6:2
    Adam VLČEK
    (Rušín)

FA Č. Budějovice - FBC Spartak Kaplice 6:2
branky: 2. Matyáš Mondek, 4. Štěpán Lebeda, 9. Šimon Hlaváč, 13. Štěpán Lebeda, 21. Štěpán Lebeda, 24. Adam Vlček - 10. Jakub Doucha, 12. Jakub Doucha; rozhodčí: Jan Lukáč - Radek Chýna; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kryštof Bílek ? - Adam Mottl ?; po třetinách: 4:2, 2:0
26:00 Ukončení 2. části
26:00 A máme tady konec zápasu, děkujeme za přízeň a budeme se těšit zase příště: <3
24:48 Nic se nestalo, oklepal se a pokračuje. je to držák!
24:47 Kaplický bránkář zůstává ležet na zemi.
23:21 GÓL FA Č. Budějovice! 6:2
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #13 Adam Vlček, asistoval #94 Ondřej Rušín (6:2)
22:40 Informace ze zákulisí, MS fotbal - Tunisko Austrálie 0:1.
20:48 GÓL FA Č. Budějovice! 5:2
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #11 Štěpán Lebeda, asistoval #76 Jan Vodrážka (5:2)
20:30 Po zákroku kaplického brankáře se ozývá mohutný potlesk a chvála. "Výborně!" "Vamoooooos"
19:00 Šimsa střelou z prakticky nulového úhlu (nedokážu z této pozice určit přesně), orazítkoval pouze tyč.
18:00 Všem kteří momentálně obědvají přejeme dobrou chuť!
17:50 Zdravíme na dálku Tomáše Kadlece, kapitána kaplického mužského A-týmu.
16:45 Vyloučen hráč #30 Eliška Bártová družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za bránění ve hře
16:10 Šimsa netrefil naprosto prázdnou branku..
15:10 Šimsova rychlost nestačí na defenzívu FA.
14:40 Vávra komentuje svůj faul slovy "Já jsem nechtěl...".
13:18 Dnešní utkání dne mých propočtů navštívilo něco mezi 40 až 50 diváky, kteří vytváří neuvěřitelnou atmosféru! Kaplická sportovní hala praská ve švech.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
13:00 Mezitřetinový program bohužel dnes na programu není.
12:30 Mocková zastavuje českobudějovickou šanci drobným faulem.
12:11 GÓL FA Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #11 Štěpán Lebeda bez asistence (4:2)
12:00 Kaplický brankář Mottl předvádí neuvěřitelné zákroky ve své svatyni!!!!
11:03 Vávra našel před bránou úplně volného Douchu, který už měl lehkou práci a připisuje si druhý gól v tomto utkání.
11:02 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #6 Jakub Doucha, asistoval #25 Lukáš Vávra (3:2)
09:47 Doucha se nemílil a v kombinaci s Šimsou překonali budějovickou obranu včetně brankáře Bílka.
09:46 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #6 Jakub Doucha, asistoval #9 Jakub Šimsa (3:1)
09:45 Kaplický trenér Roman Mocek burcuje své svěřence k co nejlepšímu výkonu.
09:30 FA zamkla Kaplici před její bránou a vyvýjí stálý tlak.
08:38 GÓL FA Č. Budějovice! 3:0
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #10 Šimon Hlaváč bez asistence (3:0)
03:40 GÓL FA Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #11 Štěpán Lebeda, asistoval #65 Matyáš Kupec (2:0)
03:40 Lebeda svou backhandovou střelou jak se lidově říká pod víko překonal kaplického brankáře.
01:06 GÓL FA Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil #74 Matyáš Mondek bez asistence (1:0)
01:06 Po výhozu brankáře kaplického celku a následných zmatcích na polovině hřiště se přesnou střelou zapsal na seznam střelců dnešního zápasu Mondek.
00:01 Dobrý den, z komentátorského stanoviště se vám hlásí František Dvořák a Lukáš Fiala.