(Hladíková)
  • 59 58:29
    Sparta

TJ Sokol Královské Vinohrady - ACEMA Sparta Praha 3:2
branky: 5. Adéla Haaszová, 14. Miriam Kaminski, 59. Běla Novotná - 30. Karolína Stošková, 43. Adriana Vebrová; rozhodčí: Richard Iltis - Filip Novák; vyloučení: 1:5; využití: 0:0; diváků: 98; zásahy brankářů: Zita Kočmaroš 14 - Karolina Hujerová 34; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér): Dlouhá, vyrovnaná série měla opravdu vše, co bych si od samotného play-off představoval. Pohledný florbal plný hezkých technických momentů, kvalitních soubojů, nervozity, emocí. Soupeř předváděl velmi sympatickou hru, do poslední chvíle zápas mohl skončit jakkoliv a postoupit mohly oba týmy. Průběh dnešního utkání velmi připomínal sobotní úvodní duel. Tentokrat jsme oproti sobotě ubojovali vítězství my a nyní budeme čekat na soupeře z vrchní poloviny tabulky. Musíme se připravit na další náročnou sérii. Děkujeme příznivcům obou celků, kteří během všech zápasů vytvořil bezchybnou atmosféru pravého derby, dále pak pořadatelům a v neposlední řadě soupeři ACEMA Sparta Praha za výborný sled a bezproblémovou komunikaci.
60:00 Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): Náročná série, ve které věřím, že jsme více získali, než ztratili. Dnes jsme měli nejlepší defenzívu v sezóně včetně skvěle odbráněných oslabení. Bohužel jsme rozhodující gól dostali trochu paradoxně ve vlastní přesilovce. Jsem hrdý na náš tým, který může dnes z haly odejít se vztyčenou hlavou za to, jak bojoval až do poslední vteřiny - i přes nízký počet hráček a různá zranění. Děkuji soupeři za sérii, jsem rád, že jsme si dokázali vyjít vzájemně vstříc.
60:00 Po nejvydrásající koncovce vítězí domácí SKV v poměru 3:2. Nakonec domácí trenéři přeci jen našli recept na výbornou obranu soupeře a když to nešlo z přesilovek, domácí holky rozhodly v oslabení! Já se s vámi ze slavné Rieger arény loučím a zvu vás na další kolo play-off!
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:10 Sparta v šesti.
58:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #16 Běla Novotná, asistoval #84 Eliška Hladíková (3:2)
58:55 Je to bizár. Pět přesilovek a nic, první oslabení a po krásné akci Hladíkové trefuje těžký balon Novotná!
58:30 Domácí Zachová si jde na dvě minuty odpočinout za sekání na polovině hřiště.
58:29 Timeout ACEMA Sparta Praha
58:29 Vyloučen hráč #15 Natálie Zachová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
57:55 Domácím přesilovka opět nevyšla, za celé dvě minuty nebyla ani jedna střela na branku.
56:30 SKV si přihrává kolem poloviny hřiště, z toho góly nepadají.
55:54 Další možnost přesilové hry po zbytečném sekání za brankou Sparty.
55:53 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
55:53 Vyloučen hráč #16 Hanna Cabadová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
53:43 Dryáková znovu zahrozila, nebezpečnějí v posledních třech minutách je Sparta.
52:24 A opět z ničeho mohla Sparta udeřit - Dryáková nebezpečně vystrašila Kočmaroš.
51:28 A další střela SKV vedle. Nervozita svazuje ruce, zbývá necelých 9 minut základní hrací doby.
49:59 Hostující tým přečkal i čtvrté oslabení.
49:33 SKV nedokáže trefit branku - střely létají vysoko nad.
48:00 Další sekání, Pecinová sekla při střele.
47:59 Vyloučen hráč #30 Eva Pecinová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
47:14 Hostující tým hraje v plném počtu.
47:01 Hladíková se dostala k odraženému balonku, Hujerová vyráží!
46:20 Přesilovka je zatím bezzubá, domácí hráčky se nemohou dostat do zakončení.
45:14 Vyloučen hráč #26 Adriana Vebrová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
45:02 Domácí tlačí, šance jsou, ale góly nepřicházejí.
43:52 Průnik domácí Haaszové končí na pozorné Hujerové.
42:18 Po několika dobrých šancích SKV přichází z čista jasna vyrovnání Sparty.
