3:7
    Julia NORDIN
    (Nygren)

Česko U19 - Švédsko U19 3:7
branky: 5. Adéla Bočanová, 32. Adéla Bočanová, 36. Adéla Bočanová - 4. Carolina Deutgen, 6. Karin Nygren, 9. Alexandra Högberg, 10. Carolina Deutgen, 21. Moa Tschöp, 50. Carolina Deutgen, 51. Julia Nordin; rozhodčí: Bjørn Aksel Henrikssen - Jan Magnar Ingebrigtsli; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Sofie Chlanová 19, Markéta Nikodýmová 15 - Lovisa Frisk 7, Emma Andersson 13; po třetinách: 1:4, 2:1, 0:2
60:00 Nájezdy vyhrávají Švédky a odváží si tak z Ostravy pohár za 1.místo
60:00 Dva body za vítězství si připisuje Švédsko, bonusový bod se bude rozdělovat po trestných stříleních.
50:04 GÓL Švédsko U19! 3:7
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #18 Julia Nordin, asistoval #11 Karin Nygren (3:7)
49:00 GÓL Švédsko U19! 3:6
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #19 Carolina Deutgen, asistoval #17 Cornelia Fjellstedt (3:6)
42:17 Češky vstoupily do třetí třetiny aktivně a přes minutu nepustily Švédky k míčku.
35:57 GÓL Česko U19! 3:5
Branku družstva Česko U19 vstřelil #27 Adéla Bočanová, asistoval #7 Zuzana Hubáčková (3:5)
35:57 Bočanová dovršila hattrick, když pro ni skvělým napadáním vybojovala míček Hubáčková.
33:07 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Emma Andersson družstva Švédsko U19
31:57 GÓL Česko U19! 2:5
Branku družstva Česko U19 vstřelil #27 Adéla Bočanová, asistoval #2 Kristýna Bachmaierová (2:5)
31:49 Timeout Švédsko U19
30:25 Střídání brankáře. Nový brankář #94 Markéta Nikodýmová družstva Česko U19
20:14 GÓL Švédsko U19! 1:5
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #14 Moa Tschöp bez asistence (1:5)
13:45 Klímová si dobře pokryla míček tělem a Melberg ji nečistě sráží k zemi.
09:59 GÓL Švédsko U19! 1:4
09:34 Leierová dobře střílela z křídla, švédská gólmanka byla pozorná.
08:32 GÓL Švédsko U19! 1:3
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #9 Alexandra Högberg, asistoval #21 Sandra Blomqvist (1:3)
05:59 GÓL Švédsko U19! 1:2
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #11 Karin Nygren, asistoval #17 Cornelia Fjellstedt (1:2)
04:59 GÓL Česko U19! 1:1
Branku družstva Česko U19 vstřelil #27 Adéla Bočanová bez asistence (1:1)
04:59 K odraženému míči se dostala Bočanová a skákavou přízemní střelou vyrovnává.
03:11 GÓL Švédsko U19! 0:1
Branku družstva Švédsko U19 vstřelil #19 Carolina Deutgen, asistoval #2 Felicia Tiri (0:1)
00:00 Dobrý den, vítejte u online přenosu ze třetího vystoupení domácího týmu. Dnes se představí proti mistryním světa ze Švédska.