58
  • 58 57:44
    Olomouc

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - FBS Olomouc 4:3
branky: 5. Tadeáš Rataj, 8. Jakub Vařecha, 31. Michal Horák, 32. Adam Šikula - 32. Martin Mikolajek, 38. Matěj Šíma, 40. Petr Sova; rozhodčí: Jan Ponížil - Pavel Rýznar; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Matěj Buršík 11 - Martin Navrátil 24; po třetinách: 2:0, 2:3, 0:0
60:00 Komentář domácích Procházka Miloš (Asistent trenéra): Do první třetiny jsme nastoupili přesně, jak jsme chtěli. Naše neproduktivita se převrátila ve 2 laciné góly soupeře, které naprosto vyrovnaly zápas. My jsme přišli o koncentraci a přestali se soustředit na věci, které jsme chtěli. Za co chceme kluky pochválit je zvládnutá koncovka. 3 body berem.
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): Tak dneska viděly Maloměřice fantastiscký frombal. Divím se, že diváci v průběhu neodešli, jelikož tempo zápasu bylo velmi uspávajcí. Hattrick byl o něco lepší a zaslouženě vyhrál, ačkoli jsme dokázali ohrožovat bránu soupeře a remíza rozhodně nebyla nereálná. Děkuji soupeři za utkání a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 7:4
59:20 Olomouc opět v 6.
58:32 Olomouc v 6.
57:51 Olomouc začíná velice ofenzivně napadat rozehrávku Hattricku.
57:44 Timeout FBS Olomouc
55:36 Vařecha těsně minul bránu.
54:36 Olomouc se dostala do zakončení. Střela skončila v bloku.
52:56 Hattrick přešel na útočnou polovinu, ale nic většího se neudálo.
50:29 Olomouc na balonku.
48:06 Hattrick získal sebevědomí a snaží se napadat rozehrávku soupeře.
46:16 Olomouc je teď pod obrovským tlakem, Navrátil ale tlak necítí a je dnes opravdu nepřekonatelný.
45:12 Rataj těsně netrefuje branku a míček končí na horní síti.
44:32 Hattrick se snaží dobít svatyni Olomouce, Navrátil jim ale stojí v cestě.
42:14 Hattrick se tlačí do zakončení.
40:01 Úvodní bully 3. třetiny si připisuje Olomouc.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:40 Olomouc je teď jako jiný tým, tlačí se neustále do zakončení.
39:04 GÓL FBS Olomouc! 4:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova, asistoval #16 Martin Ambrož (4:3)
38:30 Hattrick se snaží dostat do útoku, ale zatím se nedostali přes pulící čáru.
37:45 GÓL FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #94 Matěj Šíma bez asistence (4:2)
36:50 Hattricku se dobře daří bránit oslabení.
35:39 Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání
33:30 Horák netrefuje skvělou šanci, navrátil se stihl přesunout.
32:34 Šikula nestačil na Navrátila.
31:52 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #53 Martin Mikolajek, asistoval #94 Matěj Šíma (4:1)
31:19 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #9 Adam Šikula, asistoval #5 Adam Petřivalský (4:0)
30:46 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák bez asistence (3:0)
29:39 Olomouc trefuje břevno Buršíkovy brány.
27:33 Olomouc trefuje břevno Buršíkovy brány.
26:51 Vařecha skoro překonal Navrátila z volleye.
25:53 Hattrick opět zakončuje do bloku soupeře.
24:20 Olomouc má dnes dobře postaven blokový systém.
22:54 Olomouc neproměnila 3 na 1.
21:30 Hattrcik úspěšně přešel na útočnou polovinu.
20:44 Horák netrefuje zcela odkrytou bránu.
20:00 Střely v 1. části: 10:2
18:38 Úspěšný přechod Olomouce na útočnou polovinu.
16:11 Olomouc se snaží přejít na útočnou polovinu, bohužel se jim nedaří najít skulinu v brněnské obraně.
15:12 Hra byla přerušena, Rataj se nemůže zvednout.
12:40 Olomouc na útočné polovině.
09:02 Olomouc u balonku, Hattrick napadá rozehrávku což se jim podařilo a dostali se až ke zakončení.
07:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #31 Michal Malec (2:0)
06:35 Navrátil pomohl obraně Olomouce, ale ti i přes to ztrácí balonek.
05:05 Olomouc netrefuje odkrytou bránu Buršíka.
04:51 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #56 Tadeáš Rataj bez asistence (1:0)
04:12 Hattrick opět v šanci, bohužel Klusoň netrefil bránu.
02:40 Malec trefuje boční síť.
01:54 Buršík vytahuje první zákrok zápasu.
00:01 Úvodní bully pro stranu hostí.