• 24 23:13
    3:2
    (Zabloudil)

SK Florbal Benešov B - Viking TJ Kobylisy B 3:2
branky: 6. Ondřej Bychl, 12. Vojtěch Los, 17. Ondřej Bychl - 16. Václav Hammeršmíd, 24. Václav Hammeršmíd; rozhodčí: Vladimír Dolanský - Jáchym Kašpárek; vyloučení: 0:2 + Lukáš Slávik TT; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Václav Tůma -2 - Oskar Kosour ?; po třetinách: 2:0, 1:2
23:13 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 3:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #25 Václav Hammeršmíd, asistoval #13 Jan Zabloudil (3:2)
16:27 GÓL SK Florbal Benešov B! 3:1
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #45 Ondřej Bychl bez asistence (3:1)
15:43 Vyloučen hráč #24 Lukáš Slávik družstva Viking TJ Kobylisy B do konce utkání - technický trest
15:34 GÓL Viking TJ Kobylisy B! 2:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil #25 Václav Hammeršmíd bez asistence (2:1)
15:33 Vyloučen hráč #28 Adam Surovčík družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
11:10 GÓL SK Florbal Benešov B! 2:0
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #35 Vojtěch Los, asistoval #30 Karel Brabec (2:0)
05:55 GÓL SK Florbal Benešov B! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #45 Ondřej Bychl, asistoval #29 Matěj Ferančík (1:0)
02:49 Vyloučen hráč #39 Jan Zábal družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za nedovolené vrážení