• 59 58:41
    4:9
    (Beránková)

Sklo Bohemia Světlá n/S - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:9
branky: 27. Tereza Štursová, 32. Lucie Vacková, 52. Karolína Urbanová, 59. Karolína Urbanová - 9. Blanka Gajdošová, 22. Adéla Částečková, 25. Bára Slušná, 26. Adéla Částečková, 34. Karolína Šimková, 41. Blanka Gajdošová, 44. Adéla Částečková, 45. Tereza Matýsková, 55. Karolína Šimková; rozhodčí: Petr Jindra - Martin Pavelka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Lucie Melicharová 23 - Eliška Gereková 15; po třetinách: 0:1, 2:4, 2:4
60:00 Komentář hostů David Patrik (Vedoucí): Skvělá série. Světlou jsme si do playoff přáli, protože jsme věděli, že to budou kvalitní zápasy, které holky prověří. Jsem rád, že holky oba zápasy dokázaly kontrolovat. Dnes jsme předvedli větší klid na rozehrávce a v zakončení, což nám přineslo klidnější závěr zápasu. Světlé moc děkujeme a přejeme ji hodně štěstí do příští sezóny, protože odvádí velmi dobrou práci.
60:00 Komentář domácích Rosecký Tomáš (Asistent trenéra): Dnes jsme ve chtěli soupeře porazit, první třetinu jsme odehráli mnohem lépe než včera., ale pak nám soupeř utekl o několik gólů. Po snížení jsme se chtěli v třetí třetině pokusit o obrátku, jenže úvod nám vvůbec nevyšel. Ke skvělé, že to holky nezabalily a úřasným divákům jsme ukázali další dva góly. Gratulujeme Vítkovicím k postupu, přejeme mnoho štěstí v dalších kolech playoff. Za celou sezónu se nemáme za co stydět, spíše naopak. Dokázali jsme jako nejmenší oddíl docela konkurovat daleko větším oddílům. Holkám bude chybět úžasná kulisa při domácích zápasech, velmi děkujeme našemu fanklubu
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:34 Světelačky bojují do posledních chvil, bohužel to dnes nestačí.
58:41 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:9
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #26 Barbora Beránková (4:9)
55:52 Přečíslení Vítkovic 3 na 1. Bank-Bedej  přečetla nahrávku a přerušila útok Vátkovic.
54:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #11 Tereza Matýsková (3:9)
54:31 Matýsková si prošla hřiště. Následně našla Šimkovou, ta s klidem uklízí míček do branky.
54:05 Světelačky mají velké štěstí, míček teď skákal na brankové čáře.
53:28 Melicharová podržela Světlou, když na ní běžely tři hráčky Vítkovic.
51:01 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #3 Zuzana Simandlová (3:8)
51:01 Simandlová s Urbanovou se dostaly do přečíslení. Jednoduchou nahrávkou přehrály obránkyni. Následně Urbanová pověsila míček pod břevno.
50:08 Z tribuny můžeme slyšet, že holkám fandí celá hala, která je skoro naplněná.
49:00 Zikmundová chtěla nahrát před branku. Náhrávka byla v podání centru, takže na míček nikdo nedostal.
47:15 Horečková si prošla hřiště. Dostala se ke střele, kterou ale Melicharová zlikvidovala.
46:01 Beránková V. vyhrála osobní souboj u mantinelu, následně se dostala před branku ke střele, branku ale minula.
44:29 Světlá se snaží vyrovnat, Vítkovicím to dělá při napadání velmi težké.
44:01 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
44:01 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Tereza Matýsková, asistoval #92 Amálie Burianová (2:8)
44:01 Světlá si po dvou rychlých gólech Vítkovic berou timeout.
43:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #20 Nela Sikorová (2:7)
43:43 Vyloučen hráč #26 Barbora Beránková družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za blokování florbalky
40:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #20 Nela Sikorová (2:6)
40:35 Holky z Vítkovic vstoupily do třetí třetiny výborně, hned po prvním útoků proměňují.
40:00 Střely ve 2. části: 7:12
39:21 Ťukec sester Beránkových, mladší z nich při zakončení netrefila branku.
38:26 Matějů se dostala ke střele, ta ale o milimetry minula branku.
36:45 Zikmundová netrefila míček, ještě že za ní byla Beránková V., jinak by hráčka Vítkovic šla sama na bránu.
