5:2
    Bruno PÁCHA
    (Držmíšek)

FBC SION - DDM Nová Generace - FTC Vysoké Mýto 5:2
branky: 1. Daniel Protivánek, 7. Lukáš Hofman, 10. Vojtěch Bulat, 16. Benjamin Doksanský, 18. Radim Horák - 20. Lukáš Zeman, 22. Bruno Pácha; rozhodčí: Aleš Kulhavý - Petr Kulhavý; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Tadeáš Antoš 12 - Michal Kurka 20; po třetinách: 3:0, 2:2
24:00 Střely ve 2. části: 12:9
21:27 Pácha střílí gól nad levou nohu Antoše.
21:26 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Bruno Pácha, asistoval #21 Patrik Držmíšek (5:2)
21:12 Vyloučen hráč #24 Matěj Kučera družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za vysoká florbalka
21:05 Sion hraje v klidu na míčku.
19:46 Zeman střelou po zemi snižuje na rozdíl čtyř branek.
19:45 GÓL FTC Vysoké Mýto! 5:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #5 Lukáš Zeman, asistoval #7 Tomáš Stodola (5:1)
19:10 Antoš chytá Davidovu střelu od mantinelu.
17:01 Horák prosřeluje Kurku.
17:00 Timeout FBC SION - DDM Nová Generace
17:00 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 5:0
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #23 Radim Horák, asistoval #27 Václav Smetana (5:0)
15:30 Doksanský střílí gól o tyčku Kurkovy branky.
15:29 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 4:0
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #9 Benjamin Doksanský, asistoval #12 Daniel Majdjak (4:0)
13:30 Kurka vyhazuje na Bodora, ten ale terfuje pouze brankáře.
12:41 Antoš hasí šanci, kterou měl Držmíšek.
12:00 Střely v 1. části: 13:5
09:54 Míček se nám rozpadl na dvě půlky a tak je hra přerušena.
09:11 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 3:0
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #11 Vojtěch Bulat, asistoval #21 Lukáš Hofman (3:0)
08:25 Mýto dělá velké chyby v rozehrávce ale naštěstí je v bráně Kurka a tak gól nepadá.
07:20 Pácha skvělým zákrokem likviduje šanci Sionu.
06:45 Sion kombinuje do prázdné branky.
06:44 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 2:0
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #21 Lukáš Hofman, asistoval #4 Daniel Protivánek (2:0)
05:59 Vyloučen hráč #12 Jaroslav Šeda družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání
04:30 Kurka chytá sólový běh Sionu v oslabení.
03:20 Mýto hned na začátku přesilovky pálí dvě střely, obě ale brankář likviduje.
03:15 Vyloučen hráč #27 Václav Smetana družstva FBC SION - DDM Nová Generace na 2 minuty za sekání
02:55 Sion zatím drží Mýto ve vlastní obranné třetině.
00:59 Hofman oběhl bránu a našel Protivánka, který se nemýlil.
00:58 GÓL FBC SION - DDM Nová Generace! 1:0
Branku družstva FBC SION - DDM Nová Generace vstřelil #4 Daniel Protivánek, asistoval #21 Lukáš Hofman (1:0)
00:20 Míček skákal před brankou Mýta, ale nikdo ze Sionu ho nedokázal trefit.