• 60 59:00
    6:4
    (Kubalčíková)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Sklo Bohemia Světlá n/S 6:4
branky: 6. Blanka Gajdošová, 15. Bára Slušná, 16. Bára Slušná, 20. Jana Horečková, 56. Dagmar Hradilová, 60. Blanka Gajdošová - 11. Karolína Urbanová, 47. Zuzana Simandlová, 53. Karolína Urbanová, 58. Barbora Beránková; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Amelie Kotásková 14 - Lucie Melicharová 29; po třetinách: 4:1, 0:0, 2:3
60:00 Komentář domácích Šebesta Jan (Trenér): Dneska výborný zápas s nasazením, energií a chutí hrát florbal s obou stran. Musím říct, že tempo zápasu bylo velice kvalitní a mohlo se divákům a trenérům libít. Holky předvedly zodpovědný výkon do obrany a podařilo se nám vyhrát první utkání. V čem se musíme do zítra zlepšit je lepší útočná fáze a následné zakončení. Těšíme se zítra na další super zápas a přeji soupeři šťastnou cestu domů. Tak zase zítra!
60:00 Komentář hostů Rosecký Tomáš (Asistent trenéra): O výsledku rozhodla především první třetina, kdy se nám nedařilo dostávat se do šancí a domácí zaslouženě vedli. Od druhé třetiny jsme začali hrát, co umíme a rázem se hra docela vyrovnala, dokonce jsme utkání zdramatizovali snížením na rozdíl jediného gólu. Z celkového pohledu Vítkovice byly o něco lepší družstvo, ale ta šance tu vyhrát docela byla. Potvrdilo se, že na Vítkovice letos docela umíme zahrát, všechny porážky přišly až po boji. Rozhodně se nemáme za co stydět, o postup se ještě porveme.Domů se sice vrátíme až po půlnoci, ale zítra domácím fanouškům předvedeme ještě kvalitnější výkon a vybojujeme si středeční zápas znovu v Ostravě. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na ně zítra na Vysočině.
60:00 Střely ve 3. části: 12:5
59:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #96 Nela Kubalčíková (6:4)
59:00 Kubalčíková mohla několikrát střílet, ale ještě si obešla hráčku a přihrála do prázdné na Gajdošovou, která uklidňuje domácí!
58:54 Světlá v 6.
58:14 Nádherná akce domácích končí u Gajdošové, která už byla moc blízko Melicharové na zakončení.
57:53 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
57:53 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #26 Barbora Beránková, asistoval #49 Karolína Urbanová (5:4)
57:53 B. Beránková po přihrávce Urbanové vymetá další šibenici! Máme zaděláno na drama!
55:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Dagmar Hradilová, asistoval #10 Alžběta Jandačková (5:3)
55:27 Jandačková našla nádherným pasem Hradilovou a ta vrací Vítkovicím dvougólové vedení! Né pětku né...
54:40 A golmanka hostů opět chytá, tentokrát přečíslení 2 na 1.
54:13 Částečková trefila bránu, ale Melicharová zase chytá.
53:48 Sikorová trefuje pouze golmanku.
53:06 Urbanová to znovu zkouší, ale tentokrát není přesná.
52:15 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #26 Barbora Beránková (4:3)
52:15 B. Beránková nahrála Urbanové a ta vymetá druhý horní růžek!
51:38 Matýsková střílí, Melicharová připravena.
50:40 Částečková znovu střílí.
49:40 Vacková to zkusila z úhlu od mantinelu, ale míček jen prolétl před brankou.
48:45 Sikorová trefuje boční síť.
48:35 Sikorová hledala před brankou Kubalčíkovou a ta jen těsně míjí.
46:58 Šimková střílí, golmanka vyráží helmou.
46:15 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #3 Zuzana Simandlová, asistoval #49 Karolína Urbanová (4:2)
46:15 Simandlová po přihrávce Urbanové vymetá horní růžek, uklízečky bez práce!
44:49 Kotásková chytá střelu Kudlové a ještě musela vyškrábnout sražený míček od spoluhráčky.
44:10 Částečková opět nad, ale zkouší to z každé pozice.
43:07 Gajdošová střílí vedle.
42:24 Rozdáváme nůžky na zlomené nehty.
41:35 Částečková střílí nad.
40:01 Tak vše při starém, Vítkovice opět vyhrávají buly.
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:52 Tak ještě prudká střela Sikorové, ale i následné dorážky se podařilo uklidit pryč.
39:36 Vítkovice ukončí třetinu s míčkem na svých holích.
