59
  • 59 58:35
    Elite Praha

EVVA FBŠ Bohemians - Elite Praha 4:5
branky: 4. Jana Vávrová, 8. Andrea Vojnarová, 19. Andrea Vojnarová, 55. Zuzana Jelínková - 23. Klára Zelenková, 25. Andrea Teunerová, 28. Hana Poláková, 30. Marie Weissová, 51. Michaela Valla Rullová; rozhodčí: Vojtěch Sýkora - Jiří Dolanský; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 11 - Šárka Domanská 31; po třetinách: 3:0, 0:4, 1:1
60:00 Loučíme se s Vámi z haly Děkanky...hezký předvánoční večer!
60:00 Komentář trenéra domácích: Rozhodla druhá třetina, ve které hráčky povolily v koncentraci, udělaly několik hrubých individuálních chyb, které soupeř potrestal.
60:00 Komentář trenéra hostí: Po první třetině, která vyzněla pro domácí rozdílem třídy, jsme od druhé třetiny zvýšili důraz a proměněním jasných šancí jsme dokázali zaslouženě zvítězit!
59:55 Až v tento čas se domácí trenér odhodlal k powerplay.......je tu konec!
58:57 Rozehrávka na velkém brankovišti.......mimo! Zlámalová netrefila prázdnou branku!
58:35 Timeout Elite Praha
58:35 Hosté si berou oddechový čas.
57:46 Vojáčková střílí mimo, z další kombinace pálí Hofmanové z otočky do tyče!!!!
57:10 Arnoštová rozehrála akci až k Szotkowské, ta však nezakončila!Bude se vylučovat.
56:51 Domácím už moc času nezbývá, další šance z rohu končí v autu.
56:05 Lisová v trháku neproměňuje!Hofmanové střela těsně vedle!
55:24 Šimáčková přestřeluje nad, brejk Elite nezakončily hostující hráčky střelou.
54:03 GÓL EVVA FBŠ Bohemians! 4:5
Branku družstva EVVA FBŠ Bohemians vstřelil #5 Zuzana Jelínková, asistoval #10 Lucie Kadlecová (4:5)
54:03 Domácí se přece jenom dočkali, Szotkowská od mantinelu prostřeluje brankářku Elite.
50:20 GÓL Elite Praha! 3:5
Branku družstva Elite Praha vstřelil #3 Michaela Valla Rullová bez asistence (3:5)
50:20 Šimáčková s Dvořákovou nedůrazně pokryly Rullovou, která skóruje!
49:46 Hosté sportovně odevzdali míček FbŠ.
49:33 Hyršlová na středu netrefila dobře odražený míček, po této akci zůstala ležet golmanka Elite na zemi.
48:35 Zvonková překonala kličkou dvě hráčky, rozehrála do středu, kde však útok ztroskotal na útočnicích hostí.
46:53 Domácí hráčky opět skončily v rohu, odtamtud branku však nedaly.
46:30 Lob přes celé hřiště jen do připravéného náručí golmanky Elite!
45:38 Hosté jsou nyní pod tlakem, dalším faulem nabídli šanci Šimáčkové, ta dala na Hyršlovou, ta však křižnou přihrávku do prostoru nikoho akci skončila.
44:54 Domácí na půlce rozehrály signál, Hofmanová ani Vojnarová při svých střelách neuspěly.
43:36 Opět Hyršlová na středu, opět to není branka, před golmanku ještě dorážela velmi nedůrazně Jelínková!
43:16 Vojnarová a Zlámalová při napadání faulovaly hráčku Elite.
42:48 Domácí se nemohou dostat k větší střelecké příležitosti. Výborný zápas zatím hraje hostující Rullová, která hráčkám domácích z brejků opravdu hodně zatápí.
42:39 Hyršlová na středu našla Šimáčkovou, která se sráží s Jelínkovou.
42:01 Domácí hráčky střelou z půlky hřiště neohrozily branku Topičové.
40:42 Hosté po vystřídání těsně míjí z brejku pravou tyčku domácí svatyně!
40:01 Hned od začátku třetiny hrají domácí v pohybu, nahazují balónky do rohu a snaží se dorážet!
40:00 Střely ve druhé třetině: 11:8 pro domácí!
40:00 Průběh zápasu nápadně připomíná finále MS, pokud to tak bude, domácí se o výsledek bát nemusí!
39:13 Faulovaná Šimáčková střídá, standardku od mantinelu Fortuny (skoro na půlce půlky hostů) rozehrála Křížová jen do rohu! Vojnarová 'koníčkem' nad!
38:09 Brejk hostů skončil výhodou domácích!
37:09 Napadání domácích teď komplikuje hru hostům, přesně o tuhle nátlakovou hru se snažily v první polovině hráčky Elite úspěšně.
36:25 Po kopci polenské Hyršlová sekla brankářku Elite, Szotkowská nahněvaně běží střídat!
35:09 Hráčky kloužou, ano, kloužou a útoky tak končí leckdy pádem. FbŠ stáhlo hru na dvě pětky.
34:22 Rullová byla faulována Dvořákovou, Jahodová trefuje hráčku před sebou.
33:38 Elite oproti první třetině hraje kombinační florbal. Hra je o poznání 'hezčí'.
