílek přestřeluje branku
54:01 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #89 Patrik Záruba, asistoval #21 Jan Nezval (5:6)
54:01 Pardubice se po zlepšeném výkonu ve 3. třetině dostávají do vedení
51:38 Hra se nám vyrovnala a budou tak rozhodovat i malé chybičky
50:04 Obermann teď ze středu nevyužil přihrávky od Urbánka
48:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #28 Tomáš Belej (5:5)
48:15 SKV ztratilo tempo hry a hosté toho využívají. Máme tak znovu srovnáno
47:12 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #57 Ondřej Machatý (5:4)
47:12 Tlak hostů se vyplácí a opět snižují
45:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák bez asistence (5:3)
45:43 Řehák trefuje odražený míček a vrací tak domácím vedení o 2 góly
42:59 Urbánek trefuje pouze blok Pardubic
42:00 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #73 Max Malátek (4:3)
42:00 Tentokrát se už hosté prosazují a máme tu tak zaděláno na velké drama
41:40 Adam Gere teď svým dobrým návratem zamezil hostům aby ohrozili branku domácích
40:06 Ihned po začátku 3.třetiny měli hosté nebezpečnou šanci
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:13 Hosté trefují tyč
37:20 Trojan opět podržel svůj tým a ukazuje, že dnes je opravdu dobře připraven na své soupeře
36:00 Honzák posouvá domácí do většího vedení
35:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #71 Marek Honzák, asistoval #33 Marek Svoboda (4:2)
34:58 Ani druhou přesilovku hosté nevyužili
32:58 Vyloučen hráč #71 Marek Honzák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
31:34 Hra se nám teď trochu přiostřuje
28:06 Hosté se v přesilovce dostávali do dobrých šancí, ale nedokázali prostřelit domácího brankaře
26:38 Vyloučen hráč #96 Marek Hauptmann družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za opakované přestupky
26:17 I hosté si zahrají svou první přesilovou hru
24:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #96 Marek Hauptmann (3:2)
24:48 Svou druhou přesilovku už domácí vužívají a odskakují tak do vedení
24:24 Vyloučen hráč #20 Adam Černý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za zvedání florbalky
24:24 Domácí si zahrají druhou přesilovku
23:28 Kellenberger vybojoval míček u mantinelu a poslal ho Šachovi, který svou možnost nevyužil
21:59 Pevná obrana Pardubic teď nepustila rozběhnutého hráče SKV do šance
20:26 Riskantní rozehrávka Pardubic
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:28 Jiří Trojan na konci třetiny znovu podržel svůj tým
17:43 Hosté v plném počtu
17:12 O první nebezpečnou střelu v přesilovce se postaral domácí kanonýr František Urbánek. Golman hostů byl, ale připraven.
15:43 Vyloučen hráč #60 Michal Jeřáb družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nesportovní chování
15:43 Uvidíme první přesilovou hru
15:23 Pardubice opět více na míčku
14:15 Jílek si teď málem srazil míček do vlastní branky
13:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann bez asistence (2:2)
13:39 Domácí vyrovnávají utkání.
11:58 Pardubice udávají tempo hry a drží si tak své vedení
11:08 Fratišek Urbánek trochu přitvrdil v rohu hřiště. Rozhodčí zůstávají u domluvy
10:24 Trojan předvedl další skvělý zákrok
08:15 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
08:15 Netrvalo to ani minutu a hosté se dostávají do vedení
07:46 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #21 Jan Nezval (1:1)
07:46 Pardubice využili jednu ze svých šancí a zápas je tak opět vyrovnaný
06:23 František Jílek nám ukázal, že mu rozehrávka stále dělá trochu problém
05:48 Hra je teď velmi vyrovnaná. Oba týmy mají sem tam své šance, ale další gól zatím nikde
04:50 Brankář domácích teď zachránil svůj tým prvním výborným zákrokem
03:55 Hra se nám od prvního gólu trochu uklidnila
01:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 František Jílek, asistoval #18 Richard Kellenberger (1:0)
01:13 A máme tady velmi rychlou branku, o kterou se postaral František Jílek u kterého na to nejsme moc zvyklí
00:01 Dobrý den, vítáme vás u dnešního sokolského derby.