1

2

3.

OC Šestka Tatran Střešovice - Floorball Club FALCON black 4:5pn
branky: 8. Kryštof Cvačka, 9. Kryštof Cvačka, 17. Valerie Skalická, 25. Jakub Rauš - 15. Tomáš Lubert, 18. Jiří Šefr, 20. Jiří Šefr, 26. Jiří Šefr, N Jakub Kalvas; rozhodčí: Vojtěch Görög - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Štěpán Dvořák ?, Vít Čábela ? - Václav Krejčík ?; po třetinách: 2:0, 2:4
3 Nájezd na branku provedl z družstva OC Šestka Tatran Střešovice hráč #31 Jakub Novák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON black hráč #38 Jakub Kalvas a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva OC Šestka Tatran Střešovice hráč #11 Jakub Rauš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON black hráč #93 Tomáš Lubert a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva OC Šestka Tatran Střešovice hráč #15 Kryštof Cvačka a vstřelil gól.
39:00 Zahájena trestná střílení
26:00 Střely ve 2. části: 6:11
26:00 Ukončení 2. části
25:29 GÓL Floorball Club FALCON black! 4:4
Branku družstva Floorball Club FALCON black vstřelil #65 Jiří Šefr, asistoval #93 Tomáš Lubert (4:4)
24:57 GÓL OC Šestka Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva OC Šestka Tatran Střešovice vstřelil #11 Jakub Rauš, asistoval #15 Kryštof Cvačka (4:3)
23:04 Vyloučen hráč #93 Tomáš Lubert družstva Floorball Club FALCON black na 2 minuty za sekání
22:08 Timeout OC Šestka Tatran Střešovice
19:19 GÓL Floorball Club FALCON black! 3:3
Branku družstva Floorball Club FALCON black vstřelil #65 Jiří Šefr, asistoval #38 Jakub Kalvas (3:3)
18:07 Timeout Floorball Club FALCON black
18:07 Vyloučen hráč #31 Jakub Novák družstva OC Šestka Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:13 GÓL Floorball Club FALCON black! 3:2
Branku družstva Floorball Club FALCON black vstřelil #65 Jiří Šefr bez asistence (3:2)
16:04 GÓL OC Šestka Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva OC Šestka Tatran Střešovice vstřelil #2 Valerie Skalická, asistoval #31 Jakub Novák (3:1)
14:49 GÓL Floorball Club FALCON black! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON black vstřelil #93 Tomáš Lubert, asistoval #65 Jiří Šefr (2:1)
13:00 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Vít Čábela družstva OC Šestka Tatran Střešovice
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v 1. části: 5:7
13:00 Ukončení 1. části
08:36 GÓL OC Šestka Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva OC Šestka Tatran Střešovice vstřelil #15 Kryštof Cvačka bez asistence (2:0)
07:05 GÓL OC Šestka Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva OC Šestka Tatran Střešovice vstřelil #15 Kryštof Cvačka, asistoval #31 Jakub Novák (1:0)