2
  • 24 23:52
    Rudná

SK Dvojka Praha - Sokol Rudná 4:2
branky: 1. Matěj Horváth, 5. Tomáš Střelka, 7. Tomáš Mega, 23. Vojtěch Mazáč - 11. Sebastián Semerád, 19. Štěpán Schmidt; rozhodčí: Jakub Novák - Kryštof Jech; vyloučení: 0:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Alfréd Drozd ? - Vojtěch Hovorka ?; po třetinách: 3:1, 1:1
26:00 Ukončení 2. části
23:52 Timeout Sokol Rudná
23:50 Vyloučen hráč #56 Sebastián Semerád družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
23:12 Vyloučen hráč #97 Vojtěch Benovič družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
22:01 GÓL SK Dvojka Praha! 4:2
Branku družstva SK Dvojka Praha vstřelil #62 Vojtěch Mazáč, asistoval #77 Jakub Kvita (4:2)
20:43 Vyloučen hráč #68 Štěpán Schmidt družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
18:40 GÓL Sokol Rudná! 3:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #68 Štěpán Schmidt, asistoval #5 Vojtěch Slepička (3:2)
16:38 Vyloučen hráč #90 Vít Jireček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:22 GÓL Sokol Rudná! 3:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #56 Sebastián Semerád, asistoval #5 Vojtěch Slepička (3:1)
06:08 GÓL SK Dvojka Praha! 3:0
Branku družstva SK Dvojka Praha vstřelil #25 Tomáš Mega, asistoval #48 Tomáš Zeman (3:0)
04:08 GÓL SK Dvojka Praha! 2:0
Branku družstva SK Dvojka Praha vstřelil #79 Tomáš Střelka bez asistence (2:0)
00:53 GÓL SK Dvojka Praha! 1:0
Branku družstva SK Dvojka Praha vstřelil #97 Matěj Horváth, asistoval #75 Kristián Oliva (1:0)