35:20 Střela domácích, tu ale Matýsková zablokovala.
34:11 Šimková dostala míček na střed hřiště, se kterým se rychle otočila a umístila ho k tyči. Melicharová si ani neškrtla.
33:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #92 Amálie Burianová (2:5)
33:05 Vidíme, že holky ze Světlé jsou po gólech při chuti. Tlak na branku Vítkovic je větší a větší.
31:36 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #46 Lucie Vacková, asistoval #69 Veronika Císařová (2:4)
31:36 Napadání Císařové se povedlo, obránkyně Vítkovic ztratila míček. Císařová následně našla Vackovou a ta s klidem uklízí míček do branky.
30:52 Nebezpečná střela Vítkovic. Melicharová teď holky podržela.
29:20 Dnes opět můžeme slyšet skvělé fanoušky, které ve světlé máme. Pár fanoušků co přijelo podpořit Vítkovice domácí kotel s klidem překřičí.
26:35 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #29 Tereza Štursová, asistoval #3 Zuzana Simandlová (1:4)
26:11 Útok Světlé, Váňová byla faulována a hra se musela vrátit do rohu hřiště.
25:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
25:24 Částečková vytáhla míček na střed a vyslala tvrdou střelu, která skončila v brance Melicharové. Stav utkání 0:4.
24:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #69 Bára Slušná, asistoval #24 Karolína Šimková (0:3)
23:12 Hra byla od začátku druhé třetiny ve velkém tempu, to se teď ale uklidnilo.
21:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Adéla Částečková, asistoval #5 Jana Horečková (0:2)
21:24 Částečková natáhla střelu a usadila míček za záda Melicharové. Vítkovice tak odskakují o dva góly.
20:26 První střelu druhé třetiny si připiusjí domácí. Gereková stále stoprocentní.
20:01 Buly v druhé třetině vyhrávají domácí, ale míček jim hned napadající hráčka z Vítkovic sebrala.
20:00 Střely v 1. části: 3:11
19:13 Střela Beránkové B. sotva doletěla na branku, ale jako šance se počítá.
17:03 V tuto chvíli se nedá říct kdo na hřišti dominuje, výborné akce vidíme na obou stranách.
16:24 Císařová se dostala ke střele, ta ale letěla pouze do bloku.
15:31 Simandlová se snažila nahrát na Štursovou, nahrávka vypadala spíše jako střela. Štursová proto netrefila míček.
14:40 Tutovka na straně Světlé. Kudlová míjí branku.
14:10 Váňová dobře přečetla hru a předeběhla hráčku Vítkovic.
13:20 Teď jsme mohli vidět tlak Světlé před brankou Vítkovic. Gereková drží Vítkovice ve vedení.
12:06 Střídačka Světlé se raduje, bohuužel ne z gólu, ale z dobré střely. Tu s klidem likviduje Gereková.
11:01 Štursová se teď dostala do gólové pozice, bohužel jí míček při střele sjel z čepele.
10:36 Přečíslení 2 na 1 Vítkovic, ty ale branku míjí.
10:03 Nyní útok Beránkové a Kudlové, druhá zmiňovaná minula branku.
09:10 Světelačky se dostaly na polovinu Vítkovic. Vyrovnat se jim ale nepodařilo.
08:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová bez asistence (0:1)
07:15 Nyní neproměněná šance Světlé a následně gél Vítkovic.
07:15 Gajdošová si prošla mezi obranou světlé do středu hřiště, pozici ke střele ale nevyužila a nahrála do rohu .
06:27 Opět vidíme tlak Vítkovic. Melicharová opět chytá.
05:07 Vítkovice klidní hru, aby v klidu vystřídaly. Hned po vystřídání napadají branku Světlé.
04:27 Beránková V. teď musela zastavit hráčku faulem, jinak by se dostala do přečíslení.
03:37 Světlá se dostala k míčku, ihned s ním tlačila na branku Vítkovic. Gól jsme ještě ale neviděli.
03:20 Zápas od začátku ve vysokém tempu.
02:34 PRvní střelu zápasu si připisují Vítkovice. Melicharová chytá.
01:41 Světelačky jsou teď uzavřeny a Vítkovice je nechtějí pustit k míčku.
00:45 Standartní situace pro domácí, tu ale bohužel nevyužily.
00:01 Úvodní buly pro tým hostů.