2:1
    Jiří PRÁŠEK
    (Doudová)

FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí - FBC Spartak Kaplice 2:1
branky: 5. Simona Jírovcová, 23. Jiří Prášek - 19. Jakub Doucha; rozhodčí: Jan Lukáč - Radek Chýna; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tiffany Balážová ? - Adam Mottl ?; po třetinách: 1:0, 1:1
26:00 Ukončení 2. části
22:46 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí vstřelil #47 Jiří Prášek, asistoval #40 Kateřina Doudová (2:1)
18:48 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #6 Jakub Doucha, asistoval #25 Lukáš Vávra (1:1)
13:09 Vyloučen hráč #30 Eliška Bártová družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hra rukou
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:00 Brankář Milevska likviduje Šimsovu střelu.
11:20 Vidíme několikátý souboj hráčů s čísli 40, náhoda ?
10:30 Rychlý Křivan po svém úniku minul.
09:50 Kaplický brankář předvedl neskutečný zákrok proti nájezdu Čunátové.
08:40 Milevský trenér Adam Černý, zároveň kapitán divizového týmu Milevska, své svěřence v klidu učí taktice.
07:10 Šimsa se snažil prostrčit balón kolem tyče do branky, brankář byl však včas na svém místě.
07:00 Kaplický brankář Mottl se natahoval po střele, ta šla ale pro jeho štěstí mimo.
05:45 Vávra hledal před bránou volného Douchu, přihrávka však neprošla..
05:15 Srážka na středu hřiště!
04:25 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO bílí vstřelil #18 Simona Jírovcová, asistoval #38 Sabina Černá (1:0)
03:20 Hráč Milevska s číslem 68 - Macko, ukázal velmi dobré vedení balónu a přehled o hře.
02:25 Prášek minul prázdnou kaplickou branku.
01:45 Čunátová si povodila kaplickou obranu, ale neseřídila mířidla a její střela letěla nad.
01:00 Kaplice do utkání vstoupila velmi dobře a první minutu vyvíjela soustavný tlak na branku Milevska.
00:00 Dobré odpoledne, zdravíme všechny, kteří našli čas a sledují online zápis o utkání. Z komentátorského stanoviště se vám hlásí František Dvořák s kolegy.