8:7
    Elliot FESTA
    (Ryba)

FbC Hradec Králové - Florbal Primátor Náchod 8:7p
branky: 31. Petr Szturc, 34. Vítek Ryba, 45. Petr Szturc, 47. Filip Rathouský, 51. Filip Brejcha, 52. Filip Rathouský, 55. Ondřej Binar, 64. Elliot Festa - 21. Jakub Langpaul, 21. Jiří Jebavý, 29. Antonín Donaj, 34. Jakub Langpaul, 36. Jakub Langpaul, 54. Jakub Langpaul, 58. Adam Jakubský; rozhodčí: Daniel Ondráček - David Richter; vyloučení: 2:5; využití: 2:1; diváků: 38; zásahy brankářů: Michal Malý 8 - David Fröde 17; po třetinách: 0:0, 2:5, 5:2, 1:0
65:00 Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér): Pro nás ztracené body. Dvě třetiny jsme i přes improvizovanou sestavu odehráli nadstandartně. Ve třetí třetině jsme nebyli silní v hlavách a důslední v tom, v čem jsme byli první dvě třetiny dobří. V klíčových okamžicích jsme navíc nebyli schopni do hry přenést to, co děláme na trénincích. Je to velká škoda, protože hráči do zápasu dali vše, za což jim děkuji. Děkuji všem aktérům za zápas
65:00 Komentář domácích Heger David (Trenér): Děkuji týmu za dnešní utkání. Je důležité se se nevzdávat za jakéhokoliv stavu.A jsem rád že to týmu došlo. Dnešní dva body jsou zlaté. Opět krůček v před v naší hře a celkovému pojetí. Za to jsem moc rád.Děkujeme soupeři za utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 4:0
65:00 Ukončení prodloužení
63:47 GÓL FbC Hradec Králové ! 8:7
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #13 Elliot Festa, asistoval #82 Vítek Ryba (8:7)
61:21 Náchod se ubránil ve hře 4 na 3
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 10:3
59:06 Timeout FbC Hradec Králové
59:06 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:44 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #61 Martin Hanuš (7:7)
57:42 Náchodskému teamu se vyplatila hra v šesti
57:12 Náchodští ještě zvyšují tempo, aby vyrovnali jednobrankové manko
54:30 Hra dostává neskutečný spád a rychlost
54:16 GÓL FbC Hradec Králové ! 7:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #82 Vítek Ryba (7:6)
53:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #87 Adam Jakubský (6:6)
52:32 Vyloučen hráč #95 Matěj Kremeník družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
51:59 Timeout Florbal Primátor Náchod
51:57 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #82 Vítek Ryba (6:5)
50:37 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #32 Filip Brejcha, asistoval #98 Prokop Hanzlík (5:5)
50:33 Hradec řádí v útočném pásmu
46:04 První hradecká pětka zatopila v náchodském pásmu a získala pro Hradec kontaktní gol
46:03 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #99 Ondřej Binar (4:5)
44:48 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Petr Szturc, asistoval #32 Filip Brejcha (3:5)
43:05 Vyloučen hráč #87 Adam Jakubský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
41:16 Náchod v plném počtu
41:01 Hradec se snaží najít recept na náchodskou branku, ale stále nic
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:16 Vyloučen hráč #88 Adam Kašpar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
35:52 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:5
34:34 Druhá hradecká lajna pohrozila dvěma protiútoky, ale bez golového příspěvku
33:21 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #89 Jakub Wolf (2:4)
33:04 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #61 Martin Hanuš (1:4)
30:43 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:3
29:12 Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil #98 Prokop Hanzlík.
29:12 Vyloučen hráč #34 Jakub Jireček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
28:50 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #47 Filip Matějů (0:3)
24:00 Hra dostává rychlejší náboj na obou stranách
23:14 Další stoprocentní šance Hradce, ale náchodská brána je zakletá
21:55 Velká šance Hradce, ale Filip Rathouský sám před brankářem trefil pouze střed branky
21:30 Hradec je na začátku druhé třetiny ospalý
20:39 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Jebavý, asistoval #88 Adam Kašpar (0:2)
20:24 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
20:00 Střely v 1. části: 4:4
19:10 Michal Malý má dobře postavenou hradeckou branku, zachraňuje nás již po třetí železná konstrukce
15:50 Ondra Binar se uvolnil z rohu, ale nedokázal zakončit
15:05 Hra je zatím velmi vyrovnaná
13:05 Náchod neproměnil loženou golovou šanci.
12:39 Náchodští hrají v plném počtu
11:39 Vyloučen hráč #89 Jakub Wolf družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky
10:17 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
09:06 Hradeckým chybí zatím pohyb, který by přispěl na golovou situaci.
06:47 Hradec je více na balonku a Náchod poctivě brání.
00:15 Úvodní bule pro Hradec Králové.