33:04 Brejk dua Szotkowská Vojnarová končí v rohu hřiště.
32:27 Hostující tým hraje v pěti, pomalu se staví do přesilovkového deštníku.
31:35 Hráčky se diví, dolehla snad Vánoční atmosféra i na hřiště?
30:35 Křížová do masky golmanky. Rullová v brejku podržela míček na holi.
29:18 GÓL Elite Praha! 3:4
Branku družstva Elite Praha vstřelil #24 Marie Weissová bez asistence (3:4)
29:15 Hosté mají standardku na středu - trio hráček 9,4 a 24 střílí gól!
28:54 Hofmanová čistě sestřelila Polákovou, která je ošetřována za mantinelem.
28:13 V dalším souboji si stejná hráčka přivodila zranění. Po souboji s Rullovou upadla na zem, protože je nastydlá (dle slov prezidenta oddílu)
27:37 Hosté zbytek oslabení přečkali. Hned po přesilovce střílí Polenská jen do hráčky před sebou.
27:24 GÓL Elite Praha! 3:3
Branku družstva Elite Praha vstřelil #17 Hana Poláková z trestného střílení (3:3)
27:19 Szotkowská v úniku sekla protihráčku a následuje Trestné střílení!!!
26:17 Domácím se kombinace nedaří a Elite získává rozehrávku z rohu.
24:04 GÓL Elite Praha! 3:2
Branku družstva Elite Praha vstřelil #20 Andrea Teunerová, asistoval #33 Jitka Zvonková (3:2)
23:34 Hostující hráčky ožily a napadají domácí hned v počátcích jejich útočných akcí..a je z toho snížení!
22:17 GÓL Elite Praha! 3:1
Branku družstva Elite Praha vstřelil #4 Klára Zelenková, asistoval #24 Marie Weissová (3:1)
22:17 Bleskové využití přesilovky. Rychlou kombinaci proměňují hráčky Elite v gól.
21:49 Vojáčková netrefuje z úhlu. Brejk hostí přerušila domácí bekyně pouze faulem.
21:33 Domácí hráčky překombinovaly útočnou akci a Zlámalová zakončila pod tlakem vedle branky.
20:26 Šimáčková netrefuje ze vzduchu prázdnou branku. Po ní Szotkowská po zemi do prázdné také mimo.
20:00 Střely na branku v první třetině: 14:6 pro Bohemians.
19:29 Bočanová nesmyslně srazila vlastní spoluhráčku cizího jména. Zřejmě zkrat!
18:42 GÓL EVVA FBŠ Bohemians! 3:0
Branku družstva EVVA FBŠ Bohemians vstřelil #14 Andrea Vojnarová, asistoval #7 Eliška Vrátná (3:0)
18:42 Vojnarová využívá nahrávku od Křížové, která ji ideálně uvolnila před prázdnou branku. 3:0!
17:56 Szotkowská prověřila dvakrát z dálky Topičovou, po faulu na Hyršlovou domácí zahrávají standardku jen do zdi.
17:11 Kohutová z výběhu přestřeluje branku, Gragorová K. ztrácí v podobné situaci sama balónek.
16:22 Povrch haly začal dělat problémy už oboum týmům, míček skáče a hra je nevzhledná. Chybu domácí obrany nepotrestala Rullová.
15:45 Nahození od beků Kubisková neusměrnila do volné branky FbŠ.
15:14 Kohutová vybojovala další roh, střela Dvořákové jen do zdi.
14:23 Další střela beků Bohemky do připravené golmanky. Následně Vojnarová sama před branku vysoko nad!!
13:18 Elite se prozatím s míčkem spíše trápí, Szotkowská však nevystřelila přesně a dorážky přerušil další foul hostí.
12:48 Hosté z rohu málem využili nahození před branku. Následné dorážky brankářka kryje.
11:47 Ze standardky v útočném rohu Bohemians střelou Hofmanové vybojovaly domácí hráčky další aut.
10:44 Jelínková vybruslila na střed, ale rozeskákaný míč nedokázala trefit do sítě. Z protiútoku Elite pouze na paty vlastní hráčce.
09:57 Hostující hráčky agresivně napadají a domácí obraně dělá rozehrávka problémy.
08:00 Bohemians pokračují v ofenzivně laděné hře, odstřelují branku Elite, které se do útoku dostává pouze ojediněle.
07:17 GÓL EVVA FBŠ Bohemians! 2:0
Branku družstva EVVA FBŠ Bohemians vstřelil #14 Andrea Vojnarová bez asistence (2:0)
07:17 Domácí Vojnarová využila zaváhání obránkyně Elite a zasunula míček bez problémů do prázdné branky.
03:42 GÓL EVVA FBŠ Bohemians! 1:0
Branku družstva EVVA FBŠ Bohemians vstřelil #13 Jana Vávrová, asistoval #15 Bogna Zielenkiewicz (1:0)
03:42 Domácí využili standardní situaci ze středu hřiště. Vojáčková trefila horní roh branky.
00:00 Vítáme Vás u on-line přenosu z extraligy žen mezi domácímí EVVA Bohemians a Elite Praha. Omlouváme se za zpoždění, způsobené techn. problémy.