58
  • 58 57:09
    PRESTIGE Management FBC Liberec

FBC Pepino Ostrava - PRESTIGE Management FBC Liberec 3:2
branky: 9. Eva Koloničná, 13. Martina Závodná, 25. Martina Závodná - 9. Lucie Paulovičová, 38. Hana Uimonen; rozhodčí: Jan Hadrava - Adam Hollósy; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Kateřina Honkýšová 28 - Alena Vokatá 16; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:0
60:01 Komentář trenéra domácích Michala Mariánka: Vítězství se zrodilo v úvodních třetinách, kdy jsme využili nesoustředěnosti a nedůrazu soupeře. Ve třetí třetině hráčky hrály na hranici sebeobětování dočkaly se důležitého vítězství.
60:01 Komentář trenéra hostí Zdeňka Chyby: Porážka nás nesmírně mrzí, ale první dvě třetiny hrály naše hráčky dost laxně a v poslední třetině jsme i přes veliký tlak nedokázali utkání otočit
60:01 Nejlepšími hráčkami byly vyhlášeny Lucie Paulovičová (Liberec) a Jana Solková(Pepino)
59:33 V posledních vteřinách je tlak Liberce velmi silný, ale domácí hráčky se drží a nepodléhají panice
58:54 Liberec hraje bez brankáře
58:34 Penzová střílí z poloviny hřiště, Paulovičová její střelu tečuje a míček poskakuje kolem levé tyčky branky FBC, gól však nepadl
57:09 Timeout PRESTIGE Management FBC Liberec
57:02 Liberec v závěru utkání tlačí čím dál tím víc, ale střela Koníčkové ani následná dorážka Suré k vyrovnání nevede
55:55 Wirthová prošla přes třičtvrtě hřiště, naservírovala Polzerové míček před branku, ale ta tváří v tvář Vokaté neuspěla
55:11 Vavrečková přihrává přes celou šířku hřiště na Závodnou, ta z první střílí, bohužel mimo
54:14 V posledních několika minutách si hráčky Liberce vytvořily solidní tlak na polovině soupeře, ale nedaří se jim zakončení.
51:19 Nebezpečnou střelu Penzové Honkýšová reflexivně vyráží nohou
49:36 Střelu Halfarové Vokatá pohotově chytá
46:48 Tvrdou střelu Kabelákové, z úhlu, vytahuje Honkýšová nad břevno
45:36 Burdová potáhla míček z obrany až na polovinu soupeře, přihrála Piotrowské, ta z první dává přihrávku na druhou stranu Paulovičové, která z první střílí, ale vyrovnání stála v cestě Honkýšová
43:43 Paulovičová střílí nebezpečně z otočky, míček jen těsně míjí pravou tyčku branky FBC
39:07 Solková šikovně potáhla míček po pravé straně hřiště, přihrála před branku Polzerové, ale ta tísněna obránkyní nedokázala přesně zakončit
37:35 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 3:2
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #12 Hana Uimonen, asistoval #77 Dagmar Surá (3:2)
37:35 Surá v přesilovkové kombinaci našla před brankou, zcela volnou, Koníčkovou a ta potrestala vyloučení Vavrečkové
35:43 Vavrečková velmi tvrdě poslala soupeřku za mantinel a právem si odpyká dvě minuty na trestné lavici
33:52 Wirthová v souboji dostala míčkem do obličeje a vypadá to, že nebude dále pokračovat, nahradí ji mladý talent Lucie Lustigová
31:58 Závodná se šikovně protáhla kolem obránkyně po pravé straně, přihrávala před branku Schmidtmeyerové, ale ta nezakončila jak by si přála
29:49 Solková právě ohrozila stolek časoměřičů, když svému nahození dala příliš velkou razanci
26:10 Koníčková nadvarkrát neuspěla proti Honkýšové
24:19 GÓL FBC Pepino Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #21 Martina Závodná, asistoval #10 Gabriela Žůrková (3:1)
24:19 Střelu Žůrkové Vokatá vyráží před sebe, ale na následnou dorážku Závodné byla krátká
23:38 Penzová potáhla míček po pravé straně, přihrála na střed nabíhající Suré, její střela však letí mimo
21:24 Vavrečková vzduceh přihrává, z pravé strany, před branku Závodné, ta bohužel přestřeluje
20:58 Střelu Vavrečkové Vokatá jen vyráží
19:40 Wirthová s Koloničnou drží míček před vlastní brankou a čekají na sirénu
19:01 Střelu Vavrečkové blokují obránci
16:28 Polzerová trefuje skákavý míček na velkém brankovišti, ten však letí vysoko nad branku
13:59 Paulovičová tváří v tvář Honkýšové neuspěla. Jednalo se o největší šanci v dosavadním průběhu hry
12:02 GÓL FBC Pepino Ostrava! 2:1
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #21 Martina Závodná, asistoval #17 Jana Solková (2:1)
12:02 Závodná z levé strany hřiště překonává Vokatou střelou nad levou nohu
11:38 Střela Halfarové byla zblokována Bartošovou
10:25 Surá střelou z otočky nastřelila tyčku
08:23 GÓL PRESTIGE Management FBC Liberec! 1:1
Branku družstva PRESTIGE Management FBC Liberec vstřelil #15 Lucie Paulovičová, asistoval #98 Elżbieta Piotrowska (1:1)
08:23 Paulovičová si narazila s Piotrowskou a střelou z pravé strany překonává Honkýšovou na vzdálenější tyčku
08:08 GÓL FBC Pepino Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC Pepino Ostrava vstřelil #9 Eva Koloničná, asistoval #12 Hana Wirthová (1:0)
08:08 Koloničná střelou z poloviny hřiště překonává nic nevidící Vokatou
06:55 Střela Bartuskové letí těsně nad břevno
04:12 Bartošová se pokoušela z poloviny hřiště překvapit Honkýšovou
03:44 Střelu Vavrečkové Vokatá s obtížemi vyráží
02:04 Střela Paulovičové těsně míjí levou tyč
00:15 První šance zápasu. Polzerová střílí nad.
00:00 Line-up domácích: Honkýšová - Halfarová, Solková - Polzerová, Bartusková, Fleischmannová
00:00 Line-up hostí: Vokatá - Bartošová, Kabeláková - Penzová, Surá, Koníčková