3:6
    Jakub WOLF
    (Brejcha)

Torpedo Havířov - FbC Hradec Králové  3:6
branky: 26. Samuel Řezáč, 30. Tomasz Grycz, 46. Samuel Řezáč - 31. Jakub Wolf, 34. Vítek Ryba, 49. Vítek Ryba, 57. Vítek Ryba, 59. Vítek Ryba, 60. Jakub Wolf; rozhodčí: Radek Vybíhal - Pavel Hála; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 16 - Jakub Musil 21; po třetinách: 0:0, 2:2, 1:4
60:00 Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér): Kalich hořkosti vypitý do dna. Abych byl upřímný, jsem za prohru rád. Člověk někdy potřebuje spadnout na hubu aby si uvědomil, že není pán bůh a bez práce nejsou koláče. Celý zápas jsme nechytli dobré tempo a působili místy jak zadřený dieselový motor. Měli jsme sice dost šancí ale to nic nemění natom, že Hradec zaslouženě vyhrál. Děkuji soupeři za utkání a divákům se omlouvám za to, co dnes museli pozorovat.
60:00 Komentář hostů Heger David (Trenér): Dnes musím hráče pochválit. Celé utkání takticky velice dobře zvládnuté.Je vidět když se koncetrujeme neklesáme na mysli při sebemenším neuspěchu tak  dokážeme utkání dovést i přes to že prohráváme do vítězného konce. Zasloužené 3 body z půdy prvního celku tabulky. Děkujeme soupeři za kvalitní utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:56 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #32 Filip Brejcha (3:6)
59:56 Druhá branka do prázdné.
58:36 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:5
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba bez asistence (3:5)
58:36 Prázdná kasa trefena a nejspíše je rozhodnuto.
58:09 Všechny střela domácích zblokovány.
56:50 Torpedo to zkouší v šesti.
56:44 Timeout Torpedo Havířov
56:44 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:4
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #42 Filip Rathouský (3:4)
56:44 Rychlé přečíslení a Hradec poprvé v zápase vede.
55:00 Oba týmy se teď soustředí spíše na dobré bránění.
51:24 Chmiel zastavil nejspíše golovou střelu.
50:55 Chybu Warcholka nepotrestal Wolf.
48:16 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #13 Elliot Festa (3:3)
48:16 Grycz po souboji zůstal ležet na soupeřově polovině a poté v obraně chyběl, Hradec znovu srovnává.
47:02 Vyloučen hráč #11 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
47:02 Hradec bude mít šanci vyrovnat.
46:43 Tygří skok Vilíma proti střele.
45:25 GÓL Torpedo Havířov! 3:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #65 Alex Foltyn (3:2)
45:25 Střelu Foltyna doráží Řezáč a Torpedo si bere vedení zpět.
44:00 Grycz v úniku vychytán Musilem.
43:45 Chycený nájezd hráče Hradce povzbudil.
41:42 Trestné střílení družstva Torpedo Havířov neproměnil #36 Tomáš Poruba.
41:42 Velká chyba hráče Hradce, po které se v šanci ocitl Grycz, ale byl faulován.
40:01 Buly možná závěrečné třetiny,ale kdo ví, vyhrál opět Hradec.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
39:00 Zákrok na hraně faulu Torpedu prošel.
36:45 Zápas je stále velmi vyrovnaný.
33:54 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:2
33:54 Vilím vůbec nic neviděl a střela z poloviny končí za jeho zády, Hradec vyrovnává.
31:43 Rychlé přečíslení nedokázali hráči Torpeda proměnit.
30:49 Podobná akce z volného úderu akorát na opačné straně, Hradec se vrací do hry.
30:48 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:1
30:25 Musil teď ukradl Gryczovi druhý gól, tohle byla tutovka.
29:55 Grycz tečuje nahození těsně mimo.
29:17 GÓL Torpedo Havířov! 2:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #37 Tomasz Grycz, asistoval #60 Šimon Jandák (2:0)
29:17 Přesná střela Grycze k tyči znamená dvoubrankové vedení pro domácí.
29:04 Foltyn předvedl dobrý obranný zákrok, když zastavil přihrávku na volného Szturce.
27:40 Střela Hanzlíka z mezikruží zblokována.
25:54 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
25:54 Skvěle zahraný volný úder, Řezáč byl před Musilem úplně osamocený a po přihrávce Foltyna bez problémů zakončuje do poloprázdné brány. Obrana Hradce hodně zaspala.
25:36 Torpedo se v pohodě ubránilo.
25:20 Mrowiec při vlastním oslabení střílí těsně nad.
23:36 Vyloučen hráč #65 Alex Foltyn družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
23:36 První dnešní přesilovku si zahrají hosté.
23:11 Trocha zmatek a málem vlastní gól jednoho z hráčů Hradce.
22:38 Oba brankáři teď podrželi svůj tým.
20:20 Musil předvedl skělý zákrok proti akci Foltýna.
20:01 Druhé buly pro také pro Hradec, uvidíme zda se konečně dočkámé nějaké branky.
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:20 Ryška obehrál několik protihráčů, poté nahrál na volného Škůrka, jehož střela z první byla chycena.
18:13 Grycz se dostal do šance, Musil zasahuje.
17:15 Řezáč těsně minul horní roh.
15:00 Utkání je velmi vyrovnané.
12:55 Vilím toho teď moc neviděl, přesto dokázal střelu zneškodnit.
11:30 Nyní se hra přelévá ze strany na stranu, ale bez výraznějších šancí.
10:00 Torpedo více na balonku, obrana Hradce Králové ovšem odolává.
08:00 Řazáč mohl na brankovišti dorazit míček do brány, ale netrefil ho.
06:34 Musil vychytal osamoceného Warcholka.