8:2
    Adam JIŘÍČEK
    (Vodica)

Zlín Lions - FBS Olomouc 8:2
branky: 2. Ondřej Balner, 7. David Vodica, 23. David Vodica, 27. Matěj Tkadlec, 32. Jakub Holiš, 41. Ondřej Balner, 52. Adam Nedbálek, 58. Adam Jiříček - 40. Jan Jarmar, 56. Matěj Ivo Pírek; rozhodčí: David Lovas - Radek Olšina; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Marek Šiška 18 - Šimon Nykl 33; po třetinách: 2:0, 3:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): Zlín byl dneska jednoznačně lepší a zaslouženě vyhrál. To ale nic nemění na tom, že jsme soupeři minimálně 5 gólů darovali a to množství neproměněných šancí jsem u nás dlouho neviděl. Minimálně skóre dnes mohlo být vyrovnanější, ale bohužel. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): Dnešní zápas jsme měli pod kontrolou, ve druhé třetině jsme trochu polevili a soupeř měl dost šancí a podržel nás brankář. Třetí třetinu už jsme odehráli koncentrovaně a jsme rádi za tři body. nDěkujeme soupeři i divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 16:10
59:20 Vodica se natáhl jak široký, tak dlouhý na palubovku.
57:18 GÓL Zlín Lions! 8:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #13 David Vodica (8:2)
55:35 GÓL FBS Olomouc! 7:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #54 Matěj Ivo Pírek, asistoval #80 Filip Černohous (7:2)
55:35 Černohous našel volného Pírka, který elegantně zakončil.
53:31 Zajímavou kombinaci teď předvedla druhá lajna domácích.
51:47 GÓL Zlín Lions! 7:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #80 Adam Nedbálek bez asistence (7:1)
51:47 Gratulujeme Adamovi Nedbálkovi za premiérový gól v juniorské extralize.
49:35 Nykl teď drží naděje svého týmu.
49:06 Pěkná souhra celé pětky Olomouce, bohužel až na střelu.
48:28 Ambrož dnes svému gólmanovi ušetřuje hodně práci.
47:42 Brzobohatý neproměnil tutovou šanci na přiblížení skóre.
45:49 Ani jednomu z týmů se teď nhedaří zakončit, Olomouc dokonce trefila tyčku.
45:15 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
40:49 GÓL Zlín Lions! 6:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner bez asistence (6:1)
40:30 Zlín si vypracoval první útočnou šanci.
40:00 Střely ve 2. části: 15:6
39:47 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Jan Jarmar, asistoval #80 Filip Černohous (5:1)
39:47 Jarmar využívá druhou přelovou hru Olomouce a maří Šiškovy naděje na vychytanou nulu.
39:32 Vyloučen hráč #21 Jan Veselý družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:45 Vyloučen hráč #11 Jakub Holiš družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
36:45 Olomouc má, k dispozici první přesilovou hru.
36:02 Tkadlec posílá Daniše k zemi, míček ale zůstává domácím.
35:01 Šiška i po půli zápase stále hrdě drží čisté konto.
34:15 Pírek vybojoval gólovou šnaci pro svůj tým, střela míří vysoko nad.
33:54 Hosté ale téměř 2minutový nátlak zvládli na jedničku.
33:26 Domácí drží Olomouc v zámku v jejich obranné polovině.
31:23 GÓL Zlín Lions! 5:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #27 Ondřej Balner (5:0)
31:23 Holiš šikovnou střelou navyšuje náskok domácích.
28:40 Veselý našel Balnera krosovkou, trefuje pouze obránce.
26:35 GÓL Zlín Lions! 4:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #11 Jakub Holiš (4:0)
26:35 Tkadlec trefil na středu odražený míček za Nyklova záda.
22:19 Olomouci se nedaří najít recept na zlínskou obranu.
22:05 GÓL Zlín Lions! 3:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica bez asistence (3:0)
21:40 Rekovu schovanou střelu z dálky si Nykl pohlídal.
21:03 Souček ani napodruhé, tentokrát kolem brány, nepřekonal Šišku.
20:52 Souček prověřil Šiškovy reflexy.
20:49 Vodica neustál tvrdý souboj a končí na střídačce hostů, pomoci se mu pokusil trenér Olomouce a nakonec na zemi skončili oba.
20:00 Střely v 1. části: 10:4
16:35 Daniš promáchl střelu do prázdné.
15:55 Zlínské projektily stále míří vysoko nad Nyklovou branku.
14:44 Vodica předvedl ukázkovou souhru s Holišem, na gól to bohužel nestačilo.
12:00 Černohous nejprve zblokoval střelecký pokus Balnera a následně se vydal do samostatného úniku, střela končí nad brankou domácích.
09:55 Hoferek blokuje Jiříčkovu nahrávku a zachraňuje svého gólmana.
09:02 Jiříček trefuje pouze Nyklovu hruď.
06:38 Domácí po šikovné kombinaci využívají první přesilovou hru.
06:37 GÓL Zlín Lions! 2:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (2:0)
06:16 Vyloučen hráč #54 Matěj Ivo Pírek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
05:30 Závan před Šiškovou brankou, Romanovský dvěma dorážkami nebyl schopen usměrnit míček do branky.
05:25 Pírek se šikovně vytočil od mantinelu, jeho střelu zachycuje domácí obránce.
04:41 Čeček s Balnerem zdvojily Šímu v rohu, rozehrávka pro domácí.
04:21 Holiš z otočky míjí branku.
02:27 Napodruhé Tkadlec našel střelce, Balner otevírá skóre dnešního utkání.
01:55 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #32 Matěj Tkadlec (1:0)
01:40 Tkadlec hledal Holiše před brankoum ten v souboji míček ztratil.