• 59 58:42
    1:5
    (Fryčová)

FBC Česká Lípa - FBC Liberec 1:5
branky: 43. Daniela Jandáčová - 20. Karolína Hisemová, 27. Lucie Cidlinská, 33. Karolína Klubalová, 55. Karolína Klubalová, 59. Karolína Klubalová; rozhodčí: Jakub Mauer - Josef Heřmánek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Ada Červinků 18 - Aneta Fryčová 21; po třetinách: 0:1, 0:2, 1:2
60:00 Komentář hostů Navrátil Ondřej (Trenér): Dnes jsem hráli i za Amálku a byl to velice těžký zápas, proti houževnatému soupeřovi. Oba týmy nic nevypustili a rozhodli naše individuální věci. Pochvala našim hráčkám, všem fanouškům i soupeřkám, play off jak se patří. Jsme rádi, že se nám povedlo ukončit serii, s čím jsme sem jeli a už se těšíme na los.
60:00 Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér): Z naší strany nejlepší zápas v celé sezóně. Holky opravdu plnily přesně to, co jsme si řekli, a nechali na hřišti všechny své síly. Bohužel jenom soupeř proměňoval a my ne. n nJinak děkuji za dnešní fair play hru soupeři a Amálii přeje brzké uzdravení. n
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
58:42 GÓL FBC Liberec! 1:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #33 Aneta Fryčová (1:5)
57:24 Škodová ve velké šanci.
54:23 Timeout FBC Česká Lípa
54:23 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #7 Tereza Holcová (1:4)
51:34 Klubalová promarnila obrovskou šanci.
46:52 HAnzlíková získává míček a běží do útoku.
43:20 Vyloučen hráč #22 Michaela Mazurová družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
43:12 Míček padá za brankovou čáru České Lípy, avšak gól nebyl uznán kvůli sekání.
42:13 GÓL FBC Česká Lípa! 1:3
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #10 Daniela Jandáčová bez asistence (1:3)
42:10 Jandačová se ujímá míčku po chybě Libereckých útočnic a pospíchá směrem k Liberecké brance.
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
36:27 Liberec se snaží dostat do útočných pozic, ale o balon je připravuje Smrčková.
33:32 Standartku před brankou hostí roezhrávají domácí střelou nad branku.
32:34 GÓL FBC Liberec! 0:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová bez asistence (0:3)
31:23 Hanzlíková zahajuje útočnou kombinaci s Zikmundovou.
28:43 HAklová získala balon a žene se do útoku.
26:42 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #75 Kateřina Jirsová (0:2)
26:13 Lípa rozehrává od střídačky Liberce, do střely se následně dostala Jandačová.
23:05 Liberec rozehrává v útočném rohu, ale Šípová získává míček a posílá ho Hanzlíkové.
21:14 Doomácí se dostali do útoku, ale ke střele už ne.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:58 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #26 Karolína Hisemová, asistoval #6 Markéta Šorfová (0:1)
19:27 Domácí celek roezhrává ve vlastním rohu.
17:16 V neskutečné šanci nyní Hanzlíková.
16:10 Lipská přesilovka vypadá slibně, dostávají se do střel, jenom zatím pouze do gollmanky.
15:15 Vyloučen hráč #30 Nicol Červenková družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost
13:43 V dobré střelecké pozici je Jirsová, ale přes hráčky domácích se jí nedaří dostat balon.
11:49 Domácí roezrhávají na polovině hřiště a dostávají se do útoku.
08:53 Kopecká povalila Smrčkovou na mantinely a tak domácí rozehrávají volný úder z vlastního rohu.
07:58 Liberec rozehrává v útočném rohu a snaží se natlačit před kasu.
05:53 Domácí golmanka má docela co na práci, ale drží svůj tým.
03:55 Liberec rozehrává v útočném rohu, ale Haklová je připravuje o balon a žene se do útoku.
02:33 Lípa se stahujje k vlastní brance z důvodu střídání.
01:19 Klubalová střílí od mantinelu až za hřiště.