42:17 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #26 Adriana Vebrová, asistoval #17 Julie Pecinová (2:2)
41:09 Velká šance domácí Kaminski - z velkého brankoviště nedokázala prostřelit Hujerovou!
40:19 Ještě jedna šance domácích v přesilovce a Sparta hraje v plném počtu.
40:00 Druhá třetina vyzněla střelecky výrazně pro SKV, na góly ji ale vyhrála Sparta. Do šaten se tak jde za stavu 2:1.
40:00 Střely ve 2. části: 19:4
39:34 Hladíková ani napodruhé neskóruje, následně Novotná nad.
38:56 Hladíková ze středu nad.
38:20 Novotná dostala od cesty hezkou sekyrku.
38:19 Vyloučen hráč #26 Adriana Vebrová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
36:22 Domácí hráčky teď měly dvě dobré příležitosti, Novotná ani Kaminski nebyly úspěšné.
35:54 Novotná po individuální akci, Hujerová chytá.
35:17 Náznaky šancí na obou stranách. Bez důraznějšího a přesnějšího zakončení.
32:10 Zápas se opticky vyrovnal, běhá se ze strany na stranu, bez větších šancí.
29:40 Domácí mohly hned odpovědět, ale Hujerová chytá!
29:05 Pěknou ranou do bližšího vikýře se prosazuje Stošková.
29:04 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #32 Karolína Stošková, asistoval #15 Kamila Čehylová (2:1)
27:40 Domácí dlouho nebyli nebezpečné, až se k dvěma nebezpečným střelám dostala Haaszová. První střela do břevna, druhou Hujerová vyráží.
26:25 A to je z přesilovky vše, z brejku hned zahrozila hostující Cabadová.
26:25 Cabadová se postavila do cesty domácí hráčce a to se rozhodčím vůbec nelíbilo.
26:24 Vyloučen hráč #16 Hanna Cabadová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře
26:16 Hostující hráčka z brejku trefuje břevno!
25:09 Mezihra bez větších šancí. Střely na obou stranách, ale bez většího nebezpečí.
23:33 Domácí Novotná sebrala balonek na vlastní polovině, přesprintovala celé hřiště a trefila to trestuhodně metr vedle.
20:58 První šance druhé třetiny na florbalkách domácích, skončilo to střelou za mantinel.
20:00 V první třetině mělo více ze hry SKV, ale i Sparta mohla vstřelit nějaký ten gól. Dalších 40 minut slibuje ještě napínavou podívanou v boji o postup do dalšího kola.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:24 Kočmaroš jistě chytá střelu Dryákové.
18:50 Domácí Haaszová střílela nebezpečně ze střední vzdálenosti, Hujerová Chytá.
17:36 Hostující Dryáková se efektně vymotala od vlastní brány, dostala se až do zakončení, které bylo hodně nepřesné.
15:49 Hostující Dryáková L. střílí jen do připravené Kočmaroš.
15:28 Po pěkné křižné přihrávce nepřesná střela hostující hráčky.
13:56 Nejdříve Hujerová chytá střelu Černé, další útok domácích již nekompromisně proměňuje střelou do horní poloviny branky Kaminski!
13:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Miriam Kaminski, asistoval #84 Eliška Hladíková (2:0)
12:27 Krásný průnik domácí Haaszové, hostující gólmanka dobře zmenšila střelecký úhel. Následná střela Zachové se mezi tři tyče nevešla.
10:56 Dobré střídání Sparty, která se usadila poprvé v zápase na delší dobu na útočné polovině.
10:03 Domácí v tlaku, Sparta se nemůže dostat z vlastního pásma.
08:36 Domácí Prošková, snadno obešla na půlce obránkyni, postupovala z boku sama na gólmanku, bohužel vyslala střelu do boční síťky!
07:45 Velká šance hostující kapitánky Pecinové, Kočmaroš chytá i následnou dorážku!
05:43 Domácí hráčky zatím mají více ze hry, Sparta zahrozila jednou z brejku.
04:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Adéla Haaszová, asistoval #27 Michaela Richtrová (1:0)
04:11 Haaszová otevírá skore neskutečným věšákem, na tohle byla golmanka Sparty krátká.
00:00 Dobré středeční odpoledne z Riegrových sadů. Dnes zde máme na programu 3. utkání předkola play-off 1. Ligy juniorek. Celý průběh utkání bude popsán v textovém onlinu. Utkání můžete také sledovat prostřednictvím portálu TVCOM. Přestávkový program pak naleznete zde.