• 60 59:54
    2:5
    (Langpaul)

Wizards DDM SO Praha 10 - Florbal Primátor Náchod 2:5
branky: 28. Filip Černý, 43. Štěpán Novák - 3. Jakub Vysoký, 8. David Špaček, 19. Jakub Kubásek, 28. Antonín Donaj, 60. David Špaček; rozhodčí: Šimon Kořínek - Jaroslav Váňa; vyloučení: 4 + Štěpán Novák OS:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Tomáš Rudolecký 4, Adam Bednář 7 - Adam Richter 15; po třetinách: 0:3, 1:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Hlinák Jan (Trenér): Zápas,který jsme od začátku prospali. Na průběhu utkání se hodně projevila naše tréninková morálka, který v tomhle týdnu byla žalostná a z hor se zápasy nevyhrávají. Jako vrchol našeho výkonu bych označil úplně zbytečné vyloučení našich dvou klíčových a zkušených hráčů. K blížícímu play-off to pro nás není dobrá zpráva, ale musíme se s tím poprat a být příště lepší. Děkuji soupeři za utkání a šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Čečetka Jan (Vedoucí): Z naší strany kontrolovaný zápas, kdy nám k lepšímu skóre chyběla větší kvalita v rozhodování ve finální fázi. Díky všem aktérům za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
59:54 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #97 Jakub Langpaul (2:5)
57:06 Vyloučen hráč #97 Kryštof Počta družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
57:06 Tresty na konci utkání domácích zpečetily výhru hostů.
52:47 Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 - osobní trest
52:47 Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
52:47 Vyloučen hráč #16 Štěpán Novák družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nesportovní chování
52:47 Novák si po vyloučení přišel promluvit s rozhodčím a dostal další trest.
51:47 Bednář si připsal skvělý zákrok.
50:20 Skvělá kombinace Náchodu končí střelou mimo.
48:53 Po střele Jaroše zvoní tyč!
47:00 Wizards tlačí, ale nedaří se jim zakončit přesně.
44:00 Domácí lavička není spokojena s výrokem rozhodčích.
42:30 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Štěpán Novák, asistoval #81 Filip Černý (2:4)
42:30 Domácí nevyužili přesilovku, ale dokázali se prosadit hned po ní.
40:27 Vyloučen hráč #13 David Špaček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:00 Střely ve 2. části: 7:4
32:31 Zápas je velice vyhrocený.
30:01 Počtova střela ze středu nenašla svůj cíl.
27:45 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #17 Jiří Jebavý (1:4)
27:45 Donaj udělal skvělou otočku kolem soupeře, poté chladnokrevně zakončil k tyči.
27:35 Hadač se v úniku neprosadil.
27:05 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #87 Prokop Kočař (1:3)
27:05 Černý po skvělé přihrávce Kočaře nezaváhal a stahuje náskok hostů.
25:00 Domácí po ospalé první třetině hrají na 2 lajny.
23:17 Štrobach zůstal po nepříjemném souboji na zemi, s pomocí spoluhráčů vstal a odešel na střídačku.
21:38 I po závěrečném tlaku zůstala přesilovka domácích nevyužita.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #39 Adam Bednář družstva Wizards DDM SO Praha 10
20:00 Střely v 1. části: 5:7
19:38 Vyloučen hráč #6 Jakub Vysoký družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:38 Sedliský vybojoval před koncem třetiny přesilovku pro svůj tým.
18:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #60 Jakub Kubásek bez asistence (0:3)
16:36 Náchod neměl v přesilovce žádnou větší šanci.
14:36 Vyloučen hráč #86 Matiáš Jaroš družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
14:36 Náchod si po faulu Jaroše zahraje přesilovku.
11:49 Hadač se skvělou otočkou dostal před bránu, ale jeho zakončení nebylo přesné.
10:45 Rudolecký neměl se střelou hostů problémy.
07:35 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #50 Lukáš Prause (0:2)
07:35 Špaček z výběhu nekopromisně zakončil k tyči.
05:00 Novákova střela nad.
02:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (0:1)
02:21 Po povedené standardce se Náchod dostává do vedení.