• 45 44:58
    2:11
    (Suhonen)

Švýcarsko WU19 - Finsko WU19 2:11
branky: 21. Finja Helbling, 40. Svenja Schilliger - 2. Liisa Kaihua, 3. Pinja Suhonen, 3. Elsa Holopainen, 17. Venla Nousiainen, 28. Miisa Turunen, 29. Pinja Suhonen, 32. Miisa Turunen, 39. Mea Tulla, 40. Ella Virtanen, 43. Pinja Suhonen, 45. Janina Rinne; rozhodčí: Tomáš Beňo - Roman Sklenica; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 126; zásahy brankářů: Vanessa Nietlispach 5 - Julia Saarinen 11; po třetinách: 0:3, 1:3, 1:5
45:00 Střely ve 3. části: 4:8
44:59 Živé utkání ukončilo Finsko jedenáctou brankou, v zápase bylo celkem k vidění gólů 13, co více si může divák přát
44:58 GÓL Finsko WU19! 2:11
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #20 Janina Rinne, asistoval #4 Pinja Suhonen (2:11)
42:39 GÓL Finsko WU19! 2:10
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #4 Pinja Suhonen bez asistence (2:10)
42:39 Golmanka Švýcarska vyřešila malou domů, posunem míčku na hokejku Suhonen, která nekompromisně zavěsila
42:19 Motivoval, zvonila branková konstrukce
40:00 Sen každého trenéra, poradí a během chvilky svěřenkyně realizují, motivuje druhý gól Švýcarky k náporu?
39:57 GÓL Švýcarsko WU19! 2:9
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil #11 Svenja Schilliger, asistoval #17 Marla Siegenthaler (2:9)
39:30 Úspěšný presing a náhra před branku = gól
39:05 Timeout Švýcarsko WU19
39:05 GÓL Finsko WU19! 1:9
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #14 Ella Virtanen, asistoval #16 Elsa Holopainen (1:9)
38:30 Nietlispach měla první dobrý zákrok, bohužel na dorážku již byla krátká
38:16 GÓL Finsko WU19! 1:8
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #10 Mea Tulla, asistoval #22 Venla Nousiainen (1:8)
35:40 První úspěšnáý zákrok švýcarské golmanky ve třetí třetině
35:00 V hale sledujeme , "běhavou pasáž", bez ohrožení branek
32:00 Slečna Turonen autorka první branky 3. třetiny... aspirantka na hráčku utkání
31:35 GÓL Finsko WU19! 1:7
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #15 Miisa Turunen, asistoval #14 Ella Virtanen (1:7)
31:03 První střela mimo branku z finské hole
30:10 První buly pro Finsko
30:00 Střely ve 2. části: 4:3
29:00 Zavření soupeřek, po kombinaci přinesl další branku do švýcarské sítě, třetina se dohrává s míčkem na finských hokejkách
28:34 GÓL Finsko WU19! 1:6
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #4 Pinja Suhonen, asistoval #12 Milla Granlund (1:6)
27:10 Pasáž, která byla spíše "bojem" bez šancí zakončila samostatnou akcí na konci s gólem Turunen
27:06 GÓL Finsko WU19! 1:5
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #15 Miisa Turunen bez asistence (1:5)
25:00 Dva zákroky finské golmanky v rychlém sledu, hlavně střela von Rotzové měla slušné parametry
24:23 Vyloučen hráč #11 Sanni Kahila družstva Finsko WU19 na 2 minuty za opakované přestupky
24:00 Hezky rozjetou akci, zastavila pomalá přihrávka a následující zásah finské obrany
23:00 Nakopne první gól, švýcarský tým k větší aktivitě? Zatím je k vidění boj o střed hřiště
20:14 GÓL Švýcarsko WU19! 1:4
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil #24 Finja Helbling, asistoval #18 Corin Haldemann (1:4)
19:30 Signalizováno vyloučení finské hráčky
18:00 Signál z rohu, neohrozil finskou branku, střelu zastavila obrana
17:00 Krátké zavření ukončila přesná střela do pravého "víka", již je to o čtyři
16:32 GÓL Finsko WU19! 0:4
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #22 Venla Nousiainen, asistoval #14 Ella Virtanen (0:4)
15:10 U stolku i v hledišti jsme natěšeni na druhou třetinu, pokud poběží ve stejném tempu jako ta první = bude na co koukat
15:00 Střely v 1. části: 5:5
14:00 Série přesilovek nepřinesla gól, jen několik nadějných střel Švýcarska
12:43 Vyloučen hráč #20 Janina Rinne družstva Finsko WU19 na 2 minuty za blokování florbalky
11:20 Únik do brejkové situace vyřešila švýcarská obrana faulem, zašíná 90 s trvající finská přesilovka. která také nevedla ke gólu, naopak výpad Švýcarek ohodnocen 2minutovým trestem
11:15 Vyloučen hráč #11 Svenja Schilliger družstva Švýcarsko WU19 na 2 minuty za sekání
11:00 Švýcarský zámek, zatím nepřináší přímé orožení, nepřesná přihrávka přenáší hru od finské branky
09:38 Vyloučen hráč #16 Elsa Holopainen družstva Finsko WU19 na 2 minuty za sekání
09:00 Tři přihrávky z první nepřesně zakončila Turunen
07:50 Hlava nahoře není vyjímkou, ale pravidlem. Hra se postupně vyrovnává
06:45 Švýcarský výpad zneškodňuje golmanka, hezká střela
05:00 Finky vnáší do hry zdravou agresi , které se postupně švýcarský tým přizpůsobuje
03:00 Diváci, kteří si přivstali a dorazili již na ranní zápas mohou být spokojeni, hra se odvíjí ve vysokém tempu a šance mají i prohrávající Švýcarky
02:31 GÓL Finsko WU19! 0:3
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #16 Elsa Holopainen, asistoval #15 Miisa Turunen (0:3)
02:25 GÓL Finsko WU19! 0:2
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #4 Pinja Suhonen, asistoval #3 Eveliina Hana (0:2)
02:00 Napadání, agresivní hra slavila úspěch , během psaní zápisu dvojnásobný
01:55 GÓL Finsko WU19! 0:1
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil #18 Liisa Kaihua, asistoval #6 Nowa Veteläinen Lindgren (0:1)