10:1
    Michal JEŘÁB
    (Ševeček)

Zlín Lions - SOKOLI Pardubice 10:1
branky: 3. Václav Čeček, 3. Ondřej Balner, 16. Ondřej Balner, 19. Ondřej Balner, 25. Adam Rek, 28. Ondřej Balner, 35. Jakub Holiš, 46. Adam Jiříček, 50. Adam Jiříček, 52. Jakub Vít - 60. Michal Jeřáb; rozhodčí: Tomáš Olbert - Radim Jílek; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; diváků: 36; zásahy brankářů: Martin Sklář 21 - Vojtěch Ujec 18, Daniel Paar 5; po třetinách: 4:0, 3:0, 3:1
60:00 Komentář hostů Krejčí Tomáš (Vedoucí): Dnes bylo od začátku zápasu všechno špatně. Neplnili jsme věci, které si řekneme. Domácí byli ve všech aspektech hry úplně jinde. Mrzí mě, že jedeme dlouhou cestu a předvedeme katastrofální výkon, jinak se to nazvat nedá. Musíme se omluvit všem fanouškům pardubického florbalu. Děkuji domácím za poučné utkání.
60:00 Komentář domácích Gofroň Pavel (Trenér): Dnes můžeme být spokojeni. Od začátku jsme zápas kontrolovali a navyšovali náskok. Děkujeme divákům a přejeme soupeři šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:41 GÓL SOKOLI Pardubice! 10:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #68 Sebastian Ševeček (10:1)
51:15 Timeout SOKOLI Pardubice
51:15 GÓL Zlín Lions! 10:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #11 Jakub Holiš (10:0)
49:18 GÓL Zlín Lions! 9:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček bez asistence (9:0)
47:25 Vyloučen hráč #5 Jakub Šimák družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
45:13 GÓL Zlín Lions! 8:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #13 David Vodica (8:0)
45:13 Střídání brankáře. Nový brankář #9 Daniel Paar družstva SOKOLI Pardubice
40:00 Střely ve 2. části: 13:5
38:34 Vyloučen hráč #11 Jakub Holiš družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání
37:21 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #25 Jakub Vít.
34:06 GÓL Zlín Lions! 7:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #11 Jakub Holiš, asistoval #87 Adam Jiříček (7:0)
27:44 GÓL Zlín Lions! 6:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #15 Václav Čeček (6:0)
24:48 GÓL Zlín Lions! 5:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #38 Adam Rek, asistoval #13 David Vodica (5:0)
20:00 Střely v 1. části: 11:7
18:22 GÓL Zlín Lions! 4:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #25 Jakub Vít (4:0)
17:10 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Král družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
15:09 GÓL Zlín Lions! 3:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #11 Jakub Holiš (3:0)
02:40 GÓL Zlín Lions! 2:0
02:34 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #15 Václav Čeček, asistoval #13 David Vodica (1:0)