• 60 59:40
    6:12
    ()

FBS Olomouc - Zlín Lions 6:12
branky: 14. Tomáš Jelínek, 16. Tomáš Jelínek, 38. Jan Kašpar, 45. Matěj Pecha, 57. Jan Kašpar, 59. Tomáš Jelínek - 2. Jakub Vít, 4. František Tvrdoň, 6. David Vodica, 33. František Tvrdoň, 33. Matěj Tkadlec, 34. Ondřej Balner, 36. Ondřej Balner, 39. Adam Jiříček, 45. Matěj Tkadlec, 56. Matěj Tkadlec, 57. Ondřej Balner, 60. Matěj Tkadlec; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:6 + David Vodica OS + Daniel Vít OS; využití: 2:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Jan Blecha 11, Šimon Nykl 10 - Marek Šiška 12; po třetinách: 2:3, 1:5, 3:4
60:00 Komentář domácích Hruška Tomáš (Trenér): Klasicky jsme nezvládli úvod, ale do zápasu jsme se vrátili. Ve druhé třetině se však děly věci, které rozhodly. Gratuluji soupeři k zasloužené výhře a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Gofroň Pavel (Trenér): Začali jsme dobře a rychle jsme vedli. Průběh utkání ovlivnila druhá třetina, kdy jsme měli spoustu vyloučení a navíc došlo ke zranění klíčového hráče. Naštěstí jsme to ustáli a pak už zápas s přehledem dohráli. Děkjujeme za zápas a těšíme se na poslední vzájemný zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:13
59:40 GÓL Zlín Lions! 6:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec bez asistence (6:12)
59:34 Tkadle přidává ještě jednu branku.
58:51 Znovu jsme na polovině hostů a domácí chtějí ještě zabojpvat o konečný výsledek.
58:03 GÓL FBS Olomouc! 6:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #81 Jan Kašpar (6:11)
58:03 Domácí celek jde znovu do hry v šesti a snaží se tak zvrátit skore. A daří se!
56:38 GÓL Zlín Lions! 5:11
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #2 Marek Šiška (5:11)
56:07 GÓL FBS Olomouc! 5:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #81 Jan Kašpar, asistoval #87 Tomáš Jelínek (5:10)
56:07 Hra v šesti přinesla další branku pro domácí.
55:41 Timeout FBS Olomouc
55:41 GÓL Zlín Lions! 4:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec bez asistence (4:10)
55:38 Olomoucký tým v nenázích a Tkadlec ihned trestá chybnou nahrávku domácích.
54:03 Kašpar pálí z první, ale chybělo trošku stěstí a nakonec končí jeho střela blokem.
52:51 Tkadlec v luxusni střelecké pozici před brankou, ale Jelínek byl o chvilku rychlejší a získává balonek pro svůj tým.
51:34 Velká střelecká šance domácích. Končí nepřesnou nahrávkou.
50:31 Postupná rozehrávka hostů a míří se hned k bráně zakončovat. Sova, ale zasahuje a balonek má pod svým vedením.
48:28 Pecka Klímka dostala teč a z krásné šance nakonec jen oblouček nad bránou.
46:23 Útok domácího celku tři na dva. Situaci, ale lépe vyhodnotili hráči Zlína a míček získávají na své čepele.
44:45 GÓL Zlín Lions! 4:9
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #27 Ondřej Balner (4:9)
44:13 GÓL FBS Olomouc! 4:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #11 Tomáš Štrbák (4:8)
44:13 A je tu další branka Olomouce!
42:54 Olomouc teď dostala šanci v podobě další přesilové hry a snaží se dohnat svou ztrátu.
42:34 Vyloučen hráč #12 Matěj Klímek družstva Zlín Lions na 2 minuty za držení
40:01 A je tu poslední třetina dnešního zápasu. Uvidíme, jak se olomoucký tým popere se svou ztrátou celkem pěti branek.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #27 Šimon Nykl družstva FBS Olomouc
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
39:46 Standartní situace hostů zakončena střelou. Blecha zkušeně zasahuje.
39:19 Poslední minuta přináší značně zvýšenou aktivitu obou týmů.
