• 57 56:32
    7:17
    (Vodica)

FbC Hradec Králové - Zlín Lions 7:17
branky: 15. Prokop Hanzlík, 31. Pavel Jančo, 38. Vítek Ryba, 43. Jakub Wolf, 45. Vítek Ryba, 47. Matěj Kremeník, 49. Vítek Ryba - 1. Ondřej Balner, 5. Adam Jiříček, 10. David Vodica, 11. David Vodica, 12. Alexandr Pujin, 19. Michael Dudek, 23. David Vodica, 23. Adam Rek, 29. Adam Rek, 32. David Vodica, 34. Ondřej Balner, 39. Matěj Klímek, 41. Adam Rek, 44. Jakub Holiš, 48. Matěj Klímek, 52. Adam Jiříček, 57. Ondřej Balner; rozhodčí: David Kytler - Martin Korunka; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Erik Zoubek 6, Michal Malý 9 - Alexandr Pujin 18; po třetinách: 1:6, 2:6, 4:5
60:00 Komentář domácích Heger David (Trenér): 7:17 výsledek utkání. Zbytek asi nemá cenu komentovat. Dnes tam nebylo 2 třtiny vůbec nic. Díky soupeři za poučné utkání.
60:00 Komentář hostů Vít Daniel (Vedoucí): Podařilo se nám zachytit začátek a neprohrát poslední třetinu, to dnes rozhodlo...Děkujeme za fér utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
56:32 GÓL Zlín Lions! 7:17
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #13 David Vodica (7:17)
53:59 Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
51:36 GÓL Zlín Lions! 7:16
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #12 Matěj Klímek (7:16)
48:42 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Vošický družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:38 GÓL FbC Hradec Králové ! 7:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #13 Elliot Festa (7:15)
48:08 Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
47:20 GÓL Zlín Lions! 6:15
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #11 Jakub Holiš (6:15)
46:33 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #95 Matěj Kremeník, asistoval #32 Filip Brejcha (6:14)
45:45 Vyloučen hráč #42 Filip Rathouský družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
44:49 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #89 Jakub Wolf (5:14)
43:34 GÓL Zlín Lions! 4:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #54 Michael Dudek (4:14)
42:48 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:13
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #82 Vítek Ryba (4:13)
40:04 GÓL Zlín Lions! 3:13
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #14 Adam Rek, asistoval #87 Adam Jiříček (3:13)
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
38:45 GÓL Zlín Lions! 3:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek bez asistence (3:12)
37:42 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #99 Ondřej Binar (3:11)
33:03 GÓL Zlín Lions! 2:11
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #11 Jakub Holiš (2:11)
31:03 GÓL Zlín Lions! 2:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (2:10)
30:55 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:9
Vlastní branku družstva Zlín Lions vstřelil #77 Pavel Jančo (2:9)
28:29 GÓL Zlín Lions! 1:9
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #14 Adam Rek, asistoval #13 David Vodica (1:9)
22:59 GÓL Zlín Lions! 1:8
22:43 GÓL Zlín Lions! 1:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #15 Václav Čeček (1:7)
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Michal Malý družstva FbC Hradec Králové
20:00 Střely v 1. části: 9:12
18:06 GÓL Zlín Lions! 1:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #54 Michael Dudek, asistoval #32 Matěj Tkadlec (1:6)
14:31 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík bez asistence (1:5)
11:08 GÓL Zlín Lions! 0:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #1 Alexandr Pujin, asistoval #21 Jan Veselý (0:5)
10:14 GÓL Zlín Lions! 0:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica bez asistence (0:4)
09:51 GÓL Zlín Lions! 0:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #1 Alexandr Pujin (0:3)
09:40 Vyloučen hráč #80 Adam Nedbálek družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
04:13 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #13 David Vodica (0:2)
00:47 GÓL Zlín Lions! 0:1