2
    Matěj PECHA
  • 58 57:46

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBS Olomouc 10:8
branky: 2. František Jílek, 6. František Jílek, 13. Miroslav Řehák, 18. Miroslav Řehák, 19. Richard Kellenberger, 26. Miroslav Řehák, 29. Dominik Šach, 39. Adam Gere, 47. Marek Honzák, 52. Richard Kellenberger - 18. Matěj Šíma, 26. Matěj Romanovský, 38. Filip Černohous, 41. Matěj Romanovský, 52. Filip Černohous, 53. Petr Sova, 54. Tomáš Jelínek, 55. Matěj Pecha; rozhodčí: Jan Řehák - Šimon Kořínek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jiří Trojan 18 - Martin Navrátil 8, Jan Blecha 15; po třetinách: 5:1, 3:2, 2:5
60:00 Komentář domácích Paštika Marek (Trenér): Zápas jsme měli 50 minut pod kontrolou. V posledních 10 minutách se soupeř zvedl díky hře v 6 a třemi góly zápas zdramatizoval. Pro nás štěstí, že jsem závěr ubránili, ale jsme rádi za 3 body. Děkujeme soupeři i rozhodčím za dnešní zápas.
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér): I přes povedenou třetí třetinu je celkový dojem ze zápasu negativní. SKV bylo od začátku jasně lepší a dokázali jsme s nimi hrát jen v pár okamžicích vyrovnanou partii. Pouze v početní výhodě jsme dokázali střílet branky, a takto jsme si určitě vyhrát nezasloužili. Děkuji soupeři i rozhodčím za férový zápas a přeji všem krásné Vánoce.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:40 Pecha opět ukázal svou nevyrovnanost a odpálil míček, naštestí pro něj to neskončilo vyloučením
57:46 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #87 Tomáš Jelínek.
57:11 Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:10 Pecha psychicky neustál prohraný osobní souboj s Řehákem a oslabuje své mužstvo v tu nejhorší chvíli
55:04 Olomouc hraje již několikátou minutu v šesti
54:54 Sledujeme velké drama a senzační přestřelku.
54:24 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
54:24 GÓL FBS Olomouc! 10:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #80 Filip Černohous (10:8)
53:36 GÓL FBS Olomouc! 10:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #11 Tomáš Štrbák (10:7)
52:34 GÓL FBS Olomouc! 10:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #20 Petr Sova, asistoval #11 Tomáš Štrbák (10:6)
51:54 Timeout FBS Olomouc
51:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 10:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #37 Miroslav Řehák (10:5)
51:36 Řehákovi s Kellenbergerem to svědčí jak Messimu s Álvarezem na MS ve fotbale, dávají již čtvrtou společnou branku
51:14 GÓL FBS Olomouc! 9:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Filip Černohous bez asistence (9:5)
49:40 Volejbalová výměna, kterou jsme mohli spatřit od olomouckých ůtočníků, kdy až na potřetí vystřelili ve velké šanci, skončila smečí do autu
47:55 Další skvostný zákrok Trojana, kterým zlikvidoval samostatný únik olomouckého borce.
46:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #71 Marek Honzák, asistoval #37 Miroslav Řehák (9:4)
46:58 Takzvané dračí béňo od Marka Honzáka
45:10 Vojta Honzák překvapivě překročil půlku a získal míč na vlastní polovině.
40:56 GÓL FBS Olomouc! 8:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Matěj Romanovský, asistoval #33 Matěj Pecha (8:4)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #14 Jan Blecha družstva FBS Olomouc
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
38:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #77 Adam Gere, asistoval #12 František Jílek (8:3)
38:47 Jílek dnes opravdu exceluje, svým po svém sólíčku přes celé hřiště přihrál Geremu, který vymetl všechny pavučiny v levém horním rohu
37:02 GÓL FBS Olomouc! 7:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Filip Černohous, asistoval #11 Tomáš Štrbák (7:3)
36:30 Pekárek  se na vlastním brankovišti parádně vykličkoval ze zdvojení
31:47 Kellenberger netrefuje bránu basseballovým pokusem
28:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #4 Dominik Šach bez asistence (7:2)
28:41 Šach nachází škvíru v kompletně prádné bráně.
27:22 Navrátil fotbalovým skokem chytá Hauptmannův lob do prázdné brány
26:30 Olomouc v šesti !!!
25:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #18 Richard Kellenberger (6:2)
25:43 Řehák střilí třetí gól, tomuto raritnímu momentu se nazývá HATTRICK
25:13 GÓL FBS Olomouc! 5:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Matěj Romanovský, asistoval #87 Tomáš Jelínek (5:2)
24:31 Kellenberger kamarádsky přihrával Řehákovi do odkryté branky, aby mohl zkomletovat hattrick, bohužel ji ale vystihl obránce soupeře
22:41 Jelínek svou přihrávkou našel spoluhráče před odkrytou brankou, ten trestuhodně míjí.
21:45 Marek Honzák předvedl senzační prohazovačku, golman Olomouce však chytá
20:00 Střely v 1. části: 13:9
18:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:1
17:31 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:1
17:31 Řehák doslova výválčil vítězství na buly. Poté akci zakončil gólem ve stylu !
17:22 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #94 Matěj Šíma, asistoval #82 Vojtěch Vaníček (3:1)
14:29 Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:0
12:40 V rychlém sledu se teď blýskli dva vinohradčtí hráči. Nejprve Trojan skovstně vyčapal únik olomouckého útočníka a následně Míra Řehák zkušeně uklidil svou střelu pod břevno gólmanovi svatyně.
11:32 Jílek svou geniální přihrávkou obelstil hned dva olomoucké hráče, následnou akci ale přibrzdil Ouředníček.
09:05 Gere se snaží komunikovat s rozhodčími stejně ochotně jak s osobami opačného pohlaví
06:37 Cvejn našel Vojtu Honzáka na velkém brankovišti, ten se snažil najít díru mezi nohama brankáře, avšak neúspěšně.
05:14 Sokol zatím jednoznoznačně dominuje na míčku, Jílek předvádí živorní výkon
05:13 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 František Jílek, asistoval #56 Matyáš Cvejn (2:0)
01:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 František Jílek, asistoval #4 Dominik Šach (1:0)