5:2
    Ondřej BINAR
    (Malý)

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové  5:2
branky: 9. Adam Jakubský, 14. David Špaček, 19. Lukáš Prause, 36. Jakub Langpaul, 52. Adam Kosař - 10. Filip Rathouský, 60. Ondřej Binar; rozhodčí: Lucie Adamová - Kateřina Jeřábková; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Adam Richter 25 - Michal Malý 30; po třetinách: 3:1, 1:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Čečetka Jan (Vedoucí): Kromě vstupu do zápasu z naší strany koncentrovaný týmový výkon a zasloužené vítězství. Opět velká škoda nevyužitých šancí a zastřelených míčků. Velká pochvala pro kluky za přístup a nasazení v posledních zápasech, kdy i přes poztrácené body na začátku základní části neskutečnou jízdou zcela zaslouženě vybojovali play-off.  Díky soupeři a divákům za zápas.
60:00 Komentář hostů Heger David (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání. Pro náš mladý tým opět spousta zkušeností. Takticky nebylo dnes co vytknout nasazením také ne. Pouze několik chyb a neklid v zakončení nás připravil o lepší výsledek potažbo o bodový zisk. Gratulace Náchodu k postupu do Play Off. A samozřejmě zdravíme do Pardubic. Jak se říká karma je zdarma. Děkuji týmu za sezónu v té příští budeme silnější.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:58 Hradec ještě upravuje skóre
59:57 GÓL FbC Hradec Králové ! 5:2
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #31 Michal Malý (5:2)
59:30 Náchod postupuje do play-off!
57:50 Hosté jsou pořád v šesti, ale nedaří se jim dostat přes skvěle fungující náchodskou obranu
56:45 Pekárek zaznamenal další neskutečný blok!
55:50 Náchod trestuhodně neproměnil obrovskou šanci
54:45 Hosté to opět zkouší bez brankáře
53:45 Hosté začínají napadat až za náchodskou branku
51:47 Kosař se poprvé objevil na hřišti a hned dokázal neskutečnou bombou pod víko skórovat!
51:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #35 Adam Kosař, asistoval #36 Filip Knettig (5:1)
50:02 Náchod dokázal ubránit přesilovku soupeře a oba týmy už opět hrají v pěti
48:03 Hosté budou hrát přesilovku a navíc budou hrát bez brankáře, tudíž uvidíme situaci 6 na 4
48:02 Vyloučen hráč #86 Jakub Hejhal družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
46:00 Hosté vstoupili do třetiny poměrně aktivně, ale mají problém s vytvářením šancí
43:30 Špaček našel krásnou křižnou nahrávkou Langpaula, ale jeho střela se nevešla mezi tři tyče
41:34 Náchod už je v plném počtu, hosté opět nevyužili přesilovku
40:01 Úvodní bule pro hosty
40:00 Střely ve 2. části: 15:8
39:35 Náchod bude čelit další přesilovce
39:34 Vyloučen hráč #97 Jakub Langpaul družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zdržování hry
35:49 Náchod využívá přesilovku a dostává se do tříbrankového vedení!
35:48 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #50 Lukáš Prause (4:1)
35:00 Náchod nevyužil velkou šanci
34:07 Náchod bude hrát 2 minuty v početní výhodě
34:06 Vyloučen hráč #74 Martin Cupal družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání
33:30 Náchodští neproměnili tutovou šanci!
31:35 Pekárek si teď zahrál na brankáře a skvělým zákrokem zabránil jistému gólu!
29:40 Hosté už jsou aktivnější než v první polovině zápasu a už si vytváří šance
27:45 Jakubský střílel z dobré pozice, ale míček se mezi tři tyče nevešel
25:50 Balek se vyznamenal důležitým blokem
23:55 Hosté zatím hrozí pouze z náchodských chyb
22:00 Náchod opět kombinuje na vlastní polovině
20:01 Úvodní bule pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 9:10
18:31 Parádní kombinace na útočné polovině a Prause nekompromisně poslal Náchod do dvoubrankového vedení!
18:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #13 David Špaček (3:1)
17:15 Náchod zatím určuje tempo utkání, hosté spíše těží z chyb v rozehrávce
15:20 Richter skvěle vychytal přečíslení soupeře po chybě v náchodské rozehrávce
13:24 Špaček neskutečnou pumelicí vymetl šibenici a poslal svůj tým opět do vedení!
13:23 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #24 Lukáš Rázl (2:1)
11:30 Hosté zatím nestíhají skvěle nacvičenou rozehrávku Náchoda
09:07 Hosté rychle odpovídají a srovnávají stav utkání
09:06 GÓL FbC Hradec Králové ! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #99 Ondřej Binar (1:1)
08:48 Náchod se dostává do vedení po povedené rozehrávce volného úderu!
08:47 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #36 Filip Knettig (1:0)
08:30 Náchod kombinuje na vlastní polovině
07:07 Náchodští zvládnuli ubránit početní výhodu hostů a už hrají v plném počtu
06:30 Jakubský měl velkou šanci ve vlastním oslabení, ale podle rozhodčích nebyl míček za brankovou čarou
05:07 Uvidíme první vyloučení v dnešním zápasu
05:06 Vyloučen hráč #50 Lukáš Prause družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
03:10 Také Náchod zaznamenal první střelecký pokus na branku
01:15 Hosté poprvé prověřili domácího brankáře
00:01 Úvodní bule pro hosty
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 25. kola 1. ligy juniorů. V náchodské Plechárně se ve velmi důležitém zápase utká domácí Florbal Náchod a hostující FbC Hradec Králové. Domácí musí vyhrát za 3 body, aby si zahráli play-off, ale v cestě jim bude stát regionální rival z Hradce Králové, který Náchodu v posledním vzájemném zápase takzvaně natočil desítku, takže je čeká velmi těžký úkol! Očekávejte rozhodně vyrovnané a vyhrocené utkání!