4:1
    Matyáš TOUŠEK
    ()

TJ NETOLICE 1892 RAFANI - FbC Písek 4:1
branky: 5. Matyáš Mrázek, 16. Lukáš Slabší, 17. Jiří Šídlo, 21. Matyáš Toušek - 7. Michal Suchan; rozhodčí: Patrik Reindl - Lenka Morová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Petr Sochor ? - Ondřej Kučera ?; po třetinách: 1:1, 3:0
26:00 Ukončení 2. části
20:47 GÓL TJ NETOLICE 1892 RAFANI! 4:1
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil #23 Matyáš Toušek bez asistence (4:1)
16:23 GÓL TJ NETOLICE 1892 RAFANI! 3:1
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil #11 Jiří Šídlo, asistoval #87 Jan Sádlo (3:1)
15:28 GÓL TJ NETOLICE 1892 RAFANI! 2:1
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil #40 Lukáš Slabší bez asistence (2:1)
15:28 Perfektně se prosazuje Lukáš Slabší a opět posílá Rafany do vedení.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
10:00 Hra má skvělé tempo, v šancích jsou oba týmy. Rafani se ujali vedení, Písek ale srovnal. Konec první tŕetiny dohrávali Rafani ve čtyřech, Oslabeni bude ještě 23 sekund (nebo méně), ve druhé polovoně
08:23 Vyloučen hráč #7 Matyáš Mrázek družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI na 2 minuty za sekání
06:03 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #70 Michal Suchan bez asistence (1:1)
04:06 GÓL TJ NETOLICE 1892 RAFANI! 1:0
Branku družstva TJ NETOLICE 1892 RAFANI vstřelil #7 Matyáš Mrázek, asistoval #71 Jiří Baloušek (1:0)