5:4
    Adam PEKÁREK
    (Jebavý)

Florbal Primátor Náchod - Wizards DDM SO Praha 10 5:4p
branky: 9. Jan Majer, 17. Adam Jakubský, 24. Jiří Jebavý, 29. Adam Jakubský, 65. Adam Pekárek - 32. Lukáš Tesařík, 37. Štěpán Novák, 46. Vojtěch Göpfert, 60. Lukáš Tesařík; rozhodčí: Vladimír Lešák - Daniel Jireček; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Vojtěch Fof 16 - Adam Bednář 26; po třetinách: 2:0, 2:2, 0:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér): Za dnešní výkon jsme si zasloužili více bodů než soupeř. Kluci předvedli kvalitní výkon, za to dík. Díky fanouškům za podporu.
65:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Děkuji soupeři za utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 3:0
64:59 Pegy rozhoduje zápas 2 vteřiny před koncem prodloužení!
64:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #41 Adam Pekárek, asistoval #17 Jiří Jebavý (5:4)
64:30 Hosté budou rozehrávat úder v nebezpečném prostoru
64:00 Náchod opět získal míček
63:00 Prause skvěle prošel mezi 2 hráči, ale následnou střelu vykryl gólman Wizards
59:55 60 minut nerozhodlo, bude se prodlužovat
59:23 Hosté dokonávají comeback a skóre je vyrované, s největší pravděpodobností uvidíme prodloužení
59:22 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #81 Filip Černý (4:4)
59:05 Hosté pořád bez brankáře, Náchod dělí 56 vteřin od zisku 3 bodů
59:04 Timeout Florbal Primátor Náchod
58:30 Hosté střílí ze všech možných pozic, zatím pokaždé neúspěšně
57:38 Hosté zkouší štěstí ve hře bez brankáře
57:37 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
56:44 Dalo by se říct, že přesilovku odbránil spíš Náchod, každopádně oba týmy už hrají v plném počtu
54:45 Náchod bude hrát podruhé přesilovku
54:44 Vyloučen hráč #13 Matěj Kolář družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:40 Důležitý zákrok brankáře Fofa!
51:45 Pekárek střílel z nebezpečného prostoru, ale obránce jeho střelu vyrazil hokejkou
51:00 Náchod opět v držení balónku
49:18 Hosté měli obrovskou šanci na vyrovnání v podobě trestného střílení, které se jim ale vůbec nepovedlo
49:17 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #23 Lukáš Tesařík.
48:40 Náchodu se nepodařilo využít početní výhodu a Wizards už hrají v plném počtu
47:40 Hanuš už vyslal dvě pumelice od půlky, ale ani jedna neskončila za zády brankáře
46:41 Také Náchod si vyzkouší přesilovku
46:40 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Göpfert družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
45:33 Zadělává se nám tu na velké drama, protože hosté využili přesilovku a dostávají se na rozdíl pouhé jedné branky
45:32 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #16 Štěpán Novák (4:3)
43:43 Hosté budou mít k dispozici 2 minuty přesilové hry
43:42 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
43:00 Fof vyrazil nebezpečnou střelu
41:45 Hejhal dvakrát střílel z dobré pozice, ale ani jednou nedokázal překonal brankáře hostů
40:01 Úvodní bule pro Náchod
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
38:00 Hosté začínají hrát agresivně a oplácet v soubojích
36:26 Hosté se vrací do zápasu po úspěšném napadájí a Náchod musí přidat na tempu
36:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (4:2)
35:30 Jakubský dorážel po Jebavého střele, ale obránce hostů dokázal vytáhnout míček z brankové čáry
34:00 Fof a Železo dostali společnými silami míček do bezpečí po dobře umístěné střele jednoho z útočníků Wizards
32:30 Hosté obstřelují Fofovu branku ze všech stran, ale náchodská obrana zatím drží
31:18 Z následného volného úderu už se Wizardům podařilo skórovat a snižují na rozdíl tří branek
31:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #23 Lukáš Tesařík, asistoval #13 Matěj Kolář (4:1)
31:00 Hosté měli po delší době větší šanci, ale trefili pouze tyč
30:00 Hanuš opět prokličkoval v podstatě všechny protihráče
28:06 Jakubský dává gól kolenem po odrazu jeho předešlé střely!
28:05 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #86 Jakub Hejhal (4:0)
26:55 Hanuš střílel od půlky hřiště a jen o pár centimetrů přestřelil branku
25:00 Macek vybojoval míček a řítil se do samostatného úniku, ale bohužel se mu nepovedlo zakončit
23:55 Všem zúčastněným spadla brada po neskutečných otočkách a ještě neskutečnější střele Jirky Jebavého!
23:54 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý bez asistence (3:0)
17:30 Hostující brankář vychytal Majeru bombu
16:45 Jakubský vymetl šibenici a je to 2:0!
16:44 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:0
15:45 Náchodu se nepovedlo dobře rozehrát už druhý volný úder v řadě
15:00 Hosté už také zařadili vyšší rychlostní stupeň a hra je už daleko vyrovnanější
14:00 Fof musel zasahovat po dlouhé době
12:30 Železo střílel od mantinelu, ale hostující gólman jeho přízemní střelu vyrazil
11:30 Náchodští momentálně kontrolují hru a nepůjčují míček hostům
10:40 I třetí dorostenecká lajna Náchoda dokázala pořádně zavařit Wizardům
09:45 Knettig i Hanuš už zaznamenali spoustu důležitých bloků
08:37 Máme tu první branku! Majer dorazil Pekárkovu střelu a Náchod se dostává do vedení!
08:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #99 Jan Majer, asistoval #41 Adam Pekárek (1:0)
07:30 Hanuš neskutečně kličkuje mezi protihráči
06:30 Knettig střílel po sehrávce z volného úder, ale netrefil branku
04:50 Ve velké šanci byl Majer a později i Rázl, bohužel se ani jednomu nepodařilo skórovat
03:20 Hosté zatím více na míčku
01:55 První zákrok domácího brankáře Fofa
00:01 Úvodní bule pro Wizards
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu z dnešního zápasu 10. kola 1. ligy juniorů. V Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a hosté Wizards Praha.