(Doubková)
  • 59 58:19
    Olomouc

FBS Olomouc - FBC Pepino Ostrava 5:5
branky: 6. Petra Martišková, 29. Jana Cholková, 48. Jana Cholková, 57. Petra Kamínková, 59. Kristýna Frýdecká - 13. Lenka Šimůnková, 18. Karina Vavrečková, 36. Zuzana Gajdošová, 37. Karina Vavrečková, 42. Zuzana Gajdošová; rozhodčí: Martin Both - Radim Waliczko; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Klára Kořenková 18, Markéta Doubková 9 - Kateřina Honkýšová 46; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:1
65:00 Celkový poměr střel 51:32.
65:00 Rozhovor s koučem domácích: 'I přes nepříznivý průběh utkání jsem přesvědčen, že jsme si zasloužili vyhrát. Děkuji děvčatům za předvedený výkon.'
65:00 Rozhovor s trenérem hostí: 'Dnes jsme byli aktivnějším týmem, ale po hrubých chybách jsme nechali soupeře nejprve snížit a pak vyrovnat.'
65:00 Olomouc byla v prodloužení jednoznačně lepší a šla za bodem, bohužel nedokázala míček dopravit až do brány.
65:00 Střely v prodloužení: 9:2.
64:32 V další obrovské šanci odpálila míček ostravská obránkyně míček až z branové čáry.
64:06 Vobořilová trefila břevno.
62:50 Domácí Pavlíková chybovala v rozehrávce a pustila hostující útočnici samotnou na bránu. Skvěle ji však vychytala Doubková.
62:20 Prouzová sama před bránou nedokázala zpracovat míček.
61:20 Kamínková tečovala střelu pouze do středu brány.
60:00 Střely ve třetí třetine: 18:8.
60:00 Nádherné drama na konci třetiny gól nepřineslo, proto se můžeme těšit na prodloužení
59:36 Domácí Přikrylová dokázala skórovat, ale rozhodčí viděl první faul a gól neuznal.
58:19 Timeout FBS Olomouc
58:19 GÓL FBS Olomouc! 5:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #10 Kristýna Frýdecká, asistoval #21 Markéta Doubková (5:5)
58:19 Timeout domácí.
58:19 Domácí gólmanka hodila míček do běhu Šimoníkové a ta střelou na zadní tyčku srovnává na 5:5.
56:07 GÓL FBS Olomouc! 4:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Petra Kamínková, asistoval #10 Kristýna Frýdecká (4:5)
56:07 Šimoníková přihrála z rohu před prázdnou branku Kamínkové a ta neměla problém zakončit. Schyluje se tu k velkému dramatu.
54:00 Další velká šance domácích, hra se přelévá ze strany na stranu.
53:11 Doubková se znovu předvedla, když naposlední chvíli zachránila nohou.
52:40 Domácí Kamínková opět v nadějné pozici, ale skóre se nemění.
51:32 Doubková vytáhla skvělý zákrok a drží naděje Olomouce.
49:16 Timeout FBC Pepino Ostrava
48:41 Vobořilová v ideální střeleckě pozici trefila pouze střed brány.
47:20 GÓL FBS Olomouc! 3:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jana Cholková bez asistence (3:5)
47:20 Domácí Matulíková se prosadila podruhé v zápase a dostává Olomouc zpět do zápasu
46:25 Pěkná střela Vobořilové.
45:00 V mlýnici před bránou faulovala Halfarová a nabídla domácím přesilovku
44:55 Závar před brankou Ostravy, ale míček v brance opět neskončil.
44:16 Po situaci 2 na 1 se nedokázala prosadit domácí Přikrylová.
41:25 GÓL FBC Pepino Ostrava! 2:5
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #15 Zuzana Gajdošová, asistoval #2 Monika Tihlářová (2:5)
41:25 Ostrava utekla z brejku a prostřelila Doubkovou, která si ještě ani nestihla sáhnout na míček.
41:02 Olomouc do poslední třetiny části vlétla, v první šanci Šimoníková.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #21 Markéta Doubková družstva FBS Olomouc
40:00 Olomouc vystřídala golmanky, šanci dostává mladá Doubková.
40:00 Střely ve druhé třetině: 11:13.
36:59 GÓL FBC Pepino Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #6 Karina Vavrečková, asistoval #10 Gabriela Žůrková (2:4)
36:59 Ostrava využívá přesilovku. Po rychlé kombinaci zakončovala podruhé v zápase Vavrečková a Ostrava odskakuje na rozdíl dvou gólů.
35:58 GÓL FBC Pepino Ostrava! 2:3
35:58 Olomoucké obránkyně nechaly hráčku Ostravy samotnou před bránou a ta střelou backhandem posílá hosty opět do vedení.
30:00 Po vyrovnávající brance se hra opět srovnala, je to bojovný florbal z obou stran.
28:27 GÓL FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #8 Jana Cholková, asistoval #33 Světlana Brychtová (2:2)
28:27 Domácí zužitkovali převahu a Matulíková střelou z otočky opět srovnává. Stav je 2:2.
27:50 Domácí jsou lepší, Ostrava brání na půlce.
24:38 Domácí Pavlíková trefila břevno.
20:00 Utkání sleduje 21 diváků.
20:00 Střely v první třetině: 13:9.
17:45 GÓL FBC Pepino Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #6 Karina Vavrečková bez asistence (1:2)
17:45 Z ojedinělé šance se sťasným gólem prosadilo Pepino, domácí obránkyně Brychtová trefila Vavrečkovou do hokejky a od ní se míček odrazil do brány.
16:15 V další velké šanci domácí Kamínková, nedokázala však přesně trefit skákavý míček z hranice velkého brankoviště.
12:59 GÓL FBC Pepino Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #4 Lenka Šimůnková, asistoval #20 Zuzana Halfarová (1:1)
12:59 Šimůnková se prosadila nenápadnou, ale přesnou střelou na přední tyč a srovnala na 1:1.
10:28 Velká šance Pepina, skákající míček málem skončil v brance, ale olomoucká golmanka na poslední chvíli vyrazila.
05:22 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #2 Petra Martišková, asistoval #3 Jitka Zacpalová (1:0)
05:22 Po pěkné nahrávce mezi hráčkami soupeře se prosadila Martišková a Olomouc se ujímá vedení 1:0.
02:30 Olomouc od začátku aktivnější, dobře střílela Vobořilová.
00:00 Zahajovací sestava Olomouce: Kořenková - Pavlíková, Bezdíčková, Matulíková, Vobořilová, Šimoníková.
00:00 Zahajovací sestava FBC Pepina Ostrava: Honýšková - Benčíková, Wirthová, Schmidtmeyerová, Vavrečková, Žůrková.
00:00 Dobrý den, vítáme Vás z Olomouce u 8. kola extraligy žen. Soupeřkami Olomouce bude druhý ostravský celek, FBC Pepino Ostrava.