24
  • 24 23:34
    2

FBC Česká Lípa white - Florbal Ústí 6:1
branky: 6. Kristián Semelka, 7. Mikeš Motejzík, 12. Kristián Semelka, 13. Radim Piškula, 20. Radim Piškula, 22. Mikeš Motejzík - 10. Michal Mečíř; rozhodčí: Jakub Lukeš - Petr Dunaj; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Marek Meďáš 14 - Lukáš Rybníček 10; po třetinách: 3:1, 3:0
24:00 Střely ve 2. části: 8:7
23:35 Ústí má poslední šanci ještě trochu snížit skóre
23:34 Vyloučen hráč #30 Radim Piškula družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za sekání
23:28 Rybníček předvádí neskutečný zákrok
22:52 Kricner prudkou střelou opět prověřuje Meďáše
22:17 Ústí teď tlačí v útočném pásmu, ale gól se jim dát nějak nedaří
21:45 Ligmajer zblízka také přestřeluje
21:35 GÓL FBC Česká Lípa white! 6:1
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #11 Mikeš Motejzík, asistoval #61 Marek Meďáš (6:1)
21:19 Motejzík se pokusil o střelu backhandem, ale byl zblokován
20:26 Šrédl opět jen o kousek přestřelil
20:05 Lípa neodhadla nahození a míček končí mimo hrací plochu
19:43 GÓL FBC Česká Lípa white! 5:1
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #30 Radim Piškula, asistoval #11 Mikeš Motejzík (5:1)
19:43 Motejzík ns Piškulou si přidávají další body do statistiky
19:09 Šrédl jen o několik centimetrů přestřeluje bránu domácích
19:04 Timeout Florbal Ústí
18:57 Kricner od mantinelu vystřelil, ale Meďar míček vyráží
17:50 Doňar chtěl ze standartky nahrát za bránu, ale míčku se zmocňuje Rybníček a vyhazuje
16:18 Ústí se úspěšně podařilo odehrát oslabení a hra pokračuje 5 na 5
16:18 Pucarević se pokusil v posledních sekundách oslabení vystřelit, ale jeho střela na bránu byla zblokována
14:32 Pucarević nahrál Trčkovi, který s míčkem vyběhl to útočného pásma, ale bohužel o něj přišel
14:20 Ústí nyní v oslabení, douejme že se jim ho podaří ubránit
14:18 Vyloučen hráč #37 David Černý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
13:58 Kadlec měl obrovskou šanci téměř do prázdné brány, ale Meďáš jeho střelu vyrazil a míček končí mimo hřiště
12:57 GÓL FBC Česká Lípa white! 4:1
12:57 Piškula prostrčil míček pod Rybníčkem, který měl ho téměř pod kontrolou a Lípa opět navyšuje brankový rozdíl
12:01 Buly opět vyhrál Mečíř
12:00 Střely v 1. části: 8:8
12:00 První poločas končí za stavu 3:1
11:42 GÓL FBC Česká Lípa white! 3:1
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #87 Kristián Semelka, asistoval #11 Mikeš Motejzík (3:1)
11:24 Trčka prudce vystřelil, ale jeho střela byla zblokována
09:48 GÓL Florbal Ústí! 2:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Michal Mečíř, asistoval #9 Ondřej Trčka (2:1)
09:48 Mečíř skvěle využívá přesilovky a snižuje tím skóre již pouze na rozdíl jedné branky
08:47 Ústí hraje první přesilovku, třeba z toho nějaký gól padne
08:46 Vyloučen hráč #11 Mikeš Motejzík družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za sekání
08:08 Ústí mělo standartku před bránou Lípy, míčku se ale zmocnil Motejzík, který vyběhl do útoku. Byl ale zastaven Rybníčkem, který se natáhl v brankovišti a on o něj zakopl.
07:56 Standartka Lípy v ústeckém rohu končí s míčkem vyhozeným ke středu
07:39 Kadlec také končí na zemi
07:17 Ligmajer byl hrubě strčen na mantinel a Ústí má z toho standartku na středu
06:36 GÓL FBC Česká Lípa white! 2:0
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil #11 Mikeš Motejzík bez asistence (2:0)
06:36 Motejzík předvedl sólovou akci, která končí dálším gólem. Lípa navyšuje své vedení
06:07 Štěpánek si vyběhl s balonkem do útočného pásma, kde byl ale faulován a hala se bouří
05:48 GÓL FBC Česká Lípa white! 1:0
05:48 Máme tu první branku tohoto utkání, boužel do ústecké brány
05:28 Utkání se hraje ze strany na stranu, záleží která lajna zrovna nastoupila
04:50 Trčka střílí pouze do rukou Meďáše
03:58 Lípa zůstává na balonku v obranném pásmu, díky druhé ústecké lajně, která je nenechá přejít přes střed
02:44 Ústí si v klidu vystřídalo a hra pokračuje dál
01:32 Standartka Lípy v ústeckém rohu málem skončila gólem, nebýt pohotvého zásahu Rybníčka a Černého
01:05 Lípa se dostala do prvního útoku, ale před bránou hostí je Leszko obral o balonek
00:36 Ústí už je pod velkým tlakem, ale daří se jim hru klidnit
00:01 Buly se podařilo získat Ústí
00:00 Vítám všechny čtenáře u tohoto utkání, ústečtí ULTRAS již fandí přes celou halu