38:53 GÓL Zlín Lions! 3:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #22 František Tvrdoň (3:8)
37:48 GÓL FBS Olomouc! 3:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #81 Jan Kašpar, asistoval #2 Kryštof Brzobohatý (3:7)
37:48 Olomouc využívá hru čtyři na čtyři.
37:24 Vyloučen hráč #94 Matěj Šíma družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
36:23 Vyloučen hráč #12 Matěj Klímek družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
35:57 GÓL Zlín Lions! 2:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #87 Adam Jiříček (2:7)
35:57 Poslední vteřiny a hosté využivají svou přesilu.
35:10 Zlín uzamčel své soupeře na obrané polovině a hledá prostor pro své zakončení. Zatím, ale neúspěšně.
34:27 Další přesilová hra v tomto duelu, tentokrát na straně hostů.
33:59 Vyloučen hráč #16 Martin Ambrož družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka
33:27 GÓL Zlín Lions! 2:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #32 Matěj Tkadlec (2:6)
32:48 GÓL Zlín Lions! 2:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #14 Adam Rek (2:5)
32:41 A hned druhá branka Zlína v zápětí!
32:11 GÓL Zlín Lions! 2:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #22 František Tvrdoň, asistoval #18 Matěj Bureš (2:4)
28:39 Nejasná situace na hřišti komu připadne míček se vyřešila buly na polovině a zápas může pokračovat.
27:32 Klímek zatahuje a vypuští svou střelu na brankaře domácích. Ten, ale připraven.
26:28 A máme tu hru v plném počtu. Oba týmy doplnili své ztráty a hraje se opět pět na pět.
26:03 Pecha pálí! Ale míček minul spodní roh branky.
25:38 Střela Sovy končí vysoko nad brankou Šišky.
24:35 Domácí tým je již v plném počtu, a na palubovce pokračujeme s hrou tři na pět.
24:03 Vyloučen vedoucí Daniel Vít družstva Zlín Lions - osobní trest
24:03 Vyloučen hráč #14 Adam Rek družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování
24:03 Vyloučen hráč #25 Jakub Vít družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
24:03 Hektická poslední minuta nám přinesla hned několik vyločení. Hra pokračuje čtyří na tři ve prospěch Olomouce.
22:21 Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions - osobní trest
22:21 Vyloučen hráč #13 David Vodica družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování
22:21 Vyloučen hráč #87 Tomáš Jelínek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:03 Únik Víta zakončen rychlou střelou, která se odraží od domácího golmana, ale dorážka nakonec nepřichází.
20:01 První buly druhé třetiny získávají hosté a hned vyráží k bráně Blechy.
20:00 Střely v 1. části: 4:9
19:30 Poslední pokusy hostů změnit skore v této třetině.
18:43 Domácí obrana rozehrává, ale hosté se ujímají míčku a znovu ohrožují branku domácího celku.
18:17 Čeček posílá po mantinelu na Balnera a ten zkouší připravenost Blechy.
16:25 Máme za sebou úspěšně zahranou olomouckou přesilovku a vypádá to, že domácí podle své aktivity brzy přidají další branku.
15:05 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #11 Tomáš Štrbák (2:3)
14:27 Vyloučen hráč #32 Matěj Tkadlec družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:30 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #20 Petr Sova (1:3)
13:30 Jelinek střílí a diváci vidí zavlátí síťky!
12:02 Domácí celek se snaží vyslověně prorvat obranou hostů.
11:27 Graclík se vydal  k Otrokovické brance. Obrana hostů šanci však zcela likviduje.
08:12 Vít zkouší svoji štatnou ruku a pálí na branku Navrátila, míček těsně míji.
05:48 Necelých šest minut je za námi a hostujicí nadělili soupeřům hned tři branky.
05:10 GÓL Zlín Lions! 0:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (0:3)
04:27 Hostujicí celek drží domácí pod zámkem a nedává jim moc šancí k získání míčku.
03:04 GÓL Zlín Lions! 0:2
03:04 Hned v zápětí Zlín přidává dalšího fíka do síťky Olomouce.
01:27 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #27 Ondřej Balner (0:1)
01:27 Druhá minuta zápasu a hned tu máme úvodní branku na straně Zlína.