2

3

3.

Zlín Lions - Torpedo Havířov 3:4pn
branky: 33. Adam Jiříček, 53. Jakub Holiš, 56. Adam Jiříček - 18. Dominik Ryška, 44. Jan Warcholek, 52. Tomasz Grycz, N Alex Foltyn; rozhodčí: Radim Jílek - Tomáš Olbert; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Martin Sklář 30 - Vojtěch Vilím 33; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:2, 0:0
Komentář hostů Řezáč Tomáš (Trenér): Děkuji soupěřům za pěkný zápas a divákům za pěknou kulisu.
Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): Viděli jsme vyrovnaný zápas se šťastnějším koncem pro hosty, ale dokázali jsme vyrovnat a myslím, že se nemáme za co stydět. Hráčům děkuji za výkon a divákům za podporu.
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #27 Ondřej Balner a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #65 Alex Foltyn a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #19 Matěj Pezda a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #87 Adam Jiříček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #44 Ondřej Urbančík a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #12 Matěj Klímek a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 4:1
65:00 Ukončení prodloužení
61:07 Další Holišův střelecký pokus a zas mimo bránu, farma volááááááááá.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:59 Těšilo nás u třech třetin, nyní následuje prodloužení, na které se všichni tak neúprosně těšíme.
57:50 Hláška z publika "vyhoď tu rybu"
56:51 Rekův souboj u mantinelu, bohužel hráč Havířova končí za mantinelem s bolístkou, jež maminka bude muset přijet pofoukat.
55:01 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček bez asistence (3:3)
54:54 Tvrdoň si zahrál na dřevorubce.
54:02 Holišův další střelecký pokus, končí mimo síť. Zavání to farmou.
53:28 Balnerovu střelu chytá hostující gólman.
52:46 GÓL Zlín Lions! 2:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #18 Matěj Bureš (2:3)
52:46 Holiš doráží do prázdné.
52:21 Gólman domácích se opírá o bránu a počítá lidi na tribuně.
51:37 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #60 Šimon Jandák (1:3)
51:04 Čeček nastřeluje tyčku.
49:34 Vyloučen hráč #10 Ondřej Waliczek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
49:30 Veselý mezi třemi hráči, jak nic.
48:08 Neúspěšná rozehrávka Havířova .
45:22 Vyloučen hráč #18 Matěj Bureš družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
44:49 Další hláška "Dudek, vstávej a neválej se tam jak ve flipu se třemi promile!"
43:44 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #65 Alex Foltyn (1:2)
43:44 Foltyn se může vrátit z farmy.
41:18 98čka by se měla taky podívat na farmu Havířova.
40:02 Úvodní buly třetí třetina získává Havířov.
40:00 Střely ve 2. části: 13:8
38:18 Komentář hráčky ženského týmu "hoši, sakra hrajete přesilovku"
37:20 První vyloučení dnešního zápasu.
37:19 Vyloučen hráč #13 David Křižák družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
36:58 Hráč hostujícího týmu číslo 52 netrefuje bránu, bohužel nechce se mi hledat jeho jméno. 52jko, promiň :-(
34:50 Hráč z Havířova se rozhodl uklízečkám pomoci s úklidem haly.
32:14 Jiříček po nahrávce Holiše skóruje.
32:13 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #11 Jakub Holiš (1:1)
31:45 Havířov na své obranné polovině
28:51 Střela Jandáka z obranných řad končí mimo síť.
26:38 Trvdoň netrefuje prázdnou kasu.
25:55 Holiš opět míjí bránu.
25:35 Dudek namazal havířovskému hráči, který neproměňuje.
24:49 Zlínský gólman chytá střelu Petříka.
23:59 Foltyn si hraje opět na gymnastu a opět neúspěšně.
22:42 Zlín na míčku
20:01 Úvodní buly druhé třetiny získává Havířov
20:00 Střely v 1. části: 10:13
19:17 Haša bohužel neprokazuje gólmanské schopnosti.
17:22 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Dominik Ryška, asistoval #57 Tobiáš Zipser (0:1)
17:22 První úspěšná akce Havířova
17:15 Jiříčkovu střelu chytá hostující gólman
15:45 Za předvedenou střelu by měl trenér Foltyna poslat na farmu. Bohužel, ale Havířov žádnou nemá.
14:20 První úspěšné zákroky domácího gólmana
12:50 Nepřesná rozehrávka Zlína
09:50 Znovu musí zasahovat gólman hostů
08:30 První tyčka utkání zní o bránu hostujících
06:40 Havířov po krásné akci netrefuje bránu
05:35 Zlín neproměňuje přečíslení
04:10 Balner právě skončil v bráně po fantastickém zákroku gólmana
04:03 Foltyn netrefuje bránu