• 60 59:44
    6:9
    (Urbánek)

FbC Hradec Králové - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:9
branky: 13. Jakub Nerad, 20. Martin Cupal, 22. Ondřej Binar, 25. Jakub Vašata, 42. Andrej Janda, 50. Petr Szturc, 60. Lukáš Klouček - 23. František Urbánek, 26. Miroslav Řehák, 29. Jonáš Obermann, 43. František Urbánek, 46. František Urbánek, 48. Miroslav Řehák, 51. Marek Hauptmann, 60. Marek Hauptmann, 60. Richard Kellenberger; rozhodčí: Kateřina Jeřábková - Lucie Adamová; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Michal Malý 18 - Jiří Trojan 30; po třetinách: 2:0, 2:3, 3:6
60:00 Komentář domácích Heger David (Trenér): Dnes oproti minulému týdnu náš výkon nebyl optimální. Srovnání snesla snad jen  první třetina. Od druhé třetiny nás soupeř přehrával. Neplnění taktických pokynů rozhodlo. Děkujeme soupeří za utkání.
60:00 Komentář hostů Paštika Marek (Asistent trenéra): Dnes jsme totálně nezvládli první třetinu. Po stažení na dvě lajny se náš výkon zvedl a došli jsme si pro velmi důležité 3 body. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:53 GÓL FbC Hradec Králové ! 7:9
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #80 Lukáš Klouček, asistoval #13 Elliot Festa (7:9)
59:53 Hradec se snaží o návrat do zápasu vstřeleným gólem, škoda že ten přišel až teď
59:44 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #18 Richard Kellenberger, asistoval #40 František Urbánek (6:9)
59:44 Nyní si troufám říct, že vinohradům se již povedlo rozhodnout zápas, protože odskakují na rozdíl 3 branek
59:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #36 Adam Gere (6:8)
59:14 Hostům se daří 46 sekund před koncem zápasu odskočit na rozdíl 2 branek
57:14 Timeout FbC Hradec Králové
55:00 Dostáváme se do posledních 5 minut zápasu a tempo se začíná zvyšovat
50:34 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:7
50:06 Martin Cupal famózním návratem likviduje šanci hostí
49:19 GÓL FbC Hradec Králové ! 6:6
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #29 Petr Szturc, asistoval #95 Matěj Kremeník (6:6)
48:03 Vyloučen hráč #4 Dominik Šach družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
47:29 Vinohrady otáčí zápas na svou stranu, pokud to bude chtít hradec urvat zpět, budou muset zabojovat a navázat na výkon z 1. třetiny.
47:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #18 Richard Kellenberger (5:6)
45:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #18 Richard Kellenberger (5:5)
45:29 Urbánek vyrovnává skóre zápasu
44:13 Hra se přesouvá nahoru a dolu
42:32 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
42:32 Rychlá odpověď hostí.
41:47 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:3
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #5 Andrej Janda, asistoval #80 Lukáš Klouček (5:3)
40:35 Dobrý zákrok brankáře hostí.
40:00 Střely ve 2. části: 15:7
35:13 V přesilové hře se ani napodruhé nepovedlo Ondřeji Binarovi zakončit
34:54 Vyloučen hráč #40 František Urbánek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
31:49 Vyloučen hráč #37 Miroslav Řehák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
31:49 Miroslav Řehák se nechal v souboji před brankou unést a odpiká si za to 2 minutový trest.
28:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #89 Jonáš Obermann, asistoval #18 Richard Kellenberger (4:3)
27:05 Andrej Janda zkušeně odehrává balónek do bezpečí přímo baseballovým odpalem.
26:46 Vyloučen hráč #99 Ondřej Binar družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
25:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:2
24:55 GÓL FbC Hradec Králové ! 4:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #44 Jakub Vašata, asistoval #99 Ondřej Binar (4:1)
24:55 3. Lajna se již potřetí prosazuje a zvyšuje na 4:1
24:12 Matěj Kremeník nyní předvedl tzv. goal line clearence a zkušeně zlikvidoval skoro až jistý gól.
22:40 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:1
21:55 GÓL FbC Hradec Králové ! 3:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #27 Jakub Nerad (3:0)
21:55 Ondra Binar navyšuje rozdíl na 3:0.
20:26 Rathouský střílí pouze do připraveného Trojana.
20:01 Úvodní buly pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 11:10
19:17 GÓL FbC Hradec Králové ! 2:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Martin Cupal, asistoval #80 Lukáš Klouček (2:0)
19:05 Eliot Festa opět pouze do konstrukce.
17:37 Vyloučen hráč #18 Richard Kellenberger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
12:36 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:0
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #98 Prokop Hanzlík (1:0)
12:36 Po famózní nahrávce Prokopa Hanzlíka se nemílil Jakub Nerad a otevírá tak skóre zápasu.
10:58 Hostům se nepovedlo z početní převahy vytvořit nic kloudného.
08:58 Vyloučen hráč #89 Jakub Wolf družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:58 Jakub Wolf si přišel odpočinout na 2 minuty ke stolku za nedovolené vrážení.
07:44 Eliot Festa pouze do břevna, ovšem nechybělo málo.
02:26 Střelu hostí obětavě blokuje Martin Cupal.
01:51 Eliot Festa pouze do bloku
01:26 Michal Malý zkušeně likviduje akci hostí.
00:01 Úvodní buly ve prospěch domácích.