38:02 Hradilová zachytila přihrávku a zkusila vystřelit, Melicharová chytá.
36:53 Kudlová obešla dvě protihráčky, proběhla celé hřiště, ale spoluhráčky nedokázaly po její přihrávce zakončit.
36:01 Na druhé straně se Melicharová natahovala pro balonek a uklidňuje hru.
35:00 Světlá opravdu zařadila dvojku, ale žádné bezprostřední ohrožení branky nepřichází.
34:29 Série nepřesných přihrávek na obou stranách končí míčkem za mantinelem a rozehrávají Vítkovice.
33:24 Golmanka Světlé má dneska poměrně dost práce.
32:13 Světlá teď celkem tlačí.
31:40 Urbanová měla prostor pro střelu, ale trefuje pouze blok před golmankou.
30:33 Slušná si řve o přihrávku na střed, ale protihráčky přihrávku zblokovaly.
29:40 Sikorová uklidňuje menší závar na Vítkovické polovině.
27:33 Protiútok Světlé končí u Kotáskové.
27:03 Slušná z otočky zkoušela zkompletovat hattrick, ale Melicharová je proti.
26:30 Váňová střílela lehkým lobem, ale Kotásková lepí do ruky.
25:33 Chmelová si vybojovala míček, ale střelou trefuje hned první hráčku před sebou.
24:35 Částečková střilí úplně ze stejné situace, jako na začátku třetiny, ale Melicharová opět chytá.
23:00 Domácí golmanka chvíli nevěděla, kde má míček, ale zádama jej vytlačila ven.
22:23 Podsedníková podává hůl své protihráčce.
21:57 Matějů přihrála, snažila se uvolnit do zakončení, ale to se moc nepovedlo.
21:06 Částečková se ujímá první střely ve 2. třetině, ale Melicharová opět chytá.
20:01 První buly opět pro Vítkovice.
20:00 Střely v 1. části: 13:6
19:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Jana Horečková, asistoval #33 Adéla Částečková (4:1)
19:59 Částečková našla Horečkovou, která sekundu před koncem zvyšuje vedení!
19:16 Matýsková si udělala výlet z obrany, ale trefuje pouze do bloku.
18:22 Vítkovické hráčky jsou daleko více na míčku a mají jednu šanci za druhou.
17:34 B. Beránková mířila do horního růžku, ale Kotásková chytá.
17:12 Gajdošová trefuje Melicharovou.
15:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Bára Slušná, asistoval #5 Jana Horečková (3:1)
15:38 Horečková nejdřív minula míček, když chtěla střílet, ale vyřešila situaci přihrávkou na Slušnou, která přidává svůj druhý gól!
14:55 Kubalčíková v útoku 3 na 1 našla Jandačkovou, ale ta střílí vedle.
14:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Bára Slušná, asistoval #24 Karolína Šimková (2:1)
14:09 Šimková našla Slušnou a ta posílá Vítkovice zpět do vedení!
13:56 Kotásková chytá a ještě dostala přes prsty.
12:53 Sikorová mohla střílet, ale krásným pasem našla Jandačkovou, která jen o kousek míjí.
10:57 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
10:57 Beránková B. našla na středu Urbanovou a ta z první po zemi prostřelila domácí golmanku a je srovnáno!
10:20 Zblokované rány Kubalčíkové ani Sikorové nenašly svůj cíl.
09:52 Milfaitová pohřbila protiútok střelou do nebes.
09:00 Martiníková získala míček zpět a Podsedníková z úhlu střílí pouze na Melicharovou.
07:31 Slibnou akci domácích zastavuje nepřesná finální přihrávka.
06:47 Kudlová faulována a Světlá rozehrává.
06:15 Kotásková chytá.
05:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #11 Tereza Matýsková (1:0)
05:13 Matýsková našla na mantinelu Gajdošovou, která se uvolnila a z otočky trefuje pod víko na přední!
04:17 Zavadilová střílí, ale Melicharová opět připravena.
02:22 Melicharová lape pokus Gajdošové.
01:45 Světlá už se ale taky probrala a poslední minutu se hraje na polovině domácích.
00:40 A Vítkovice ihned tlačí, ale první pokus končí pouze na golmance.
00:01 Zahajovací buly pro vybojovala Kubalčíková.
00:00 Krásný večer. Vítám Vás u prvního osmifinále 1. ligy juniorek při střetnutí domácích Vítkovic a hostujících hráček ze Světlé nad Sázavou. Oba celky již nastupují na hrací plochu a za malou chvlíli jdeme na to.