60
  • 60 59:00
    2

Česko - Švýcarsko 6:3
branky: 2. Matěj Havlas, 8. Tomáš Hanák, 32. Jakub Buršík, 36. Tomáš Hanák, 42. Martin Kisugite, 45. Martin Tokoš - 16. Matteo Nico Steiner, 39. Noël Amos Seiler, 44. Levin Conrad; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 407; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 9 - Cyril Haldemann 18; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 10:2
59:58 Němeček v poslední vteřinách trfuje spojnici švýcarské branky.
59:00 Vyloučen hráč #16 Matteo Nico Steiner družstva Švýcarsko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
58:22 Timeout Švýcarsko
58:22 SUI bez golmana.
56:00 4 min do konce 3. třetiny. Stále vidíme rychlý a atraktivní florbal.
50:40 Hrajeme v plném počtu.
49:50 Švýcaři zatím obehrávají naši obranu po obvodu obranné třetiny. Zatím bez střely na branku.
48:30 Vyloučen hráč #18 Jan Malič družstva Česko na 2 minuty za držení
46:20 Toto utkání sleduje 407 FANTASTICKÝCH diváků. Děkujeme za návštěvu.
44:28 GÓL Česko! 6:3
Branku družstva Česko vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #16 Matyáš Šindler (6:3)
43:37 GÓL Švýcarsko! 5:3
Branku družstva Švýcarsko vstřelil #4 Levin Conrad, asistoval #26 Jan David Bürki (5:3)
43:18 Vyloučen hráč #17 Ondřej Němeček družstva Česko na 2 minuty za hrubost
41:52 GÓL Česko! 5:2
Branku družstva Česko vstřelil #5 Martin Kisugite, asistoval #24 Jakub Buršík (5:2)
41:52 M. Kisugite natáhnul z pozce pravého obránce a jeho střelu zastavila až síťka švýcarské branky v levém horním rohu. Skoro by se dalo říci : Rachna-kachna, to to leťelo!!
40:00 Střely ve 2. části: 7:3
38:38 GÓL Švýcarsko! 4:2
Branku družstva Švýcarsko vstřelil #27 Noël Amos Seiler, asistoval #15 Simon Laubscher (4:2)
38:38 Krásná kombinace - ťukes - Švýcarů na levé straně a je z toho snížení na 4:2.
35:37 GÓL Česko! 4:1
Branku družstva Česko vstřelil #21 Tomáš Hanák, asistoval #13 Matěj Havlas (4:1)
35:27 Hanák využívá přesilovku, když skóruje "z jedničky" ze středu hřiště.
33:37 Vyloučen hráč #10 Noah Siegenthaler družstva Švýcarsko na 2 minuty za bránění ve hře
31:22 GÓL Česko! 3:1
Branku družstva Česko vstřelil #24 Jakub Buršík, asistoval #12 Filip Forman (3:1)
31:22 Jakub Buršík se prosazuje jedovkou do horní části branky. Jdeme do 2 brankového vedení.
30:30 Hradecký kotel neustále povzbuzuje naše do útoku! Perfektní "amoška" zde panuje.
27:58 Hrajeme v plném počtu.
27:30 Ještě 30 sekund. Naši se úspěšně brání.
25:42 Vyloučen hráč #15 Jakub Gruber družstva Česko na 2 minuty za hrubost
25:30 Buršík vyslal jedovku ze středu, která těsně minula branku.
24:04 Naši stále aktivní v útoku a hraje se většinou na švýcarské straně.
20:02 Přesilovka nebyla využita.
20:00 Střely v 1. části: 7:7
19:59 V posledních vteřinách poslal Němeček kros přes celou šířku na Havlase. Ten ale bohužel netrefil poloodkrytou branku.
19:30 Zatím je to bez výrazného ohrožení švýcarské branky.
18:01 Vyloučen hráč #14 Yann Ruh družstva Švýcarsko na 2 minuty za sekání
15:08 GÓL Švýcarsko! 2:1
Branku družstva Švýcarsko vstřelil #16 Matteo Nico Steiner, asistoval #2 Jan Merlin Ziehli (2:1)
15:08 Přihrávka z křídla na střed, potom následovala střela k pravé tyčce. Bauer byl bezmocný.
13:30 Naši se stejně jako včera prezentují v obranné činnosti velmi aktivně. Presují ve 2-3 hráších již hluboko ve švýcarském pásmu a získávají tím hodně míčků.
12:30 Seiler teď na 3x prověřil Bauera. Ten byl pozorný.
11:22 Hradecká hala žene naše do útoku. Je zde pěkný "kotel".
07:56 GÓL Česko! 2:0
Branku družstva Česko vstřelil #21 Tomáš Hanák, asistoval #29 Filip Langer (2:0)
01:39 GÓL Česko! 1:0
Branku družstva Česko vstřelil #13 Matěj Havlas, asistoval #29 Filip Langer (1:0)
01:39 První lajna zamkla Švýcary před jejich brankou a svůj tlak proměnila ve vedoucí gól.
00:01 Češi po vyhraném buly kombinují s míčkem na svých florbalkách.
00:00 Hezké sobotní odpoledne z hradecké Třebše. Obě družstva se již za rozcvičují za přispění místního DJ, který tu vytváří velmi pěknou atmosféru! České hity střídají alpské "jódlovačky"! Tak doufejme, že budeme svědky hezkého florbalu. Včera naši zvítězili 5:3. Uvidíme jak se jim podaří toto utkání. Začneme v 16:05, neboť v předešlém utkání junuirek FIN vs. SUI došlo ke zranění. Čekali jsme na příjezd RLP.