• 59 58:50
    8:3
    (Haklová)

FBC Česká Lípa - FBŠ SLAVIA Plzeň 8:3
branky: 7. Kateřina Hanzlíková, 11. Barbora Hedánková, 26. Barbora Hedánková, 36. Blažena Menšíková, 50. Michaela Mazurová, 53. Štěpánka Haklová, 53. Kateřina Hanzlíková, 59. Michaela Mazurová - 3. Tereza Duchková, 6. Victoria Binědová, 9. Victoria Binědová; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Viktorie Ševrová 30 - Kateřina Holečková 48; po třetinách: 2:3, 2:0, 4:0
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Dnešní zápas byl o šancích, které se nám podařilo začít proměňovat až v třetí třetině. První třetinu jsme trochu zaspali v obraně a nechali si nastřílet zbytečné branky, což jsme si v šatně vyříkali a do dalších dvou třetin jsme nic nepropustili. n nDěkujeme soupeři za zápas. n
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Vyrovnané dvě třetiny. V závěru byli lepší domácí. Zítra začínáme od 0:0. PS: Mrzí mne někteří domácí fanoušci. Čekal bych, že z tribuny na juniorkách uslyším jiné věci.
60:00 Střely ve 3. části: 25:12
58:50 GÓL FBC Česká Lípa! 8:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #25 Štěpánka Haklová (8:3)
58:47 Domácím stav utkání nestačí a vším co mají se ženou pro další goly.
55:56 Haklová střílí do bloku.
52:54 GÓL FBC Česká Lípa! 7:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #81 Lucie Smrčková (7:3)
52:52 Hanzlíková doslova čaruje s míčkem.
52:26 GÓL FBC Česká Lípa! 6:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Štěpánka Haklová bez asistence (6:3)
52:00 Česká Lípa dostala standartku díky brankářce soupeře, která vylezla z velkého brankoviště.
50:46 Celá hra začíná nabírat na obrátkách. Vše se zrychluje neskutečným způsobem.
49:12 GÓL FBC Česká Lípa! 5:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová, asistoval #29 Blažena Menšíková (5:3)
45:15 Šípová hráčkám Plzně ukazuje, kdo je tady doma.
40:00 Střely ve 2. části: 17:8
37:47 Lípa rozehrává ve svém rohu.
35:48 GÓL FBC Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Blažena Menšíková bez asistence (4:3)
35:18 Šípovou nezastaví ani tři protihráčky, které se jí pokouší zastavit.
34:15 Zikmundová s přehledem probíhá celým hřištěm.
33:06 Ševrová blokuje jasnou střelu Krutinové.
27:51 Duchková se proplétá mezi soupeři a uniká jim do bezpečí své poloviny.
25:54 Hedánková po ukázkové příhrávce od hráčky číslo 64 Kateřiny Hanzlíkové pokouší trefit zařízení, střela jde však za branku soupeřek.
25:05 GÓL FBC Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #33 Barbora Hedánková, asistoval #29 Blažena Menšíková (3:3)
24:08 Po delší době se k Vám opět hlásíme, domácí právě rozehrávají z rohu a ženou se dopředu pro další goly.
23:40 Plzeň neustále tlačí na domácí před jejich bránou.
20:15 Do druhé třetiny vstupuje Lípa s podporou Pekla Severu.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrál tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 14:13
18:45 Šípová si přímo ukázkově poradila s protihráčkou a žene si to směrem na bránu hostí.
16:08 Šípová vystřelila na soupeřovu branku, Hedánková nestihla dorážet.
14:56 Hedánková v zápalu boje lehce zbourala protihráčku.
11:53 Hanzlíková ohrožuje branku hostí, zatím bez gólu.
10:31 GÓL FBC Česká Lípa! 2:3
09:46 Plzeň ukliddňuje hru.
08:36 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 1:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová, asistoval #55 Tereza Duchková (1:3)
07:30 Haklová zazvonila střelou o hlavu golmanky hostí.
06:36 GÓL FBC Česká Lípa! 1:2
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #64 Kateřina Hanzlíková, asistoval #33 Barbora Hedánková (1:2)
06:14 Zikmundová vytváří první nebezpečnou střelu na branku.
05:54 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #79 Victoria Binědová bez asistence (0:2)
04:05 Zikmundová získává míček a dopřává Lípě střídání.
02:18 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #55 Tereza Duchková, asistoval #91 Nela Peteříková (0:1)
02:13 Boháčková nebezpečně přebíhá přes celé hřiště a střílí na Ševrovou, ta však střelu neohroženě chytá.
01:08 Šípová kombinuje s Haklovou a střílí na branku hostí.
00:01 Uvodní buly tohoto utkání vyhrává Plzeň.
00:00 Dnešní utkání 1. ligy juniorek můžete sledovat na Tvcomu.